Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД /img/frontend/nomap.png"

Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД

Струва ми се ,че тук започвате да давате съвети ,които са извън правилата на този саит.Той не е ли за това хората да си дадът мнението за дадена фирма и да я оценат така както те смятат.Да споделят това което им харесва или не .Г-н администратор принуждавате ме да стана груба и да започна по същия начин да ви давам съвети.
1. Оправете си кирилицата на пощата не може да принуждавате грамотни хора да пишат на ШЛЬОКАВИЦА/ латиница/
2.Като не искате от един и същ IP адрес на се получава повече от едно оценяване ми оправете си го.

Мразя дървени неграмотни философи!

Първо... да кажа: Нямам нищо общо с тази фирма. Дори не им знам нито аптеките нито дрогериите. Но чета прости коментари, как някакви хора се оплакват, че им били низки заплатите.
Хора, това да не ви е комунизъм, където можеш да отидеш и да се оплачеш на ЦК на БКП. Живеем във времена, когато ако не ти изнася ставаш и се махаш.
Били ви ниски заплатите. Ми като са ниски кво правите? Пишете безумия по форуми, жалвате се. И какво постигате - НИЩО. Едно голямо нищо.
Не ви харесват заплатите - говорите с работодател -> той ви отказва -> подавате молба за напускане -> след 30 дни сте свободни да вървите където ви очи видят и да търсите някъде, където евентуално ще ви дадат толкова колкото искате.
Това е процедурата. Много добре знаете, че няма незаменими хора. Просто отнема малко повече време за синхронизиране ( навлизане в материята ) на новият човек.

ха ха ха г-н админ , хората отдавна са измислили друг начин да ограничат такива неща.Защо вместо да изпадате в дилеми не помислите/ прочетете/ ,какво правят ваши колеги по този въпрос?

Мисля, че като администратор на сайта имам някакви права. Едно от тях е следя за манипулации, и ако съм изправен пред дилемата дали да изтрия едно мнение с оценка -45 дадено от ip адрес, от който са дадени още 5 такива, предпочитам да не го трия, а да го оставя и да дам мое мнение с +45.

До админ-а .Никой не се опитва да очерни фирмата.Тя си е черна.Скоро напуснах с грандиозен скандал.Не мисля ,че вие сте човека който трябва да взема становище по въпроса.Все ми се струва , че вие като админ на този сайт имате други задължения.Вече съм дала оценка и мнение за фирмата така ,че сега няма да оценявам, но се чудя вие с какво право давате оценки ?Това вече е МАНИПУЛАЦИЯ на резултатите.

Хайде някой да ми обясни как е възможно предпоследното мнение на напусналия служител да е пуснато от един и същи ip адрес като няколко предходни на настоящи служители. Става въпрос за ... ... 192.5. Излиза, че някой съвсем целенасочено се опитва да очерня тази фирма.

Започнах преди години работа във тази фирма с големи надежди,но скоро след това разбрах за какво става въпрос.Не съжелявам че преди време напуснах.Тук заплащането е много ниско,за разлика от други фирми от този бранш,където работата която се извършва съответства на заплащането.Никакъв потенциал за развитие,няма уважение към персонала,експлоатират ни като животни,даваха ни малко пари,няма празник няма делник,няма национален празник ти си на работа,години не бяха променяли заплатите.Колектива е отвратителен,Шефовете също,не се прави нищо за да се повиши квалификацията на работещите.В тази фирма се нарушава трудовото законодателство!!Много неща сигурно още мога да кажа но спирам до тук.Както са казали хората които са писали мнения преди моето не си цапаите сv-to с тази фирма.Мошенници са!
пс:Ако обичате не ми трийте мнението мисля че всеки човек може да каже това което мисли и да разкаже как стоят нещата във тази фирма за да не се подлъгват хората които ще отидат да работят там!

С две думи да кажа за тази фирма:Лошо управление,Шефовете не мислят за работниците си,мн.ниско заплащане на труда,работа по празници,без превилегии,потенциал за развитие нулев,лоша работна среда,интриги,сплетни и т.н.

Веригата се ръководи от хора с нулев ценз. Съсипват се обекти, екипи, кой знае защо? Отношението към служителите е равностойно на феодално експлоатиране. Цялата организация на трудовия процес не стръва пукната стотинка. Текучеството на персонала в обектите граничи с пътникопотока на Централна гара София. Заплащане на извънреден труд, такова нещо няма! Създава се излишно напрежение (интриги, сплетни) от самото ръководство. За тези, които мислят да започнат работа в аптеките и дрогериите на Ceiba, ще кажа: Не си цапайте CV-то и не си губете времето с тази компания. Ако ме питате за мнение, доста от управленския кадър на веригата би трябвало да си замине веднага, в противен случай Ceiba няма да просъществува повече от 1 година, по простата причина, че ще остане без фармацефти, помощник фармацефти и дрогеристи.

В Сейба се работи не за пари ,а за слава.Заплатите са толкова ниски,актуализират се на две и повече години веднъж!Няма привилегии,премии,само обещания които не се изпълняват.Има нужда от смяна на ръководството.А да не говорим за базата,работи се с някакви допотопни компютри,които едвам дишат.Просто нямам коментар повече!