Мастър Пик ООД /img/frontend/nomap.png"

Мастър Пик ООД

Здравейте.Искам да оставя коментар след 6 месеца работа в фирмата.Фирмата е коректна ,но мениджърите и шефовете не знаят как процедират управителите по обектите.Във град Варна управителя Илия Костадинов е много некомпетентен и груб човек.Всички идвахме в 7ч а той в 9ч винаги махмурлия.Крещи вика.Приоритет му бяха украинките в цеха защото му извършваха услуги в офиса след като ние си тръгвахме.От 500 човека близо клиенти намаляха значително защото ни караше да готеим по негов измислен начин.Много мога да кажа,но не работете в тази фирма.Заплащане нищожно,а специално този управител е много противен стар ерген.За съжаление.

Относно Пловдив ,завод Осрам,искам да ви споделя приятели,че при започване на работа в столова хранене на фирма Мастър -Пик Еад ,ще слушате условия от Управителчето,който се казва Иван и след няколко дена се започва с промени на условията:Вика те внезапно,спешно да дойдеш на работа 12 часа,че някой си е болен,но ти трябва да дойдеш,защото си ЖЕНЕН за работата в Столовата,други семейни ангажименти,почивки не трябва да имаш,само трябва да мислиш за Столовата на Осрам.След това първа смяна е от 06.00 до 14.30.Като свърши смяната,Управителят почва да те гледа накриво и да коментира,защо ти си тръгваш в 14.30,а не останеш още малко да поработиш ей така да се види,че ти нямаш семейство и нямаш нищо друго освен работата в столовата!!!Там има и една циганка,казва се Стойка,тя е също шефка и от нищо не разбира,но тя е шефка,няма дори и курс по Готварство.Ей така приятели отивате там вие с повече опит и само гледате някакви психопати как ви наблюдават и ден с ден не си прилича...А тези,които напуснаха на първия ден,те са най-пекани.Управителя едва ли не иска да работиш и без почивка,казва,че той самия не ползвал почивка,което означава че всички малоумници трябва да се казват Иван и да не ползват почивки,защото все пак си Женен за работата.Прецакване от към заплати,надници,часове,отпуски и всичко,което се сетите.За първи път попаднах на такова отношение,на такива лъжи и интриги.Там никой не е запознат със законите на съдбата,че колелото се върти,днеска ти мен цакаш,утре теб цакат или твоето дете....Всичко се връща 10 пъти повече!!!

Здравейтетук пише Мастър Пик ООД,незнам дали става въпрос за същата фирма,но аз искам да пиша за Мастър пик Еад.Относно за Пловдив завод Осрам в столова хранене: Хора,не започвайте там,защото ще бъдете прецакани от към заплата,отпуски и всяко нещо свързано с пари.Няма да можете да излизате в болнични дори и да сте болен-няма кой да ви замести.Отношението на Управителя и помощник Управителката са под всякаква критика.Държанието им е ужасно към работника,вие ще се почувствате като Роб от турската война,не с приятни чувства да работите.Има доста нерви там,не си заслужава да изкараш 8 часа в такива условия.Ако знаете колко работници са изплакали и прецакани...Управителя не е коректен и голям нервак.Ти си там човек за всичко,на вскякаква длъжност.Може и да работиш по 12 часа,можеш и през нощта да работиш,въпреки ,че в началото условията звучат прекрасни!

Заплащането е на средно ниво, но работата е много а условията на работа са мизерни. сградата, където се готви, е в една гора, а някакви патки са оставени да се разпореждат. шефа не знае къде се намира. интриги и гърч!!!

Сега кое от двете столово хранене или кетъринг и за Велико Търново за кой хотел  става въпрос или ресторант ?

Заплащането във фирмата е за всеки служител различно но лично аз съм на минимална заплата за отпуските не знам отношението на прякия началник е добро за шефове не знам но единственото нещо което не ми харесва е заплатата но за сега няма начин !

Относно получаването на заплата: редовно се забавяше - нормално шефовете си печелят пари с чуждите пари, но все пак си ги получаваш!Относно почивките и отпуските може би това се случва само в администрацията на фирмата - в офиса.Но все пак заведенията "Извора" пропадат с некадърното управление, почвайки от най-горната част на пирамидата.

Уважаема Мария, личи си не че си наясно с много неща, включително и с разликата между мнение и интрига. Сигурно си си поставила за амбиция да се пенсионираш в тази фирма, но да знаеш , че няма да ти се случи. Затова скоро те чакам и тебе с лично мнение. Желая ти успех и професионални победи!

Само за сведение – мненията могат да се трият само от администратора на сайта, когато става ясно, че са на едно и също лице, представящо се под различни имена. Така че не янчо и велинчо ПОКАЗАТЕЛНО Е че са те изгоничи от фирмата, защото единствено можеш да интригантстваш, а сега си стоиш безработна и плетеш нова интрига. Ако беше поканена на фирменото парти, щеше да видиш колко много хора искат да работят във фирмата.

Показателно, че хората в офиса се активизираха, да трият мнения защото никой НЕ ИСКА ,  да работи при унизително отношение, забавяне при минималното  заплащане.