Мастър Пик ООД /img/frontend/nomap.png"

Мастър Пик ООД

Доколкото ми е известно жк Яворов е един от най-елитните квартали в София. А ти като си назначен за сервитьор, какъв искаш да станеш – шеф на фирмата ли?

Показателно е, че нещата не са като по Кодекса на труда в тази фирма, щом започнаха да трият написаните мнения от бившите служители!

Веднага от офиса почнаха да си измислят и да пишат лъжи, защото за 2 години се назначиха и напуснаха много хора!Никой не се е разделил с добро, поработете и сами ше се уверите в отношението към хората! Има няколко човека, които продължават да работят, но са с двойни заплати ! Пълна мизерия навсякъде!

Извънреденият труд не се заплаща!Ако може да им работите без пари  и без почивка ше е най-добре.Никакви бонуси!Забравете за увеличение на заплатата.Отношението е добро само към 3-4 човека, които взимат двойни заплати от това, което вие получавате, но от вас ще се изискава да работите наравно с тях, за мижавите подеяния.Ще ви употребят и ще ви изхвърлят като ненужна вещ!Не се захващайте с подобен род работодатели, нищо добро няма да ви се случи !

Каква работна заплата, не ти ли обясниха, може да се осигуряваш на 4 или на 8 часа, заплатата си я получаваш след 1 месец, ако до тогава издържиш на простотийте, а те са големи, по добре не почвай, търси си на друго място, тука става временно за 2-3 месеца и после ще ти писне и сам ше си тръгнеш!

Кандидатствах за работа, някой може ли да каже, вътрешните правила за заплатата?