Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Здравейте,искам да изкажа мнение относно една ваша служителка в Технополис Монтана!
Тази дама не и е мястото там
1 не може да говори а мрънка под носа си като говори!
2 мудна и некомпетентна за предлаганите схеми!
3 смята едно а в договора излиза друго!
4 чакам я 15 мин да се напуши навън!
Хора без работа много но с такива служители сте за никъде!

Като бивш кадър на тази институция Ви съветвам ако се уважавате достатъчно като личност да не кандидатствате в тази компания. Средата там е подходяща за неграмотни и слабограмотни индивиди,подмазвачи и връзкарчета.

Хора много време не исках да изказвам мнение, но... Ти Би Ай БАНК е най-смотаната фирма в която съм работил. Постоянно те мачкат и ти поставят куп задачи, но в замяна не получаваш НИЩО ( дори едно благодаря няма, че си свършил нещо, което не е твоя работа). Заплатата е мизерна , но с бонус можеш да изкараш нещо прилично, освен разбира се ако шефовете ти не си го приберат за себе си хахахаха. Напрежението е 24/7 и постоянно някой крещи, че нещо не е както трябва. Моето мнение е НИКОГА да не започвате работа там, има стотици по-добри варианти. :)

Чета и не вервам на ушите си...:-)Толкова добра фирма беше,а сега в какво се е превърнала!?За кой ли пореден път се убеждава човек,че в тази държавица "матр'яла" е наистина некачествен.Като как иначе една просперираща фирма е в период на съсипване?!А може би това е било и целта,колкото и странно да звучи.Но защо,иначе ще назначават такива хора на отговорни постове,от които зависи просперитета на фирмата/банката!Такъв резил.Много жалко за всичко,което беше постигнато през годините.Хората търсеха и уважаваха компанията.Беше символ на нещо качествено и надеждно.Жалко,наистина,ако е така!

някой с мнение за позицията "Специалист продажби, развитие на партньорска мрежа".
В джобса има такава обява и се чудя дали да пусна СВ. Моля, ако някой е наясно с какво се занимаваш на тази позиция нека пише.
Заплащането на какво ниво е, има ли бонусна схема?
Благодаря на отзовалите се.

Заплащането на какво ниво е, има ли бонусна схема?
Благодаря на отзовалите се.

Интересно защо ако последните две мнения са написани от действително доволни служители на банката, то те не са написали имената си, а са анонимни?
Може би защото ще стане явно, че положителните им мнения са измислици? И че реално няма доволни служители?
Единственото вярно е, че заплатите се получават в срок.
Това ли измислиха Батинкова и Петринин след като на Управителен Съвет нееднократно обсъждаха какво се пише в този сайт за тях?
Жалки опити да прикрият как с некомпетентността си провалиха такъв гигант като ТБИ.
Лизинг вече няма, кредитни карти не се продават изобщо, продажбите на дребно също издъхват, то какво остана?
Всички самоуважаващи се служители напускат. Няма и следа от старите дружни отношения между служителите. Успяват да се закрепят само интригатнти, клюкяри и подмазвачи, защото са необходими на Батинкова и Петринин за да им четкат егото. Необходими са им, защото реално няма никакви положителни резултати от "работата" на тези двама некадърници.
Плаче ми се като виждам в какво превърнаха ТБИ тия двама палячовци.

Прочетох мненията на бивши и настоящи служители, на клиенти и кандидати за работа, това, което искам да кажа е, че като Настоящ служител, запознат с обстановката и атмосферата към днешна дата, масово  негативните мнения са на хора, които не са получили това, което искат, а за да бъде така- не са дали това, което се изисква.
Служител съм на банката от близо 2 години, през които е нормално, дори желателно да има  промени, които лично смятам, че са за добро.
Отношението на колегите е страхотно, на ръководителите е страхотно, заобикалящата те среда е спокойна, без интриги и излизшно напрежение, БЕЗ клюки(защото масово от мненията са клюки!)
Заплащането е ориентирано спрямо постигнатите резултати- "за да ядеш, трябва да работиш"- и ако си съвестен, това не остава неоценено, напротив-Забелязва се,т.е бонусира се!
Ако имаш желание да се развиваш и да изкарваш пари- дерзай, бори се, така е навсякъде. Аз имам желанието и хъса да се боря тук, в Ти Би Ай, защото смятам, че това което получавам в замяна е и ще е правопропорционално на старанието ми!
Обръщам се към бъдещите служители- не се колебайте, кандидатствайте, ако не ви хареса, няма сила , която да ви задържи, но трябва да опитате преди да се откажете, не да се ръководите по  тези "пиперливи" мнения на "гневни" хора!
Аз също преди да постъпя на работа в Ти Би Ай, четох този сайт, но той не ми беше "везната" ,която да определи дали аз ще постъпя на работа,  или не, пробвах,реших, хареса ми и останах!
Всеки в крайна сметка сам  решава кое е най-доброто за него! :)
Хубав и спорен ден! :)

За жалост не съм съгласна с повечето от вас. Работя във фирмата от 1 година и до сега съм нямала никакви проблеми. Изключително доволна съм. Заплатите винаги са преведени на време, бонусното стимулиране е добро, колегите в отдела са невероятни хора, които винаги биха помогнали,студентка съм и никога не е имало проблем да излизам от работа за лекций и изпити. Свидетел съм как колеги се издигат,което смятам,че е много окей и че все пак трудът ти е оценен.
Честно да ви кажа мисля,че си заслужава :)

Във фирмата работя от около 2008 г. с едно прекъсване, когато я продадоха - ме съкратиха, след извесно време ме върнаха разбира се на по-ниска заплата с 60лв., работя в магазин (на голяма верига за електроуреди) работя директно с клиенти заплатата е малко над минималната за страната, може да се изкара и повече ако екипа си стигне целта, но това зависи и от другите в екипа, ако ги мързи няма как да стане. Когато постъпих във фирмата първоначално бях със съзнанието, че това е най-добрата фирма за стокови кредити с най-добрите условия както за клиенти, така и за служителите, политиката беше ориентирана към клиента и неговата удовлетвореност, сега лихвите са по-ниски от преди, но и всяко едно удобство отпада постепенно, въвеждат се различни такси, които ги няма при конкуренцията после - "обеждавай клиента да остане при теб" Откакто фирмата е банка, съкрати персонала и с други свои действия и бездействия загуби много клиенти в кредитите за стоки и продължава да губи, но и сякаш вече не се отделя такова внимание, на това, по-важни са банковите клонове, за тях има обучения и някакво развитие, а ние си тъпчем на едно място, че дори и по-зле става.

Банкет се прави за служителите в офисите на банката, а тези от магазините по 2 по 3 да се оправят сами сякаш не са от фирмата ... обидно е. Конкуренцията е по-голяма от преди и е и по-трудно, заплатите са по-малки, човешки ресурси така отсяват кадрите и се назначава нов човек, който не е подходящ, не може една таблица да копира и нагласи или да сметне крайно оскъпяване на елката, за проценти е чувал в часовете по математика, ама как се смятат...??? и това след 3-4 месеца работа в банката... и върви го обучавай, смееш ли да кажеш, че нестава, че да ти пратят друг и да трябва после него да обучаваш..., ако обекта е за двама - всяко такова нещо те натоварва допълнително с извънредни дни и нерви няма как да оставиш новият сам, после ако се скатава колегата или е некомпетентен го отнасяш и ти с по-ниска заплата ... Екипа е много важен! Аз за съжаление не случих на екип 2-рия път.

Условията на труд са добри, плаща се навреме, има служителски кредити с ниска лихва, но само докато работиш във фирмата, напуснеш ли те пускат на по-висока. Има допълнително здравно осигуряване с някои ограничения, купони за храна няма за сега. Работи се по празници и почивни дни с работното време на магазина, това се заплаща по около 18лв след удръжката на изработен празничен ден сами си преценете заслужава ли си.

За хора без семейства или студенти е добре, тъпчеш на едно място без шанс за развитие, единствено може да си каляваш нервите и да станеш нахален и по-упорит, но е отчайващо да гледаш как нещата стават все по-зле, остава само да се надяваш че като впишеш в CV-то си че си бил в банка, от някоя сериозна банка ще му обърнат внимание ...