МГ Кард ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МГ Кард ЕООД

Здравейте!
Днес получих e-mail от тази фирма, но не съм си подавала документите за работа в нея?! Видях обявите им в jobs.bg но не ми се сториха никак привлекателни...Да не говорим , че са в сериозно нарушение на ЗЗЛД като изземат или предоставят личните ми данни от/на друга фирма, без мое знание или съгласие, та било то и тяхна.
Да не говорим, че са поканили 44 души на интервю във времевия интервал 10 - 10:30ч. Много интелигентни хора, няма що!!!
Можеха поне да си направят труда и да прочетат автобиографията ми, преди да предоставят данните ми...
Трябва да подам жалба срещу "Прокарт 09" другата им фирма, където наистина какдидатствах за работа.

Само да кажа за тези които,са свикнали да стоят по цял ден и да не правят нищо да не идват на интервю.Иначе който е сериозен и му трябват средства да заповяда!

И аз си мислех, че си търсят нещо различно от раздавач на билети за опера от врата на врата, но уви... да не говорим, колко груба беше по телефона, когато се обадих да задам няколко въпроса преди "интервюто"

днеска бях на това интервю за работа има няма 5 мин дали имаше  разговор питаха ме имам ли опит и дали умея да коминикирам с хора
мн не останах печатлена от интервюто и се чудя дали да ходя в петък отново да ме запознават с материята стана ми странно че не споменаха за пари и др раб които попринцип ги споменават

Само да кажа на този Иво или какъв там е незнам, че майка му е циганка а баща му ром. Аз работя в тази фирма от години и най вероятно мога да го купя с цялото му семейство и да ги продам за работници на ниви :)))))

Поканиха ме на интервю за позицията асистент реклама - но след това което прочетах, не се изненадвам и изобщо няма да ходя.

Днес имам среща с тях, но като чета публикациите се чудя да ходя ли въобще ,да проверя какво е ............ ?!?!

Такаааааааа.... за да спестя на много от вас времето набързо ще ви опиша цялата процедура.
Никакъв "асистент реклама" не си търсят. Не се подвеждайте по примамливото име. Търсят си просто някой, който да пробутва на хората билети за опера, като после от това взима процент.
Схемата е следната:
1, Канят те на "интервю", което продължава няма и 5 мин. Все пак на секретарката явно не й се занимава... Набързо те претупва като "бяга като дявол от тамян" когато я попиташ нещо конкретно във връзка с естеството на работа. Накрая те канят на "наблюдателен ден" на следващия ден.
2, Докато чаках "наблюдателния" ми ден да започне много лошо впечатление направиха хората, които вече работеха там, тъй като вместо да започнат работа те пушех през цялото време и се присмиваха на новодошлата "свежа мрувка" a.k.a. на нас. До някъде не ги виня - имаше циганин с женствени маниери, който гледаше надменно, момче от провинцията дошло по анцунг на Долче и Габана, друго момче което си беше набичило музиката на макс и слушаше през цялото време докато чакаше и тн.
3, Прикрепят те към техен служител, който също отказва да ти каже какво предстои и отбива всеки твой опит с фразата "ще ти обясним като седнем на кафе". Когато си загубил вече над час, най-накрая получаваш "заветното" знание - ще караш хората да си купуват билети за опера от 30 лв и за всеки продаден такъв получаваш 30% от пазарната му цена.

Защо още на интервюто не ти ги казват тези неща, а държат да ти губят времето само те си знаят.

Петре или там какъв си преди да проверяваш някоя фирма дали има регистрация първо питай къде се проиверява за да не те зарина с документи от агенция по вписванияата. Тези сайтове са за грамотни хора а не бездарници.

Мария Русинова, България / гр.Софияуправител-собственик, MG Kard LTDбул. Цариградско шосе, 35 АМаркетинг/Реклама/ПР-------------------------------------
Това е фирма - фантом. Няма регистрирана такава фирма в Агенцията по вписванията, нито може да се намери нещо за нея в Гугъл, освен реклами за работа. Заблуждава търсещи работа с фалшиви обещания за работа на трудов договор, а може и да злоупотребява с личните им данни.