Девин АД / DEVIN

Здравейте , Ваня .
Имам няколко въпроса към вас .
1.Какво наложи да замените човешкият ресурс през последните 3-4 години ?
2.Защо изчистихте хората които имаха стаж до 10 години в компанията ?
3.Некъдърници ли бяхме или просто така реши ръководството ?

Аз за себе си знам отговорите , но нека и другите да знаят.

Благодаря !

Благодаря за интереса към компанията, говорихме с дамата по телефона. :-)

Един от най-приятните елементи на работата ми е да виждам ентусиазма на хората, с които се срещаме. Съгласна съм, че между 20.01. (сряда), когато направихме интервюто и 25.01. (понеделник) периодът изглежда много дълъг, когато човек очаква информация. :-) За съжаление не винаги успяваме да имаме финализиран процес за толкова време заради стъпките, които правим при подбора.

Хубав ден,

Ваня

здравейте моя мъж е бивш работник на фирма девин изключителна фирма в която се работи много добре и колектива е разбран говоря за отдела на галоните а не малката минерална вода искам да попитам имали някакъв шанс за работа към вас имам си напредстава за какво става на въпрос и с някой вътрешни дейности как се извършват тъй като съм помагала ако има варянт за работа се свържетес мен на посочения имейл адрес благодаря много

Искам да попитам кога ще се свържете с кандидатите които се явиха за търговски представител гр.Русе?

Здравейте на всички,

Благодарим за въпросите и мненията ви! :-)

Декември беше доста зает месец, подготвяхме подаръци и изненади за колегите като Коледни и готварски партита, резултатите от които могат да се открият на страницата ни във facebook Devin Team. Заповядайте при нас, за да видите светът на "Девин" отвътре :-)

Сега ще се радвам да ви предоставя повече информация по темите, които ви интересуват.

- Възнаграждението за търговските позиции в цялата страна се състои от две части: фиксирано брутно възнаграждение и сума, получавана на база бонусна схема за изпълнение на месечен таргет. Осигуровките се изплащат на цялата сума, като всички търговци работят на трудови договори и при спазване на изискванията на законодателството.
- Радвам се на интереса на дамата за позицията Асистент Продажби. Бихте ли ми писали на [email protected], моля? Бих искала да Ви разкажа още малко за позицията след празниците. :-) Мерси!
- Силвия, благодаря за въпроса Ви относно трудовия опит. Поощряваме всички, които се интересуват от дадена позиция, да кандидатстват за нея. Опитът е важен, но и мотивацията и ангажираността на хората са винаги от значение. Моля, изпратете ми автобиография на горепосочения имейл и ще поговорим конкретно за Вашия случай. :-)
- Любина, благодарим за интереса Ви към компанията. Леко се изненадах, защото не съм публикувала обява за Ямбол и съответно имаме колега, който обгрижва тази зона :-) Ще се радваме да кандидатствате, ако отворим допълнителна бройка след време.

Весели празници на всички! :-)

Поздрави,
Ваня

Здравейте, виждам че се включват настоящи служители. В Ямбол има обявена позиция за търговски представител. Интересува ме дали имам шанс, тъй като работата наистина много ме интересува и я искам. Имам опит като търговски представител и като шофьор, имам много приятели и познати с които мога да работя. Дали имам шанс или всичко е до връзки? Благодаря ви предварително.

С уважение: Любина Стоянова (кандидат за работа)

Здравейте. Виждам, че част от коментарите са на служител от отдел ЧР. Имам въпрос към тях. Какъв е шанса да поканите/назначите човек на позиция Търговски представител ако въпросният няма голям стаж на подобна позиция. Желанието ми за работа при вас е огромно(меко казано) и ми се иска да вярвам, че нещата при вас не се случват на база връзки/роднински или други/ и давате шанс на хората да се докажат. Все пак стажът не винаги е най-важен. Благодаря.
P.S. Аз все пак съм си изпратила CV и се надявам да ми бъде даден шанс ✌

Глобул става Теленор.
Продавалник става OLX.
Цар става министър-председател.
Мутра става архонт.
Мавзолей става паркинг.
Козмин Моци става вратар.
Чалга става поп-фолк.
Море става канализация.
Ватман става лорд.
13 от 13 стават депутати.
Парно става лукс.
Магистрала става мечта.
Корупция става начин на живот.
САМО ОТ ДИМИТЪР ЖЕЧЕВ (мениджър-екип Варна) НИЩО НЕ СТАВА !!!

Здравейте, кандидатствах по вашата обява за Стажант Асистент продажби. Интересът ми към позицията е голям и ще се радвам на възможността да стана част от голямото семейство на Девин АД.

Поздрави

Здравейте, поразрових се по-надолу из коментарите, но никъде не открих каква е твърдата стартова заплата(след осигуровки и данъци) за търговски представител, има ли бонусна система, на това което вземаш ли те осигуряват? Интересувам се за Пловдив и София.

Благодаря и прекрасен ден.