ИП ДЕЛТА СТОК АД /img/frontend/nomap.png"

ИП ДЕЛТА СТОК АД

Заплащането е много ниско за сферата, а стартовото направо ужасно, но поне се работи на светло откъм договори, осигуровки и отпуски.
Уважението към служителите най-често липсва или е привидно и довреме. Свестни са най-вече ръководещите оперативната и административна дейност Главен Счетоводител и Шеф Вътрешен контрол, докато главните шефове действат като чорбаджии от 19 век. Режат, гонят, назначават без всякаква стратегия и мисъл. Много често служителие биват подтискани, местени и гонени без основателна причина и след това уволнявани освен ако не напуснат сами. Ръководството ги третира като прислуга и задължени да умрат за фирмата. Будните и желаещи да се развиват не са добре дошли, защото ще трябва да им се дават повече пари, а може и да станат добри в занаята и да научат кухнята на нещата или да отидат другаде за по-висока заплата. Привилегии-никакви, само в обявите за работа фигурират, с фирмената сигурност е същото положението. Работното време включва често Съботи и Недели, както и неспецифични за позицията задължения. Потенциал за развитие почти липсва, както по отношение на заплати така и по отношение на израстване в кариерата или картбланш за самостоятелни действия и решения. Ако идвате от провинцията и искате да натрупате 1г стаж в сферата и има кой да Ви издържа дотогава, може и да се пробвате. Колегите с които ще започнете работа в началото няма да ги има след 1 година поради напускане и уволнения, иначе всички преминали през компанията са общо колкото целият персонал на средноголяма банка включително с клоновете, а с оглед позициите които напусналите заемат в цялата сфера на финансите, явно почти всички са били много качествени хора и специалисти, спасили се навреме от затъпяване в Делтата. Работната среда откъм офис условия се подобри значително през последните години, но липсата на възможности за развитие и самостоятелни решения не се компенсират от хубавият офис и факта че заплатата ти е колкото цената на 15 инчовия корейски монитор на който работиш.
Най-дразнеща е непоследователността в политиката и управлението на компанията от страна на ръководството, изпускането на добри специалисти, отхвърлянето на перспективни услуги предложени от служители и нагнетяването че ти си длъжник на фирмата, че без нея не ставаш и че все нещо се скатаваш и скоро ще те уволняват.

ами как да ти се тръгва от работа като по цял ден нищо не работиш... Заплащане 340 лв чисто,седиш като пукал по цял ден и нищо не вършиш. Можеш да изнесеш цялата клиентска база данни и да пушиш цигари по цял ден, просто затъпяваш от скука. Колегите са невероятна сбирщина от роднини, всеки е рода на някого. Касиерката е известна чалга певица. Ех, тези всестранно развити личности. Всички колеги са рядко тъпи и ограничени парчоци до един диви провинциалисти и си мислят, че като са дошли в София, ще превземат света... Ами да, те го превземат... Не започвайте работа там, освен ако не сте роднина на шефовете. Друг интересен факт - уж откриват офис в Румъния, за да си разширяват бизнеса, а всъщност бягат от БГ, защото ги разследват за п. н. п.. Но има връзки де, поне за шефовете съм сигурен, че няма пострадат, най-вероятно ще го отнесе някое счетоводителче. Иначе добре ми седи в CV-то, питат м екакво съм правил там, а аз лъжа на поразиа колко много съм се занимавал с акции и дзр-та. хахахахаха

За първи път в живота си ходя с удоволствие на работа и там се чувствам добре. Колегите са невероятни, шефовете са страхотни, обстановката е спокойна, направо не ми се тръгва вечер от работа. Чувствам се човек! Желая им успех!