Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Сенсата Пловдив е фирма на абсурда. Нямат елементарна организация на производството. Началниците се назначават по-втория начин - приятели, роднини и т.н. Единствено ги вълнува, какви служебни коли ще карат и коя селска пръчка да ....( желаещи много ).Нова фирма със стари машини. Производството за сега експериментално, а за реалното никой не знае кога. Всичко е на принципа, "Една жена ми каза на пазара....". Стартова заплата 710 лв., бруто за работа на 3 смени при сумирано отчитане на работно време и нощен труд + 25 ст. на час !? Подписваш един куп декларации, с който е отказваш от всякакви права. Могат да те въртят както си искат и след това да се оплакваш на арменския поп. Наемат се работници от кол и въже. Скоро време ще наемат и "специалисти" от "Столипиново" и "Шекер махала". Ваучери за храна- според броя работни дни. Общия трудов стаж се признава, което е добре за тези с по 10-20 години трудов стаж. Обещават бонуси, но за сега всичко е мираж. Дават ти безплатни напитки - кафе, айрян и сок. Храната в стола е хубава, но е скъпа за масовия работник. Почивките са 2 по 10 мин. и една 30 мин. Работи се в така наречените "чисти стай" - нямат прозорци, постоянна температура и влажност на въздуха. Влиза се със специален скафандър, ръкавици, маска, гривна за ръката и обувки. Почивката от 10 минути ти минава в обличане и събличане. Човек, не може да изпуши и една цигара, защото мястото за пушене се намира извън завода. Да отидеш до тоалетната е мисията невъзможна. Няма кой да те обучава, защото всички сте нови работници.Операторите на машините имат толкова бумащина, че се скъсват от писане. Машините се чупят постоянно и бълват голени количества брак, за което естествено е виновен оператора. Поддръжката тепърва се обучава и нищо не разбира от машините. На микроскопите е голям ужас - всичко което се произвежда се гледа по няколко пъти, а това са хиляди бройки. В края на работния ден очите те болят и не знаеш на кой свят си. Уважение - няма такова. Началниците ти крещят и избиват комплекси най редовно. Работната среда е високо токсична - лицемерие, доносници, интриги, клюки, шуробаджанащина и всеки гледа да забие нож в гърба другия.Има и свестни колеги, но са малко. Потенциал за развитие - само за наши хора. Всеки който има врене и нерви за губене да заповяда ще го наемат веднага на работа !? Високо технологична фирма с ниско квалифициран персонал и ниски заплати. СМЯХ !!!Дерзайте, о Вий роби на труда!

Компанията е много стабилна и се радвам, че съм служител там. Работя в София, пътувам и до трите локации. Честно казано - голяма компания, където можеш да научиш много, ценни контакти и хора, които наистина много работят и си вършат работата съвестно. Да, напрежение има, но който не работи, той няма напрежение...
Наистина се мисли за развитие на персонала и да, ако покажеш качества, това ще бъде забелязано и имаш шанс за развитие.
Хейтътри има навсякъде и ще има винаги..Но наистина в случая най-негативните мнения са абсолютно неоснователни, а някои неща са откровени лъжи...

Много е зле, от Тетевен съм и обещаха 560лв заплата. След удръжки получих чисто 390лв. Натоварването е много голямо като прибавим и, че трябва да се пътува до Ботевград умората е огромна. Първа смяна трябва да съм станала в 4 часа и реално се прибирам в 4 следобед, Вие сметнете колко време е това.... На всичката им хубост и подреденост, съблекалните са пълна трагедия. На дължина от около 3м и ширина от около 40см има около 25/30 шкафчета разположени от двете страни. Всяко шкафче е с ширина около 20см, представете си как се преобличат работниците. След приключване на работа съм излизала след около 20мин. понеже охраната проверява всеки по отделно. Това е отвратително, да си направят скенери. Подборът кой къде да работи е неясен. За допълнителните бонуси които обещават те също са мираж.... Като цяло е пълна трагедия, само "шефове " като от тях 50% са излишни. Не се хабете да работите там в тази "американска" фирма, шансът за развитие е 1%, и много нерви и безмислен труд..... До управлението на "Сенсата технолоджис България ЕООД"

Американска фирма с българско управлене, шуробаджанащина навсякъде по управленските етажи.
Всички ти се правят на шефове там и ти казват какво и как да го направиш. Претенции без никакво покритие!Натегачи и дупедавци!Болшинството от хора са от селата около Пловдив, тъй като заплащането, което дават е прекалено ниско за работата и условията и всеки втори работодател в Пловдив, предлага същите пари. Работниците, които имат малко мозък не се задържат за повече от 1-2м. а останалите са там, защото трудно ще си намерят друга работа.
Към бъдещите кандидати за работа в тази ''американска'' фирма, моят съвет е да не си губят времето!

koi rabotnici sa dnevna smqna, ne sa li samo injenerite?

За това натоварване и за това държание към работника, заплащането е унизително. Увикват те всеки ден, и то по няколко пъти, без да си виновен. Издигнаха човек на ръководна длъжност благодарение на това, че си сваля гащите за шефове и сега въпросната женица избива комплекси като се прави на велика шефка. Много е талантлива семейната женица, щом успява хем мъжа си да върти, хем и в работата да ги задоволява.

The salary is humiliating for this mental pressure and behaviour towards the worker. They shout you every day, even several times per day without being guilty. A woman was appointed to a leading position thanks to that she takes her panties off for the boss and now she pretends to be a great boss. She is a real professional as she manages to keep both her husband and her boss fully satisfied.

Утре съм на интервю за работа.четах доста негативни мнения.някой ,който работи там ,ако желае моля да даде мнение за работа,условия на труд,натоварване,отношение между колеги и ръководители и не на последно място заплата- нето,бруто.в смисъл осигуряване и чисто.предварително благодара

Работното време за дневната смяна е: от 9:00 до 17:30.
Все още масово заводът не е преминал на трисменен режим, поради липса на обучени добре работещи кадри.
Някои цехове работят в съботни дни (където се подават заготовките към следващите цехове); други - не. Натоварването е в зависимост от нивото на изпълнение на таргета.
Относно заплащането, работодателите са коректни. Щом назначат нови хора на по-висока осн. заплата, веднага коригират и изравняват възнаграждението в трудовите договори на назначените преди това.
На хора, има-няма работещи месец или два, независимо дали са били без работа, или са започнали непосредствено след напускането на настоящата си работа, се представят списъци с дати за 10-дневен ПЛАТЕН отпуск в рамките на ЮЛИ 2016.
Няма обиди или дистанциране от страна на управленския персонал. Наемат се хора и със здравословни проблеми, което е похвално.
Няма расизъм по отношение на пол, вероизповедание, възраст и пр.
Температурата в цеховете е +25 градуса - при толеранс(+-5). Само и единствено в химическата лаборатория, където работят квалифицирани изследователи, градусите са около +5.

iskam da popitam koi slujiteli sa redovna smqna i kakva zaplata vzimat i ot kolko do kolko e redovnata smqna ?

По последна информация стартовата заплата е вече 710лв а ако имаш трудов стаж и т.н. се начислява допълнително. Има и ваучери.