МГ Кард ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МГ Кард ЕООД

Не се хващайте с тия.Продават книжки, които уж били за децата с увреждане за 5лв. (За деца с аутизъм) и ме е яд,че им дадох пари на тия. 100% измамници.Нямат подаден нито един финансив отчет в търговския регистър. Има връзка с "тирамису мг" ЕООД ЕИК:204752333.На една и съща собственичка са.Надявам се някой съвестен да подаде сигнал в прокуратурата за тия измамници.

Хора, не се лъжете! Кандидатствах по обява за асистент маркетинг и реклама. В обявата пишеше, че се сключва договор с Тирамису ООД(ресторант), но в имейла за покана за интервю жената беше от МГ КАРД. Имейлът беше изключително неграмотно написан! Изведнъж фейсбук страницата на въпросния ресторант бе изтрита, нямаше следа от нея. В мейла за интервюто освен до мен бе изпратен и до още един имейл. Писах на въпросния дали знае нещо по въпроса - отговори ми, че не знае нищо и отново написано супер неграмотно. Освен това забелязах, че фамилиите на жената са различни. Всичко е шашма! Не се хващайте! ЖАЛКО ЗА НАДЕЖДИТЕ, ИЗПУСНАХТЕ ЕДИН СЕРИОЗЕН ЧОВЕК, а съм сигурна, че и още много такива! ПИСНА МИ ОТ ТАКИВА "РАБОТОДАТЕЛИ".

Много е зле положението, изобщо не си губете времето с тия измамници..Нямат уебсайт, Повикан на интервю в 09:00 преди мен имаше 6 човека....никаква организация и ред.Един страхотен шум от стаите..Тръгнах си точно в 09:10 с огромно съжаление,че не проверих първо тук отзивите.Това СА ЦИГАНИ БЕ ЕЙ!!!

Миналата седмица кандидатствах по обява пусната в Jobs.bg от въпросната фирма. В събота получих е-mail за интервю в понеделник, 13.02, сутринта 09:00. Точно в 9:00 бях на адреса, където нито долу на входа, нито горе на въпросният 3-ти етаж, нямаше и следа от атрибути като фирмена табелка и други обозначения. На третият етаж имаше две врати, като на едната липсваше всякаква табела, а на другата, зад която се чуваше силна музика, имаше надписа "МАХLOG - FACEBOOK-MAXLOGLTD" (!?). Чаках до 9:10, като след мен дойдоха около десетина човека, също за интервю в този час. Докато опашката ни растеше, през това време се качиха 3-ма младежи и влязоха в апартамента със силно звучащата музика, като всеки от тях бе посрещнат с одобрителни викове от вътре. Последният, който влезе, бе запитан от мен дали е от МГ КАРДС, като отговорът му беше "Нещо подобно", произнесен с присмех.
На моите почуквания и позвънявания (на въпросната врата позвъняването беше невъзможно) на двете врати на 3-тия етаж, нямаше отговор.
В емейла пуснат от тях, беше даден и GSM номер за връзка, на който никой не ми вдигна. Тръгнах си в 09:12, след като прецених, че организацията явно не цени точността и коректността.
По-късно влязох във фб, за да установя, че страницата на организацията, която неизвестно защо има две различни имена - една в обявата за работа, и друга на самият адрес, по нищо не прилича на фирмена страница.
Всеки знае, че времето както на мениджърите и техните служители, така и на търсещите работа, е ценно. Колкото и да сме отчаяни, не смятам че въпросната организация, както и да се казва, не предлага сигурността, която търсим всички на новото ни работно място. Искрено съжалявам, че по-рано не проверих фирмата в bgrabotodatel.Като чета сега коментарите, се радвам, че не останах на интервюто.
Надявам се коментарът ми да помогне на другите, които са тръгнали тепърва на интервю там.

Ами човек е лоялен към лоялните а когато някой е безобразен и си прави каквото поиска бива даже уволнен :))))). Което е нормално.

не са лоялни хора било то към работници или клиенти.

Като гледам и чета тези коментари се чудя дали нивото на Българина е на толкова ниско ниво колкото е в тези коментари. А още повече квалификации от хора който се пишат анонимни. Като искаш да кажеш нещо напиши се кой си и какъв а не като мишок да злословиш и пишеш глупости защото "АНОНИМЕН" означава че, си лъжец и нямаш и капка гордост да застанеш зад думите си.

Бях кандидатствал за работата, тъй като изглеждаше примамлива.. Направи ми впечатление, че нямаха големи изисквания към кандидатите си. Фирмата беше под името "АВИЛОН БГ" LTD .. не след дълго получих емайл с "покана" за интервю, което не съм много сигурен дали е пробен ден или интервю, тъй като всичко в емайла звучеше двусмислено и ни в клин, ни в ръкав за "компанията".. Честно дори не знам защо кандидатствах.

Не си губете времето...циганска работа...предлагат да разнасяш пъзели за 400 лева ....шефа е циганин-ром и хората в офиса са от същият произход.

Здравейте!Пуснах cv за работа в тази фирма и днес получих имейл с който ме канят на интервю.Някой може ли да ми каже как стоят нещата към момента в тази фирма,защото като чета отзивите се чудя дали да отида на интервюто