Хорека про енд дистрибюшън /img/frontend/nomap.png"

Хорека про енд дистрибюшън

Хора бягаите като дявол от тамян от тази смешна фирма управлението е тотален хаос заплати не се изплащат хората имат да взимат пари за 3 месеца назад само те мачкат крещат че не продаваш а истината е че нямат пари да си платят стоката и няма какво да продаваш.Това е единствената фирма която насила иска сама да фалира и ще е най скоро с тези некадърни управници вече закриха доста от офисите си спират редовно картите за гориво и телефони.Ако някой иска да работи за слава там е мястото но всеки сам си избира за съжаление това е самата истина дано сам била полезна на хората.

Изключително некоректни работодатели...Моля не повтаряйте моята грешка. Няма как нещата в тази фирма да се променят към по-добро.Ще получавате само празни обещания ден след ден...и така докато не Ви писне и на Вас..Ще си спестите много ядове ако пропуснете техните обяви за работа. Успех !!!!

Най-накрая да го каже някой в прав текст! Точно така е! :)

искам да  предупредя хората, които мислят да започнат работа там ВНИМАВАЙ ТЕ НЕ ПЛАЩАТ !!! Аз съм бивш служител от офиса им в Пловдив и искам да ви кажа, че само от този град дължат по 2-3 заплати на поне 10-ма души, които вече са напуснали. Да не говорим, че и от останалите градове, в които имат офиси също има доста напуснали хора на които дължат пари. Разбираме че може би са в тежко положение, но те дори нямат май намерения да ги изплатят някога тези пари. Оставиха хората без пари по празниците...а на останалите служители замазват очите с някакви аванси по 200 лева на ръка през касата. Да не говорим, че цялата организация на работа е ужасна и само си късаш нервите там. Там ако флиртуваш с прекия си началник и не само с прекия ще си изпълнил таргета си на 110% дори и да не си бил цял месец на работа, а останалите които си дават зор даа го Д***Т. Вече абсолютно всички фирми знаят, че тази е пред фалит дори някой са убедени че е фалирала.
И продължават да побликуват обяви за работа като на интервютата нарочно не казват, че има проблем с плащането.....или ПЛАЩАНЕ изобщо НЯМА.
НАДЯВАМ СЕ ДА БЪДА ПОЛЕЗЕН НА ХОРА КОИТО НЯМАТ ИЗЛИШНИ СРЕДСТВА И ВРЕМЕ ЗА ПРОПИЛЯВАНЕ. НИЩО НЯМА ДА НАУЧИТЕ ПРИ ТЯХ ОТНОСНО ПРОФЕСИОНАЛНАТА СИ НАСОЧЕНОСТ.