Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД /img/frontend/nomap.png"

Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД

Заплащането в тази фирма не отговаря на извършваната работа,много работа
за малко пари което според мен нее редно,уважение ли?-Какво уважение,тук не се зачитат правата на работниците,собствениците и шефовете на тази фирма гледат как само да залъгват работниците си,да използват труда им за да ходят по чужбините и да си оправят живота и да си развяват байряка;привилегии-няма такива,Никакъв потенциал за развитие,фирмата не влага пари за обучение на персонала си,когато се наложи да се осъществява командировка,си плащаме от собствения джоб,
работна среда,много интриги и яжби!!!

Заплащането в тази фирма е мизерно,шефовете получават големи заплати изкарани на наш гръб и обикалят света.Работниците се експоатират,работят много,не почиват никога на празници дори официални и национални.Няма никакви привилегии,желанията и исканията на подчинените не се зачитат.

Мнението ми за тази фирма,е отвратително!Ниско заплащане на персонала ,експолатация на работниците!Мисля че една фирма държаща на своето име би следвало да си промени тази политика която е приела и е описана два-три реда по горе!Благодаря ви

Здравейте!Искам да изкажа своето възмущение от тази фирма,жена ми работеше при тях,заплатите на продавач-консултантите и помощник-фармацевтите са много ниски,за оборотите които им правят хората,срамота е за фирма с това име и с този авторитет да се отнася така към работниците си,не им дават премии,подиграват се с труда им,експоатират ги.Също имам познати които работят в дрогерийте им като продавач консултанти и не са доволни от заплащането което им предлагат за работата и оборота които им правят.Мойте уважения ръководство на тази фирма,помислете малко за работниците си!!!

Заплащането във тази фирма е добро само за тези които работят в офиса и на по ръководни постове.Длъжността продавач-консултант е много ниско заплатена,също и на помощник-фармацевтите.ЗА фирма с такова име и с голяма печалба, тези ниски заплати някак си не се вписват.Работи се винаги по празници,без да се заплаща допълнително.Като девиз се има: "Работа,работа,работа и повече оборот за същите пари!"
Като цяло работата е динамична и хубава,ако се помисли за поощтряване на персонала ще е много добре!