Банксервиз АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Красно село, ЦАР БОРИС ¶¶¶, 41&markers=София,Район Красно село, ЦАР БОРИС ¶¶¶, 41

Банксервиз АД

Незнам точно какво им е заплащането, ама такъв курник от редки бездарници рядко се намира. Или в по-голямата си част са пълни некадърници или просто са си сложили клиентите на ... Нивото на компетентност е поголовно посредствено а май заплатите им не са безбожно ниски, но и по 800лв да им дават пак ще съм им много за знанията. Пипа работната станция и в следващия момент от жив мързел ти е насвалил секюритито на броузъра на ниско за всичко защото видиш ли го мързи да пише изключения, същото за джава и ей такива елементарни неща, бухат остаряли апликаци с непатчнати експлоити а за девелопърите им няма да отварям дума това SQLI и CSRF са извънземни понятия, санитиране на инпут - забрави, продъкшън инсталации оставени на sa - що пък не, летят неща в клиър текст, недай си някой да пусне уайършарк че ще се сговни на някой не деня ами за години напред, това са хора които разчитат антивирусната да спре нещо - е за такъв калибър специалисти говорим. И проблема не е в хората ами в управленския персонал дето е прост по цялата глава - те като не разбират няма как да има надолу някой който да разбира, а ако има такъв го убива обстановката. Малкото кадърни специалисти там да ме прощават - знам, че има няколко такива и се чудя за чии седят там.

Бошлав работа е това. "Работи Иванчо,чифликът е твой". Всеки иска клиенти да му се търсят.

Никой може да каже ориентировъчно заплащането за позиция: Експерт Продажби ?
Има ли някакви социални осигуровки и т.н. ?

Благодаря предварително.

Здравейте, интересувам се от актуално ниво на заплащане за експерт продажби и условия на работа.

Много добра социална политика за всички служители. Въпреки кризата работата не намалява, напротив клиентите се увеличават постоянно.

кое е добро

DOBRA firma do predi 2 godini, kojato v momenta se pogubva ot zainteresovani samo za po-golemi svoi i na protegeta zaplati i za 22 pensioneri v Sofia -za smetka na po-dobre rabotechtite si kolegi na koito ostavjat po malki zaplati

Имах познат,който работеше в Банксервиз Пловдив. Изключително съвестен човек,но директорът, който беше пенсионер, реши да го съкрати под натиска на софийския клон. Но пенсионерът си остана на работа за сметка на съкратени непенсионирани кадърни хора. В момента едва-едва дишат, защото останаха само мамините синчета с връзки, а кадърните отидоха в частни фирми, където получават от Банксервиз работа, защото там (в Банксервиз) няма кой да я свърши,а моят познат в съответната частна фирма получава много по-добри пари и е много по-доволен. Изобщо няма какво да ми говорят тези от пловдивския клон колко много са доволни.

Банксервиз Пловдив-съкрати си кадърните служители-визирам например Манол Трайков ,за да се понапълнят нечии други джобчета. Какво е състоянието в момента-едва -едва диша под софийския напън.

Недоумявам как е възможно БАНКСЕРВИЗ да не поднови трудовите договори на дългогодишни свои служители, доказали своя професионализъм и лоялност към фирмата. Как е възможно такива хора да бъдат заменени с новопостъпили без никакъв опит в областта? В частност за гр. Габрово изказвам възмущението си за отстраняването на г-н Митко Първов от работа, който е добър специалист и е спечелил доверието на много клиенти на БАНКСЕРВИЗ. Настоящият му заместник по никакъв начин не го превъзхожда. Питам се къде остава справедливостта.