Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Здравейте, кандидат инженери за работа в "Sensata"!
Явих се на две интервюта, в рамките на седмица и да си кажа честно от първото бях впечатлен въпреки коментарите които прочетох. Искам да кажа от отношението на така наречените "recruiters".
Но за съжаление оставеното доброто впечатление у мен беше тотално сринато по време на второто интервю.
Осъществено чрез тяхна вътрешна програма за комуникация, която постоянно накъсваше и изяждаше фрази аз трябваше да отговарям на въпроси. И то въпроси които целяха не да съберат информация за уменията ми, а да осъществят промишлен шпионаж за методите на работа в компанията за която работя и в момента.
И но и това не е кой знае какво с сравнение с отношението на господин Chris, някакъв си там зает шеф от Холандия. Заради който не само че трябваше да се си освободя час от днес за утре, а за капак се държа неадекватно (за да не използвам друга дума).
Като видя че не получава моментна картина на организацията на работа на настоящия ми работодател, реши да напусне срещата.

Много ви здраве господин Chris, но с това си държание няма да намерите свестни инженери с опит!

Ще кажеш, че ако няма съкращения си заслужава да стоиш ли?
Не мога да приема, че това са човешки условия, а финансово да не говорим. Ставаме бели роби.

Някой знае ли от сигурен източник дали се очакват съкращения в Сенсата 3. Шефовете само правят разни намеци и е кофти, защото ако човек има и друга алтернатива не знае как да действа.

Първо искам да кажа че няма да пиша като повечето анонимно а името ми ще се вижда и сега ще ви разкажа за моя случай!!

Беше около вече половин или може би 8 месеца. След едноседмична платена отпуска подписана от прекия ми ръководител ми се наложи да отсъствам по спешност а по точно казано на живот и смърт в буквалния смисъл мисълта ми е че бях предупредил моя пряк ръководител че ми е неотложно и че на следващия ден ще съм на работа но уви за съжаление явно не се оказа такъв за какъвто го мислех но няма значение. Искам да кажа че ме уволниха дисциплинарно и сега искам да питам защо ?? Но дали някой ще ми отговори въобще незнам защото дори и тогава не получох отговор защото може би така е по лесно . Аз нямам лошо впечатление за фирмата но просто искам да задам един главен въпрос ЗАЩО ??? защо трябва да уволнявате хората дисциплинарно защо така както вие работите за пари така и ние защото всички сме хора и мисля че на всеки би му се наложило или случи подобно на моя случай .... !!!??????????

Човешки ресурси и мениджмънта на бранча в София - гола вода и две педи кал по гърба!!! Вече над 5 години търсят безрезултатно разновидни наеменования на позицията инженер качество, но изобщо не са почтенни - обявата в jobs.bg е за София, а като се явиш на интервюто ти сервират, че става въпрос за Ботевград. Поискаш ли заплата над 1500 лв. брутна - интервюто преключва. Кандидатстваш ли след това за друга позиция - не те търсят - сложили са те в черния списък. ЖАЛКА семейна фирмичка пълна с некъдърни чичинки - ама "не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава"...

Уважаема госпожо Котрумова,
Ентусиазмът Ви е "похвален", но не смятате ли, че заплата от 500-600лв. си е чиста безработица? Всъщност е много по-лошо...хората трябва да взимат пари на заем, за да отидат на работа, където съответно ще ги гърчат за "баснословната сума"...Ако Вие, не уважавате труда и времето си не натрапвайте мнение, с констатации за "мързел". От гьотферени,няма да прокопсаме...Интелигента сте, ще разберете тая дума.
И...последно - смятам за нередно, да се дават указания за грамотност към други, при допуснати пунктоационни грешки от самата Вас.

Защо всички си пишете мнението за фирмата, а сте анонимни?
От какво или кого ви е страх?
Много от вас, така като чета, виждам, че сте и неграмотни
А безработица в БГ няма! Или има само за мързеливите!

Иван Маджев от тази фирма е много некадърен началник.като цяло фирмата е зле.....

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции !!!
Обявата е за позиция например:
Инженер, младши технически специалист в отдел “Клиентски решения”
обаче в трудовия договор Ви записват - младши технически специалист в отдел “Клиентски решения".
С други думи назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от заплати, но Вие ако сте начинаещ инженер си разваляте завинаги професионалната автобиография и никога няма да можете да работите като маг. инженер на запад. Устоявайте правата си, когато градите живота си !!!

Не започвайте в тази фирма.Казват ти заплата 710 лв.,а чисто взимаш 500-550.Шефовете са некадърни селяни,деца без грам опит.Развитие получаваш,ако си на някой човек.Прикриват много инциденти с Българи в Полша,който са били подложени на психически,физически и сексуален тормоз от поляците.Самите Български шефове пет пари не дават за Българите в Полша.Обещават им какво ли не а ги захвърлят като кучета там,и да се оправят сами.В тази фирма ще бъдете тъпкани и унизявани.Ако не вярвате започнете и се уверете сами.