Миряна и Стела ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Миряна и Стела ЕООД

имах нещастието да работя за този господин......има се за нещо много ,но е кръгла нула и като колега и като работодател...само изискваше без да дава,работехме като волове за мизерни пари ,а все беше недоволен....няма елементарно възпитане нито пък уважение към хората,които му пълнеха джоба...там не се знаеше кой ти е шеф,дядо му ли,жена му ли ,сестра му ,дъщерите му ли.Стоварали сме камион пълен със стока до сред нощ и пак не беше доволен..една стотинка повече не сме получили за извънреден труд,а жена му допълнително правеше интриги м/у него и нас:Олииии СтамИнье това,олииии СтамИье онова-глезла,която пороби баща си там без никаква жал.Смешмик ,още ти се подиграват в града.

На клиенти, които не обичат да си плащат поръчаните изделия витрините са им виновни. И на нас не ни трябват клиенти, които не си плащат. Все пак всички работим за пари. Не можеш да очакваш да ти поддържаме оборудването за мерси г-н Вико Vip.

Изкам да предупредя всички потенциални клиенти,че фирма "Миряна и Стела",поне така се казваше когато аз имах отношение с нея,е абсолютно некоректна.Нейния собственник Стамен Минков е некадьрен набеден специалист който не трябва да работи вьобще такава работа.Нищо не разбира от хладилни витрини.Лъже хората и когато трябва да обслужва гаранционно,се крие и лъже.Аз лично се опарих с хладилно оборудване на стойност 40000 хил.лв. което е пьлен боклук и сега става само за скраб. Почти фалирах заради този мошенник.Никой да не поръчва при този човек.Бягайте като дявол от тамян!!!

искам да уточня на посетителите на този чудесен сайт и на хората търсещи работа,че Г-н Минков ,който се подвизаваше със старата си фирма "Миряна и Стела"-ЕООД ,сега вече се е прииминувал на "Минкова"-ООД и се намира в Пловдив-"Васил Левски"242,освен това има и още едно име ,с което се подвизава-FRIGOLAND....така,че да може хората да бъдат заблуждавани,иначе управителят си е един и същ-Великият господин Минков

Уважаеми господин Минков,радвам се,че благоволихте да напишете някой ред,това значи,че сте прочели споделеното тук относно вашата фирма,жалкото е,че вие пак ръсите празни приказки....искам само да Ви припомня някои подробности-спомняте ли си думите ,които ми казахте когато работехме във въпросния магазин-аз ги помня,а те бяха"незнам как ще ти се отблагодаря за работата,но някой ден ще го направя" и ми стиснахте ръката,после когато нямахте пари за заплати и ни събрахте,ние решихме,че няма да напускаме и Ви подрепихме-никой не напусна и само след един месец Вие започнахте да ни търсите косурите-Вие и вашата майка.....кого да обвиняваме за това,че няколко пъти преправяхме проекта-той беше ваш,ние ли сме виновни,че заради некадърното ВИ управление всеки ,който дойдеше Ви завличаше,а не поминте ли какво стана със витрините за Пазарджик?Затова не обвинявайте работниците за всички ваши несполуки.В крайна сметка ние не искаме нещо,което не е наше,а само това,което ни дължите-парите,които сме изкарали с труд и безсъние за всичките извънредни часове във вашата фирма.Ако бяхте нистина такъв за какъвто се представяте и искате хората да Ви смятат или ако поне бяхте МЪЖ ние сега нямаше да разговяряме тук и по този начин

Уважаеми господа,
Чудесно е, че изказвате Вашето мнение в този форум. Чудесно е да има място в интернет пространството, където всеки да може да излее чувствата си по отношение на бивша, настояща или бъдеща работа. Напълно разбираемо е недоволството Ви от така стеклите се обстоятелства около злощастния проект за магазин на "Картов" ЕООД в гр. Първомай. За нещастие обаче тези обстоятелства са факт /смятам, че всички сте доста добре запознати с тях/, колкото да Ви се иска, няма как да ги пренебрегнете. Няма как последиците от тези обстоятелства да не застигнат всеки от участниците. Разбира се, че е най удобно да обвиняваме всеки друг, но не и себе си за провалите. По-лесно е да хвърляш хули, да поставяш обидни епитети или да правиш намеци за майките, дъщерите и съпругите на опонента, все пак всички имаме майки, деца, съпруги и обиждайки едните, обиждаме и своите!?
         Като изтъквате огромния труд, който сте положили и за който твърдите, че не е оценен по достойнство, случайно не сте ли се замислили, дали не сте допринесли и Вие за провала на въпросния проект или дали някой друг, освен Вас не е работил три пъти повече от всеки от Вас и не е получил и стотинка за този труд, не се е оплаквал на никого за трудностите, с които се бори, не си е позволил да обиди, нагруби или нахока някой от вас. Всички имаме пропуски в уменията и знанията за работата си, включително и Вие, които сте участници в този форум и аз ги знам много добре, разбира се за тези, които са имали доблестта да застанат зад имената си, но възпитанието ми и принципното ми отношение към хората не ми дават право да ги изтъквам и коментирам.
            С моите проблеми не занимавам никого от вас. Решавам ги с много труд, всеотдайност и с невероятната подкрепа на семейството ми и близките ми. Пожелавам и на Вас такава подкрепа, вяра в собствените сили, за да се справите с трудностите.

Сега ще ви разкажа всичко за тази смешна "фирма"Миряна и Стела.Аз сам работил там 3 години,в началото всичко беше нормално заплащане,отношение ок.Но след един обект от който не успя да си вземе печалбата ние трагнахме назад.Почна забавянето на заплатите отношенито на шефа кам работниците се промени.Кой напусна,кой го уволниха фирмата остана в 3 членен състав,маика му,шефааа и още един работник който вече и той не работи в тази фирма и той не може да си вземе парите.Аз имам да взимам 800 лв и от 2 години не мога да си ги взема,скоро го тарсих пак за парите защо ми се наложи да се оперирам и тези пари ми трябваха за операция,но Стамен не ми ги даде отново.Има и други колеги който още не могат да си вземат парите,този човек е адски нагъл.Докато има полза от вас ще ви даржи,но като няма работа ви намира цаката да се махнете сами.Никави привилегий,няма точно работно време,работи се и в събота,няма командировачни НИЩО.Момчета стоите далеч от тази фирма ако не искате и вие да имате проблемите който имаме аз и другите бивши работници!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

както вече казах,като излезне някоя поръчка и господин управителя-Минков пуска обяви и набира хора,ако поръчката е голяма ще си добре първия,втория месец,после започват мъките и или ти сам напускаш или той ти намира цаката....майка му започва да говориу зад гърба на вече набелязания човек,колко той е мързелив и че няма място във фирмата....и така...при нова поръчка отново набира хора......но на старите вече дължи пари,които те не виждат и за него е добре дошло,защото с новите работници започва на чисто....да не говорим,че няма извънредни,няма работно време,защото поръчката е вибаги спешна.....в Първомай правихме магазин на Бор-Чвор и работих 2 дни и една нощ без да мигна и без почивка....ако искате ми вярвайте и накрая ме изкараха мързелив като тръгнах да си търся парите.....те това е в общи линии

Една от поредните фирми,които взимат хора,когато има работа,постепенно бави заплатите им и когато се натрупат повечко пари и намалее работата,освобождава персонала и им казва,че ще им плати....ама някой друг път....Това е бившата фирма "Миряна и Стела" която се намираше в Злати трап,ако някой иска нека се поинтерисува и ще разбере що за стока са управителя и Стамен и неговата майка,която също управлява,макар и хал хабер да няма от нищо.....на мен ми дължат 1390 лв. и вече 2г. не мога да си ги взема....бягайте далече от този работодател ако искате да сте добре.....