Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД /img/frontend/nomap.png"

Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД

Досега винаги пазарувах от тези аптеки, но освен това, че вече няма бъда клиент /има достатъчно аптеки и дрогерии/, наистина ще се постарая мнооооооооого други хора да не пазаруват оттам. Нека по този начин да защитим правата на всеки един трудещ се и да докажем на българските работодатели, че твърдението "Няма незаменими хора" ги тласка надолу към пропастта и ще кажа защо, тъй като хората, подкрепящи тази "блестяща" мисъл, явно нямат достатъчно сиво вещество, за да се досетят, че конкуренцията е изключително голяма и всеки недоволно напуснал служител си тръгва с достатъчно информация,която достойни конкуренти и някои институции ще се радват да получат. Освен това се губят доста материални средства при напускането на стар служител,тъй като на необучен кадър, независимо от естеството на работа му е нужно време, за да върши нещата що-годе добре, да не говорим, че не си застрахован от крадци, лъжци и хора, които не вършат и една стотна от задълженията си. А аз като клиент си казвам, че тези не се държат адекватно с персонала си, значи са поредната мошенническа организация, готова да печели по най-долнопробния начин. Дявол знае каква стока купувам от тях - продукти с изтекъл срок на годност, голяма надценка на някои стоки, която не се забелязва покрай нормалните цени на вървежните продукти и номера, за които аз дори не мога да предположа.

Напуснах фирмата огорчена и обидена ! Там не се стараят да задържат хората , които работят с желание , с компетентност и я представят достойно пред клиенти , а по някакви странни правила ги отстраняват .Не искам да обсъждам темата за уважение на служителите , свободата да се развиваш , да не говорим за ЖЕСТОКОТО работно време - плачат за проверка от Инспекцията по труда ! И всичко това подплатено с лошо заплащане и уверението на шефката че не си незаменим ! Да , но може би и тя не е незаменима - сигурно от Софарма не са видяли прекрасните мнения за тази фирма.

До администратори модератори или каквито там се водят на този саит: Когато съм си позволил да цитирам имената на пряко виновните за състоянието на тази фирма съм имал в предвид , че ако тях ги няма вероятно положението ще се подобри .За това много моля не попълвайте имената с точки.В горното мнение имената на виновните според мен са :г-н Гачевски и г-жа Джамалова.

Спокойно и с чиста съвест ще дам "хубав вот" на ръководството на тази фирма.Некъсачи - хора които не разбират от бизнес - г-н .... е един от тях, г-жа ............ също.Докъто тези хора ръководят този клон на Софарма ще бъде така.Ще бягат хора , ще затварят аптеки в собствени помещения, и ще помагат на също толкова неграмотните си роднини да работят на някои ръководни постове .Е драги ми бивши колеги, ако четете тези редове значи ви се работи за некъсачи.Когато напуснах се чудех накъде ?Сега знам къде ми е мястото работя за читави хора и те ценят труда ми.Попрочетох и други мнения, и едното което е писано от един и същи човек е понятно- някой от горецитираните от мен се е изказал , но как да кажеш на черното бяло питам аз?Когато напускат хора работили по 5 и повече години ,и дори не ги питат защо ме кара да мисля , че кадрите в тази фирма са само мили роднини с нулев ценз ,но с големи заплати и правомощия.Спирам до тук , на всички става ясно защо.

Мошенници!Няма да коментирам!!!Хората по горе са казали всичко което и аз бих казал за тази фирма.Затова няма и аз да се повтарям!Без коментар!!!

Незнам кой е този подръжник на тази фирма която по горе така умело я защитава,ама искам да му кажа че ако той и няколко протежета на шефовете взимат добри пари,работниците в тези обекти визирам помощник фармацефти и продавач-консултантите взимат мижави пари за многото работа която вършат това важи най вече за провинцията.В тази фирма се нарушава трудовото законодателство,не се плаща двойно на национални и официални празници!!!Не се дават вредни за работа с компютър,техниката е изключително стара на много места се работи с компютри от миналия век!!За показани резултати изразени в добри обороти в обектите на работещите не се дава нито стотинка,вместо тази фирма да стимулира работещите в обектите си тя ги демотивира.В последно време се наблюдава тенденция на недоволни от фирма "Сейба-Аптеки и Дрогерии"Мисля че тези които ръководят фирмата ако държат на работещите в нейните клонове трябва да се замислят за някои неща описани по горе.!!!

Първо,последните две мнения са писани от човек който може би е един от малцината доволни от тази фирма и много се е престарал в даването на точки.Може да не бъдеш толкова нападателен ,циничен и нагъл!!! Ако на теб са ти плащали извънреден труд явно си на някой лявата ръка,защото аз досега не съм бил свидетел на такова явление.Относно бонусите,такива вече няма въпреки постигнатите резултати.Всичко е празни обещания.

Това е моята обективна оценка за фирмата.
Отрицателни мнения и оценки явно са от племето на пишман магистри и помощник фармацевти, доказали се със дълбока "лоялност " към работодателя си , от които са получавали заплати , осигуровки, бонуси , извънраден труд и прочее екстри.Явно същите страдат от дълбока амнезия.Първо да се полекуват , а след това да чернят фирмата , която ги е хранила.

Това са моите лични оценки за фирмата , в която работя 8 години.
И разбира се , изказвам своето лично възмущение от възмутителните оценки за моя работодател от страна на прелетните птици , които търсят свободно време , майка си и баща си и останалата си рода и прочее...............

Трагедия в три части.Лошо заплащане, лошо отношение, лошо поведение на управляващите, лошо работно време.Колко лошо още да кажа за тез глупаци?