Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Васил Левски 4&markers=София,ул.Васил Левски 4

Девин АД / DEVIN

Сериозно ли, г-жа Гарванска?

Сериозно ли се опитвате да докажете колко сте етична,и какъв добър професионалист сте като плагиаствате пост на Ваш колега, публикуван в СЪЩИЯ този форум на 4-та страница, и свързан с друг разговор? Колко жалко за Вас, че имам фотографска памет и разгледах 7-8 страници назад.

Твърде жалко.......

09.09.2015

Здравейте, Филипина,

Наистина се стараем да сме коректни с хората, с които общуваме в компанията. Възможно е да се е случил пропуск, за което се извинявам, но се опитваме подобни случаи да не са често срещани.

Бихте ли ми писали на [email protected] в кой конкурс сте участвали (позиция и град), за да проверя какво е станало? Обикновено изпращаме отговор на имейл, както и се обаждаме по телефона.

Хубав ден,

Ваня

Здравейте, Кандидат

Бихте ли ми писали на [email protected] информация за вас, за да проверя какво е станало? Обикновено изпращаме отговор на имейл, както и се обаждаме по телефона, което вече сме направили.

Ако се свържете с мен на телефоните на компанията, бих могла да Ви дам повече информация.

Хубав ден,
Цветелия Гарванска

До Регионалният от Ямбол

Що за отношение на човек с "опит и виждане какво е нужно на компанията като качествен човешки ресурс" Как може човек от Вашата позиция да има такъв тон, към кандидат за работа в компанията, която представлява. Явно в Девин АД се толерира надменност и високомерие. Как очаквате да привлечете малкото качествени хора останали в България, с подобно държание, било то и в интернет форум.
Написаното от Вас "Регионалният от Ямбол " говори много повече за " нивото " в компанията от колкото всички коментари от който и да е било преди това. И не говоря само за тона а и самия правопис. Явно нивото наистина е, като в " ЕТ "

Жалко за хубавата вода.

" Регионалният от Ямбол
приятелю кандидат , интересно защо задаваш въпрос с насоченост интерес за работа на място където явно няма да искаш да останеш да работиш . кой беше ти ,че да оценяваш как е протекло интервюто , кой как се е държал и на какво ниво е според теб. щом задаваш глупав въпрос в интернет форум , а той е глупав защото ако си избран ще ти се обадят , си достатъчно некомпетентен и несигурен в представянето си на първото интервю . следователно не си компетентен ти да оценяваш хора с опит и виждане какво е нужно на компанията като качествен човешки ресурс . силно се надявам да не ти се обадим, въпреки анонимният характер на сайта . не заслужаваш . "

Някой знаели дали са минали вторите интервюта за търговски представител за гр.Ямбол. На първото интервю госпожата от човешки ресурси и регионалния бяха на много ниско ниво все едно кандидатствам за работа в някой "ЕТ".
Много високомерно и тежко го даваше регионалния според мен без покритие.

Здравейте, Въпросната Бутилираща Минереална Вода фирма мие позната от преди изобщо да я има , за да не съм голословен :
1.Създадена е в периода 1992-1993год.
От съвсем друга фирма в случая ,,Beta-Rap'' и дъщерната и ,,БИЕЛ''
2.И двете фирми са дъщерни на банка която се изпари (ПИМБ)
3.Всички документи и сертификати тогава, в това число и основният от Fresenius са минали през ръцете ми т.е. пращал и получавал , ако дори и един не беше пристигнал там където трябва нямаше да има ДЕВИН каквато и да е вода.
3.Предполагам (само) Сте запознати с въпросната банка и кой стана собственник на същата.
4.Последно, съдейки по това как се ,,плащаше'' тогава не препоръчвам на никого , написаното може би е закъсняло за някой поне си имайте едно на УМ!!!

Кандидатствах за свободната позиция в град Бургас която пуснаха, може ли да ми кажете дали имам шанс за работа в такава престижна фирма и дали си заслужава?
Имам и въпрос относно - заплащане,работно време осиг. и т.н.

От 2 месеца работя във фирмата. За момента за съжаление виждам само заявкаджии както спомена по- долу един господин. Вярно няма срамна работа, ама екипите нямат елементарна представа от търговски тактики за продажби а просто приемат заявки и до там се изчерпват с търговията. За мен е много убидно да работя с толкова посредствен екип, а таргетите се изпълняват просто защото рекламата е била добра на водата а не защото ние сме големи търговци.
Не препоръчвам на млади хора, които имат амбиции да се развиват да започват работа. Равняв се на складов работник, единствено имаш и една евтина количка хах

Здравейте, видях обявата за сезонен търговски представител за гр. Варна и кандидатствах за нея. Много бих искал да стана част от екипа на компанията! Може ли да ми дадете повече информация за позицията?
Поздрави,
Георги

Г-н Анонимен,доста сте се напрегнали ж последното си мнение.Не уважажате,позволявате си да използвате изрази,че някой бил платен и други подобни.Не,обективен съм,а от поучението от послеписа много се смях.Аз не съм кандидат за БАН и нямам претенции за грамотност.Аз съм простичък човек,не съм от тайните служби.
Та оставям празните ви приказки и минавам по същество:
Амбицирахте ме г-н Анонимен Мениджър на Екип и си направих труда да прочета и предишни ваши мнения,както и на ваши настоящи и бивши колеги,анализирах ги.От анализа стихнах до извода,че сте мениджъче в Пловдив.Смело сте назовавали имена от Пловдив-Наско,Стоил,Веска от Ведена.Яростен защитник сте на гаражни изпълнители,а от мненията преди това се казва с факти,не като вас с празни приказки,че там екипа е от такива.Заявкаджии.Незнам какво значи това,ваш си гаражен жаргон,но пък много ви е подразнило и сте влезли в роля на адвокат на Веска от Ведена.
Не ви знам какви декларации сте подписвали за конфиденциалност,но явно са били проформа.Сега разбра ли ме АНОНИМЕН мениджъре?
Ти ли менажираш Веска Ведената?