Миряна и Стела ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Миряна и Стела ЕООД

Обръщам се към г-н Тихчев (Анонимен). В договора ясно пише, че първите 6 месеца са изпитателен срок, тоест време, за което служителят може да покаже умения за дадената работа. За да се стигне до решение да бъдеш освободен, значи просто това не е било подходящото място за теб. Нямя логика да освобождаваме хора, които показват сръчност и си вършат работата пълноценно. Не сме показали лошо отношение към теб, че даже да използваш толкова грозни думи. Пожелавам ти да намериш подходящото работно място, където да разгърнеш пълния си потенциал.

Поредната мимикрия на тази лъжлива "Фирма" се казва "Колд Тех" и в момента се подвизава в стопанският двор на с. Брестник. Минков си е все същият лъжец. Свършиш му работа и след това те изгони без причина. Не се захвашайте с тоя психопат.

Минков е човек, кийто не умее да сформира екип. При него никога няма да има служител, който да стигне до пенсия. Във всички други фирми, коя по-добра, коя по-лоша има хора, които изкарват до пенсия, но не и при него. Постоянно гони кадърни и работливи хора.

Здравейте уважаеми писатели на мнения?! Изумих се от драсканиците, които сте сътворили. Но не тоталната неграмотност на някои от Вас ме накара да изразя своето мнение, а всички необосновани твърдения и квалификации от анонимни драскачи, които нямат очи да застанат зад истинското си име и имат една единствена цел - да омаскарят името на един изключително коректен, трудолюбив, раздаващ се, отнасящ се с уважение към колегите и клиентите човек, какъвто е Стамен Минков. Пазнавам го от доста време и няма как да не се възмутя от написаното, защото то не отговаря на истината.
 Един съвет от мен: Ако искате някой да Ви повярва, пишете цялата истина.

Здравеите,Как е господин Минков,До кога ще карате работницети ви да работят по 20 часа работн ден,Ако може така да се каже,Май е време да оставите тази професия на професионалистите,Какъвто вие НЕСТЕ,Май е по добре да се заемете пак със земеделието да си карате трактора където ви е мястото,Просто не пречете на професионалистите да работят,И се грижат за продуктети си по време и след гаранцията им,След като вие не желаете,

Съжалявам но това не е злоба госпожа или госпожице Стела,А просто изразяване на мнение,Съжалявам но това ми е мнението за тази фирма.Просто тази фирма трябва да бъде затворена.

Господин слаидър, научете се да пишете правилно пък тогава изразявайте каквото и да било мнение.
П.С. Злобата на хората край няма!

Здравеите,И аз искам да добавя мнение за тази СКАПАНА И НЕКОРЕКТНА ФИРМА фриголанд,или минкова,или миряна и стела,или незнам и аз още колко имена ще измисли господин Стамен Минков уж управител на фирмата,господин Минков когато пускате обява за работа казваите и условията на работа какви са,със какви машини ще трябва даработят хората,Или по точно от кои век са,И СЪС КОЛКО МАШИНИ РАЗПОЛАГА ВАШАТА ФАНТАМ ФИРМА,Пишете също и колко хора работят във вашата фирма или по точно на маикави фирмата,Пишете също каква е заплата за 40 часова седмица,пишете осигоровките кои ги плаща,Как се отнасяте с клиентите когато имат повече от един проблем със вашите витрини,Абе които се е хванал със господин Минков СЪЖАЛВА,За тази фирма мога да пиша на дълго и на широко,искам все повече и повече хора да разберат що за човек е той,Ако мога да дам оценки до 10,Бих дал -10,

Започнах работа в магазина една година след откриването му и работех там почти до приключването на дейността му, не напуснах по мое желание г-н Минков пожела така /така и не разбрах какви бяха мотивите му за това решение/, след две седмици магазина затвори. Веднага след това започнах на друго място и работя там вече пет години. За четирите години работа в магазина мога да кажа, че там имах прекрасни колеги /с,който подържаме добри отношения и до днес/ и свестен работодател в лицето на Стамен Минков. Стамен е изключително възпитан човек и работохолик. Отначало магазина беше само за плоове и зеленчуци в последствие с много труд от страна на колектива и денонощен труд от страна на Стамен магазина стана и хранителни стоки. След един инцидент в магазина докато правеше ремонт г-н Минков не ни остави без работа и без заплати въпреки трудния за него момент. Никой не ме е принуждавал да стоя на работа извънредно, когато това се е случвало е било по желание, винаги съм си получавала заплата на време дори в трудни моменти, когато след като плати ток, вода, заплати за работодателя не е оставало нищо. След затварянето на магазина г-н Минков не е останал длъжник към никой от колектива. На семейство Минкови пожелавам много здраве и успех във всички начинания.  С уважение Сашка Петрова

Нямаше точно работно време,един път не го чух да каже имам пари ,да го ожали човек.Виждам,че и на др места е прилагал номерата -няма пари за заплати,а все си ходат по почивки.Не ни плащаше и така ни принуждаваше да взимаме скъпите стоки(които никой не пазаруваше)за да не гладуваме и за да можем да си вземем парите по някакъв начин.