ИП ДЕЛТА СТОК АД /img/frontend/nomap.png"

ИП ДЕЛТА СТОК АД

Прочетох внимателно коментарите. Направих си труда да проследя малко движението им на обявени свободни позиции и констатирах, че за определени позиции се търсят хора през няколко месеца, което не е добър знак. Не може винаги човека да се оказва "НЕПОДХОДЯЩ"

Ако не започнете да слушате какво Ви казват хората, то един ден ще се обградите от хора, които няма да има какво да Ви кажат. Да си мениджър не означава само да даваш разпореждания, а да можеш и да слушаш какво ти казва екипа ти. За жалост в България е пълно с копия на мениджъри, които си нямат и най-малка представа от лидерство.

Преди няколко години напуснах фирмата и като гледам отзивите към днешна дата ми става тъжно за колегите останали в Делтасток. Явно ужасната атмосфера на работа с дебненето и психологическия тормоз от страна на разни лелки, както и абсурдното заплащане са се затвърдили като запазена марка.
Да закриват!

Като цяло заплащането не е голямо, гледат да ви орежат и бонусите. Според мен много гадно място за работа, само на шефовете им харесва, защото взимат тлъсти заплати, за да тормозят подчинените си. Шефовете са прости същества, събрани от всичките села на България и си придават голяма важност. Според мен по-добре продавачка в Мола, отколкото в Делтасток, почти същите пари, пък стресът и напрежението са в пъти по-малко.

Отвратителна фирма. Основното нещо което чуваш преди да те назначат е "коректност" ," единствената фирма на светло",.. лъжа и измама. Работиш 10ч. Плащат ти за 6...условията на труд са трагедия . Пълни мизерници и лъжци. От глад умирам в тая фирма пропаднала не се връщам. Между другото от трима започнали заедно само аз издържах 1 месец ...другите си тръгнаха още на първата седмица.

Имах нещастието да прекарам 3 месеца в тази помия. Всичко беше като един кошмар, от който се събудих. Жалка заплата за обема работа и натоварването, на което са подложени служителите.Ежедневно късане на нервите с олигофрени от страни от третия свят, неспособни да вържат 2 думи. Но това е по-малкото зло. Непрестанното напрежение идваше от така наречените мениджъри. Ако ви се мизерства на работното място и искате да бъдете унижавани това е вашата компания.

Прекарах в тази фирма година и половина и изпитах огромна радост, когато най-сетне напуснах. Моята препоръка към тепърва започващите работа там е да четат внимателно това, което са писали колегите преди мен. Всичките негативни отзиви са абсолютно верни, нищо не е преувеличено. За съжаление преди да почна работа в тази помия не знаех за съществуването на този сайт, иначе никого нямаше да стъпя там. ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ФОРУМА, за да не си скубете косите след като осъзнаете в какъв кошмар сте попаднали!!!

Работех в отдел ЧР в Делтасток АД. Има няколко неща, който не ми харесаха там. Първо, че няма достатъчно социални придобивки за служителите - няма ваучери за храна, нито за транспорт, нито ти покриват картата за спорт; няма безплатно допълнително здравно осигуряване. В кухнята няма снаксове, няма храна, нито мляко за кафето.
Колегите не са много близки, не си общуват толкова по отделите, може би защото няма "Happy hours", а "Team Building"-и има само 2 пъти в годината. Ако сте с кола - трудно се намират паркоместа около сградата.
От друга страна, това което ми хареса е, че работната атмосфера е спокойна, не е натоварено, няма стрес. Повечето колеги са много готини.

Единственият човек, от който съм се оплаквала 3 пъти на Мениджмънта е долу-споменатата г-жа Малчева в отчел "Обслужване на клиенти". Тя наистина прави проблеми на новодошлите и особено, ако са в неиният отдел.Не я харесвам, нито някои там я харесва. Изгонила е толкова много хора,че има списък на рецепция.

Работех там за няколко месеца в Маркетинг отдела. Колегите бяха готини, но мениджмънта беше на много ниско ниво. Във фирмата цари шуробаджанащина. Всеки си е довел жената, сина или братовчеда на работа там. Повечето служители във фирмата са дърти и с някакви странни комунистически виждания за облекло и държание. Във фирмата няма никакво развитие. Даже хора, който работят тук от няколко години напускат.
Има една злобна лелка Малчева, която гони наред по-симпатичните служителки от завист.
Заплатата е средна за сектора в София.

Като бивш служител на фирмата мога да кажа, че най-хубавото на това място е, че доста от хората, които си тръгнаха оттам (предимно поради лош мениджмънт на персонала), всъщност спечелиха от това.
Напускайки Делтасток тези бивши служители към днешна дата са много по-успешни и реализирали се, отколкото щяха да бъдат към момента във фирмата.
Несъмнено интересна по своята материя дейност, но пак повтарям - лош мениджмънт на персонала, ниско заплащане и всякаква липса на перспектива за развитие.
Това май е достатъчно за всеки уважаващ себе си човек да не остава дълго там.:)

През две седмици пускат все едни и същи обяви за  работа
акаунт мениджър обслужване на клиенти с  френски или испански език.
Категорията на работа е административни и офис дейности.
 Явно профилактично публикуват едни и същи обяви просто да отчитат дейност .Никого не назначават  и причината тази година да няма никакъв коментар за тях.