Хорека про енд дистрибюшън /img/frontend/nomap.png"

Хорека про енд дистрибюшън

Здравейте, интересно ми е дали някой от фирмата, на който дължаха пари, успя да си ги вземе?
През май 2012 напуснах тази смешна фирма след 3 години и половина работа там. Дължат ми 4400 лв (6 заплати + обезщетение). Заведох дело, адвокатът ми беше казал, че има около 20 човека, завели такова преди мен, чакащи ред. И също, че много добре са си подготвили предварително нещата, прехвърлили имущество и пари, за да не остане нищо. Източиха си сметките и последва преименуване на фирмата.
Всички хора, които са изкарали заплатите си с честен труд, изгоряха.
До кога ще е толкова ниско нивото на българския бизнес и ще експлоатират хората, до кога???

Sorry Admin.
Грешката е моя! Въпросната публикация е написана в коментарите за една от другите им фирми - Смирнов Консулт.
Извинявам се за причиненото неудобство.

Бях публикувал доста изчерпателен коментар (който беше публикуван) за въпросната фирма, но по незнайни причини вече не го намирам (това ли е липса на цензура от страна на Admin ???).
Държа да отбележа, че написаното от мен е самата истина и ако някой иска инфо, може да се свърже с мен на: 0879 503 514.
С две думи: БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ !!!

Някои може ли да ми каже актуален телефон за връзка с тази фирма или на Смирноф Консулт ?

лъжите са това което крепят фирмата, но накрая лъжите са и тези които ще я погребат

Регистрирали са нова фирма-Смирнов Консулт ЕАД.

Не плащат сменят хората през 3 месеца като усетят че вече не се хващат на сладките им обещания далжат пари на много хора имат запорирани сметки но продалжават да работят осадени са и продалжават да ги садят
Най лошото е че наистина не плащат.След нашето напускане оново публикуваха обява предупредени сте който не вярва да заповяда да си изпати сам.Поздрави на колегите преди нас продалжавайте в същия дух вие знаете за какво говоря

вярно е всичко което казват за фирмата обещават но не плащат просто си загубихме времето с фирмата те ни лажат че ни плащат ние правим гадории.Просто не се занимавайте с тази фирма иначе и вие ще седите 2 месеца и няма да ви платят и ще си трагнете сами

Работих в фирмата около година и половина и през този период изгоряха много хора ( с неизплащане на заплати ). Никога няма пари,техника ,стока и пр. има само едно - сладки приказки че фирмата се оправя,тировете с стоката са на път и т.н. :) Шефовете там са повече от работниците и са кой от кой по-умни. Хора не се лъжете на сладките им приказки....

Интересно ми е какви са вибили отношенията с фирмата? В смисъл - имали ли сте трудови договори? И ако сте имали такива, защо не сте се обърнали към Инспекцията по труда,за да може да си вземете парите и стажа? също така ако някой иска да сподели опита си във фирмата може да ми пише на - [email protected]