Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Не мога да разбера и досега защо на позицията ейч ар са назначили изключително некомпетна жена която няма никаква реална представа от продажби,етика,отношение,тактика,култура,работа в екип,реална финансова обстановка,изграждане на имидж и реклама на финансово дружество и доверие в клиенти. От такъв мениджъмнт страната ни напуснаха над 2000000 души и скоро дори няма да има държава та камо ли икономика и финанси.

Здравейте, някой може ли да сподели как е положението за длъжностите Мениджър на офис и Регионален мениджър. Какви са възнагражденията, отговорностите, на две на три ако може да споделите.

Няма никакъв екип, до скоро на тази позиция от време на време работеше една жена, с много сериозни семейни проблеми. Работата в тази област е тотално забатачена, ще трябва много здраво да се работи за да се разгребат простотиите, които шефовете на отделните отдели са сътворили.
Освен това в момента заплатите са силно орязани, не очаквай повече от 600-800 лв.

Искам да попитам имате ли идея за позицията: Compliance office, как е екипа, как са хората, като цяло всичко което може да кажете, че ми бъде от полза за кандидатстването.

Благодаря предварително!

Всичко написано по-долу за т. Нар.мениджъри- Петринин, джибов и Батинкова е вярно. От началото на годината си тръгнаха много мениджъри в банката, текучеството продължава, както и обявите в jobsa. Не кандидатствайте там, защото нямате шанс освен ако не ви харесва да работите под стрес и обиди. В офисите също е зле, таргети, които се вдигат непрекъснато без възможност да хванете бонуси, а заплатите са мизерни. Никой не държи на персонала, освен , ако няма отношения извън работните с него, няма обучения и развитие.

КАНДИДАТСТВАХ ЗА РАБОТА В ТИ БИ АЙ БАНК. НА ДЛЪЖНОСТТА ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ НА БАНКОВИ ПРОДУКТИ.ПОКАНИХА МЕ НА ИНТЕРВЮ И ЗНАЕТЕ ЛИ ИНТЕРВЮТО СЕ ПРОВЕДЕ ОТ ЕДНА ГОСПОЖА МИНКА СТАВРЕВА В ЕДНО КАФЕНЕ,ИЗЛЪГА МЕ ЧЕ ЩЕ МЕ ПРИЕМЕ, НО ТРЯВАЛО ДА ОТВАРЯТ ОФИС,СЛЕД ТОВА ТЯ НЕ МИ СЕ ОБАДИ АЗ НЯКОЛКО ПЪТИ ИСЕ ОБАЖДАХ, А ТЯ МЕ ИЗЛЪГА ЧЕ НЕ МОГЛИ ДА НАМЕРЯТ ОФИС ПОД НАЕМ ЗА ГРАД САНДАНСКИ И ТАКА МЕ ИЗЛЪГА, СЛЕД ТОВА ПАК ИМАШЕ ОБЯВА ЗА РАБОТА ЗА ГР.САНДАНСКИ КАНДИДАТСТВАХ НО НЕ БЯХ ПОКАНЕН НА ИНТЕРВЮ.МНОГО НЕЛОЯЛНА ФИРМА СА ТЕ НЕ МОГАТ ДА ОЦЕНЯТ КАЧЕСТВЕНИТЕ КАДРИ, АКО ИСКАТЕ ДА НЕ ВИ ЛЪЖАТ И ИМАТЕ ДОСТОЙНСТВО НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА В ТАЗИ МЕНТЕ БАНКА,А КРЕДИТ НЕ ВЗИМАЙТЕ ОТ ТАМ, ЗАЩОТО СЛЕД ТОВА ЗАПЛАШВАТ СЪС СЪД, А И ПОЗНАВАМ ХОРА КОЙТО СА ОСЪДЕНИ БЕЗ ТЕ ДА ЗНАЯТ,А ЛИХВИТЕ ИМ СА ОГРОМНИ,НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАЗИ ИАММНИЧЕСКА УЖ БАНКА.

Искрено съчувстваме на момичетата, които работят в двата отдела на Магдалена Батинкова. Те са първия фронт, който поема злобата и атаките на тази жена, всеки нейн личен провал се представя като грешка на някой от служителите в отделите й. Тя е амбициона, но некадърна и не може да се справи и с един отдел, а когато взе и втория съвсем се провали! НО! Тя е приятелка на Петринин и е информирала за това цялата фирма, за да няма кой да направи опити да й противоречи. От януари непрекъснато вървят обяви и за двата й отдела (Мониоринг и документооборот и Анализатор Риск МПС и лизинг), но няма кой да се навие да работи с нея. Хората явно я усещат по време на интервюто колко е куха. Тази жена не може да вземе елементарно решение, а е шеф на Риска! Поради неспособността й да научи нещо ново, да се запознае със спецификата на нова дейност и нов софтуер, тя ликвидира лизинговата дейност на ТБИ, а ТБИ лизинг беше лидер в тази дейност.

До "доволна" - много ми е интересно кой точно написа коментара - Петринин, Джибов или Батинкова?
Смешници !!! Сами си пишат лъжите!!!
Чак мисля да си направя известяване на пощата да им гледам сеира имайки се предвид какви са мижитурки.

Тази пародия на банка не е за уважаващ себе си човек. Изпълнителния директор Петрини идва на работа с главна цел да разбере кой с кой си ляга и е долен интригант. А самият той го прави с една от служителките. Заплатите са смешни и се уволнява наред. Най-големия дебил в банката е шефката на риска Батинкова - уникално тъпа и злобна. Всички хора които стават за нещо вече си тръгнаха.

Работя в компанията от 5 години и мога да кажа, че има големи промени към по-добро. Имах възмжност да бъда повишена без да съм "човек на някого" и дохода ми се увеличи в пъти. Не заплатата, а дохода защото имам въможност сама да си изкарам бонусите. Всички, които се оплакват са или мързеливи или мързеливи.