Турист сервиз рент-а-кар /img/frontend/nomap.png"

Турист сервиз рент-а-кар

Тотал щета!!!

Мога да кажа, че работата във фирмата беше полезна за мен. Ако ти се работи , ще те оценят и ще изкарваш пари. Ако не ти се работи и през цялото време само затрудняваш работата да останалите, няма да те уважават и ще пишеш после глупости по форумите, както са писали хората предишните години. Не вземайте всичко написано от тях за чиста монета. Проверете сами! Няма да съжалявате.
Колектива е добре. Никой няма да те остави сам и винаги ти помагат. Има много работа и натоварването е голямо, но всяка успяла фирма е така. Затова и трябват стабилни хора.
Шефовете не са толкова лоши, колкото ги описва- точно обратното. А мениджърите си разбират от работата, отнасят се подобаващо с всички и винаги ти помагат и учат. Ако си коректен с работниците и те ще са коретни с теб, както навсякъде.
Заплатата е винаги на време. Това не го бях срещал на други места. Има и бонуси, които са найстина стабилни ако работиш, както казах по-горе. Отпуските и болничните също се вземат, когато имаш нужда. Работиш си на смени и никой не те занимава в другото време.
Работиш в хубави офиси и научаваш един занаят, които ти е от полза после навсякъде.
Какво има да се оплакваш на такива условия?
Пробвайте, ако не ви хареса винаги може да се махнете.

Лично аз съм доволен и от управлението на фирмата и най-вече от колектива . Оставам само с положителни емоции и полезен натрупан опит . Силно препоръчвам за млади хора и хора които имат желание за работа и развитие .

Мога да споделя, че работата в отдела за коли под наем, за мен беше полезен опит, срещнах много хубави колеги от всички отдели и обстановката в офиса беше приятна. За това също допринася и оперативният мениджър, който е голям професионалист, страхотен човек и с чувство за хумор.
Понякога има много работа и напрежението е по-голямо, но има и дни, в които е значително по-спокойно.
Работното време е в нормални часове, което за мен беше важно, а офисът е на добро място в града. Никога не е имало забавяне с плащането на заплатите.

По принцип не коментирам по такива сайтове, но сега търсейки друга фирма от интерес погленах какво пише за един мой бивш работодател и много се учудих на долните коментари. Не работя за тази фирма вече, защото заминах в чужбина и искам да работя по специалност. Мога да кажа, че рент а кар отдела е страхотно място за млади хора, които искат да се научат на обслужване на клиенти и динамика. Трудно е, защото изискванията са високи, за да може клиента да е доволен. Работи се много, на скорост, но пък се срещаш с всякакви хора, виждаш различни места и е интересно. Няма скука.
Сигурно другите ги е е мързяло - не знам, но за мен беше полезен опит, бих го препоръчал на приятели.
За заплащането - такова, каквото е уговорено и за разлика от други бгработодатели винаги навреме, без закъснение. Има и бонуси.

Хайде и аз да напиша нещо за обекта в циганската махала.
Няма питейна вода, няма тоалетна (или по скоро има само за някои), интригите са безброй, заплащането е ниско, осигуровките на минимална заплата дори под прага за длъжност (това не е ясно как става)
Решиш ли да напускаш получаваш заплахи по телефона, дават ти заплатата само минималната (тоест не ти плащат) по този начин и те прецакват и със насъбраните отпуски, които нито ти ги дават нито плащат. Това е абсурдна фирма, ако някой реши да напуска трябва просто да си вземе заплатата и да не отиде без предупреждение, защото да си коректен към тази фирма причинява много неприятности както и работата за нея ...

Това е едно много лошо преживяване

Тази фирма се управлява от бивша мутра(ама от най- мизерните, който даже не е истинска мутра а доносник на тогавашната милиция) и бивша билетопродавачка която не разбира абсолютно от нищо.Щях да пропусна и подлогата (бив милиционер и настоящ гъзолизец). Та в това подобие на фирма се толерират само доносниците,подмазвачите и откровените педерасти. Съжалявам всички настоящи и бъдещи служители, но за съжаление докато е такова дереджето в България ще има и такива псевдо бизнесменчета.А с колегата по-долу съм съгласен на 1000%.Просто няма какво да се добави повече.

Като бивш служител (за което съм повече от happy) мога да посъветвам бъдещите кандидати НИКОГА ама НИКОГА да не се подлъгват да започват работа в Турист Сервиз Холдинг, като цяло. Шефа в сянка (няма да използвам името му) все още си вярва, че живее в мафиотските години в България по времето на братя Илиеви. Най-интересното е обаче, че се крие като мишка и нокога не се афишира неговото име. Като е такава сила защо все още е Б-я? Умните "мафиоти" отдавна вече не се подвизават в Б-я, а големи космополитни градове из Европа и света. Цялата фирма се върти от излязлата на яве любовница, за която самият и началник/любовник разправя на служителите си как е правил секс с нея из офисите на фирмата. Говори с неуважение за нея и даже подигравателно и с нецензурни думи. Тя обаче е изключително горда от този факт и носи титлата си с гордост понеже кара черен лъскав джип и носи чанти равни на заплатите на 3-ма служители....Заплащането е по всяаква критика! Осигуровки на минумума!!!! Странно обаче защо въпреки проверките на работната заплата нищо не се случва и осигуровките не се променят, може би заради "верни приятели". Уважение-ако за уважение се броят обидите, то тогава това са най-уважаваните служители!!!! Непрекъснати крясаци, глоби за щяло и нещяло и доста груби думи по адрес на работниците, независимо дали зад гурбовете им или в лице. Служителите работят в пълен страх и с наведени глави, за да не предизвикат поредният скандал.Привилегии има и то доста за тази част от служителите, които са роднини или другите, които вещо умеят гъзолизането!!! За целта трябва да се научиш да се смееш искрено на тъпотиите на шефовете и изцяло да се лишиш от личният си живот, понеже вече си тяхната кукла на конци. Викат те винаги, когато им доскучее, за да се набъркат в живота ти и да има за какво клюкарстват в свободното си време. Фирмена сигурност - няма такова нещо! Ако нещо от външния ти вид не се хареса на шефовете - изхвърчаш! Естествено те освобождават по взаимно съгласие, защото си с толкова промит мозък (от бившото ченге, което се изявява като HR), че даже не смееш да си потърсиш правата. Ангажираност има в големи количества. Работата на първо място! Събота, неделя или след работно време трябва да си винаги на разположение. Потенциала за развитие е възможен по два начина: - ако си жена и шефа те хареса - да се правиш на голям приятел на "шефката"Така може да намажеш някой лев повече над заплатата, някое подаръче или да те поканят на гости вкъщи. Също така подлежиш на пълен мониторинг: софтуер за следене (и създаване на логове), разпечатки на телефоните и обстойно проследяване на разговорите, камери и микрофони в офисте, устройство за отпечатъци. Колегите, които не спдат от горе изброените екземпляри са супер. Като цяло фирмата е пълна пародия на нормално работно място. Невежи хора се правят на мениджъри и избиват комплексите си върху служителите, които реално са тези, които им пълнят джобовете. Перачница на пари и контрабанда. Не се подлъгвайте от това, че са франчайз на SIXT. Това не значи, че има нещо общо с европейска фирма.

Няма такава фирма. Само в тази фирма можеш да се издигнеш единствено ако си тотално бездарен или перфектен гъзоблизец.
За да си добре в тази фирма
главата трябва да е завряна много добре на точното място така че да не се вижда къде свършваш ти и почва вишестоящата.За заплащането няма коментар и при него е същото както и при израстването в йерархията.Уважение 0 . Привилегии ???? Да напуснеш или да те напуснат .Фирмена сигурност???? За съжаление няма по-малко от -5. Реално е -105. Ангажираност -пада постоянно (благодарение на тинейджърският състав).Просто каквото и да се напише винаги ще е малко. Мога и да изредя поименно виновниците за състоянието на фирмата, но правилата на сайта не го позволяват.Но е факт че винаги можеш да бъдеш изритан само защото шефът (собственикът) те е харесал или не ( в зависимост дали си мъж или жена).И за финал въпреки че съм настоящ служител с нетърпение чакам да ми се обадят от някоя истинска фирма за да се махна от това змийско гнездо. За новите кандидати- пазете се идвайте тук като последна възможност. За настоящите колеги -СПАСЯВАЙТЕ СЕ