Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

ВЪВ ВСИЧКИ ГОЛЕМИ БУТИЛКИ НА ДЕВИН ИМА ПЛАСТМАСОВИ ВЛАКНА ПИЕТЕ ПЛАСТМАСА ПРИЯТНО ПИЕНЕ ДЕВИН ВИ ТРОВИ И ВИЕ ДОРИ СИ ПЛАЩАТЕ ЗА ТОВА

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Здравейте, да споделя и моето мнение от проведенето интервщ преди време в тази фирмичка. Повикаха ме за длъжността Sales Analyst. Държанието беше сякаш им дължа нещо, обяснения колко са велики, и че трябва да се кланям, че са ме викнали на интервю. Толкова негативно мнение ми оставиха, че загубих интерес към позицията. Не получих обратна връзка, и съответно им писах мейл. Като цяло мениджъра се беше взел за богоизбран. И сега гледам, че пак търсят човек за тази позиция, моя съвет е не си губете времето.
П.с. Заради ужасното интервю спрях да им пия водата.

Здравейте, споделям и своето мнение за фирма ,, Девин" ЕАД, като бивш служител. За тази фирма мога да кажа, остана и само името, което е наложено на пазара, всичко останало е въздух под налягане. Работната среда в завода е мога да кажа, без да преувеличавам нетърпима. Отношение ръководство - работници е една подигравка. Няма никаква комуникация, в момент в който имаш и най -малките претенции за заплащане директорът ти показва изхода на фирмата. Ще кажете навсякъде е тъка, със сигурност сте прави, но какво се получи в тази компания, която може да се каже, че е лидер на пазара. Постоянно ни се обяснява как всяка година са постигнати отлични резултати в произведените бр. бутилки и в продажбите естествено. А за работниците какво, заплащането падна и се приближава към основната заплата за България. Много хора няма да повярват, но е тъка, затова и много от служителите започнаха да напускат, даже и такива с 20-сет годишен стаж. Директорът изобщо не го интересува какво се случва, и едва ли и запознават Новия собственик- Барон, какво е положението в завода.Докладват му единствено за произведените брой бутилки,естествено, че само това ще му показват, нали за това после взимат големите бонуси, а на каква цена се произвеждат никой не знае.Пълна мизерия в производствените цехове, може да се обесиш на някоя паяжина, прах на всякъде където погледнеш, под машините може да намериш произведени бутилки от предишния месец, направете си сметка как се почиства, трябва само да се произвежда и произвежда, почистването не е приоритет, чисти се когато ще има посещение в завода и...................
Работниците са недоволни, високо производство ниско заплащане, работиш за двама нощна смяна, а получаваш заплащане за един, нямаш право да се оплакваш, молбите за напускане са приготвени и стоят на бюрото на Георгиев както казва самият той, има опашка от безработни хора които чакат да бъдат назначени, ще докарам и от селата близки до града, и ако и от там не достигат ще назначавам бежанци, това са думите на Производствения директор на фирмата, забележете само каква ,,съпричастност" има към работниците които изкарват и неговата заплата и допълнителните бонуси.
Само негативни думи написах, но това е и истината за съжаление, мога да пиша още дълго и то ще бъде в същия дух.Искам хората да се запознаят с част от ежедневието в завода. Не съм служител който са уволнили и съм гневен, сам пожелах да напусна тази компания.

Кандидатствах за търговски представител но преди да бъда поканен на интервю вече шефа ми знаеше за моето СV.. Благодаря ви за конфиденциалност.

Здравейте ,кандидатствах на вашата обява за търговски представител в град Плевен и ще се радвам да започна работа при вас :)

Сериозно ли, г-жа Гарванска?

Сериозно ли се опитвате да докажете колко сте етична,и какъв добър професионалист сте като плагиаствате пост на Ваш колега, публикуван в СЪЩИЯ този форум на 4-та страница, и свързан с друг разговор? Колко жалко за Вас, че имам фотографска памет и разгледах 7-8 страници назад.

Твърде жалко.......

09.09.2015

Здравейте, Филипина,

Наистина се стараем да сме коректни с хората, с които общуваме в компанията. Възможно е да се е случил пропуск, за което се извинявам, но се опитваме подобни случаи да не са често срещани.

Бихте ли ми писали на [email protected] в кой конкурс сте участвали (позиция и град), за да проверя какво е станало? Обикновено изпращаме отговор на имейл, както и се обаждаме по телефона.

Хубав ден,

Ваня

Здравейте, Кандидат

Бихте ли ми писали на [email protected] информация за вас, за да проверя какво е станало? Обикновено изпращаме отговор на имейл, както и се обаждаме по телефона, което вече сме направили.

Ако се свържете с мен на телефоните на компанията, бих могла да Ви дам повече информация.

Хубав ден,
Цветелия Гарванска

До Регионалният от Ямбол

Що за отношение на човек с "опит и виждане какво е нужно на компанията като качествен човешки ресурс" Как може човек от Вашата позиция да има такъв тон, към кандидат за работа в компанията, която представлява. Явно в Девин АД се толерира надменност и високомерие. Как очаквате да привлечете малкото качествени хора останали в България, с подобно държание, било то и в интернет форум.
Написаното от Вас "Регионалният от Ямбол " говори много повече за " нивото " в компанията от колкото всички коментари от който и да е било преди това. И не говоря само за тона а и самия правопис. Явно нивото наистина е, като в " ЕТ "

Жалко за хубавата вода.

" Регионалният от Ямбол
приятелю кандидат , интересно защо задаваш въпрос с насоченост интерес за работа на място където явно няма да искаш да останеш да работиш . кой беше ти ,че да оценяваш как е протекло интервюто , кой как се е държал и на какво ниво е според теб. щом задаваш глупав въпрос в интернет форум , а той е глупав защото ако си избран ще ти се обадят , си достатъчно некомпетентен и несигурен в представянето си на първото интервю . следователно не си компетентен ти да оценяваш хора с опит и виждане какво е нужно на компанията като качествен човешки ресурс . силно се надявам да не ти се обадим, въпреки анонимният характер на сайта . не заслужаваш . "