КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС /img/frontend/nomap.png"

КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС

Всяка фирма си има позитиви и негативи.
Аз напуснах заради напрежението, но сега се върнах защото и парите и перспективата си заслужават бачкането.
Другото което ми хареса е че ти дават възможност да пробваш няколко позиции докато откриеш своето място във фирмата. Аз реагирах експанзивно в началото (като повечето които пишат тук предполагам) но сега съм убеден че това е правилното място, където всеки млад човек може да намери себе си.

Цени - изключително високи, за долнопробното качество.

Срокове - в пространството и времето, неясни, никога не се спазват.

Качество на работа - некадърност, некомпетентност, рушат ти дома.

Качество на материалите - увредени стъклопакети, дефектна дограма, дефектни комарници, дефектен монтаж, адска некадърност.

Комуникация с фирмата на офис ниво - докато ти вземат парите са любезни, след това не желаят да разговарят с теб и те прехвърлят на "тези които разпределят монтажите".

Комуникация с "тези които разпределят монтажите"., които се представят за собственици - некоректност, разиграване, размотаване, празни обещания, обвинения към клиента, наглост, безскрупулност, грандомания, не вдигат телефоните, затварят, демагогия във всяка дума.

Излишно губене на време и нерви!
Не ходете там!
Вредно е за вас!

Здравейте, мисля да кандидатствам по обява в Техническият отдел, но какво имате предвид с това, че е Мутра и можете ли да ми дадете повече инфо за собственика?

Изключително некоректни в спазване на договорните си задължения. Сроковете за тях нищо не значат. Може със седмици да не си вдигат телефоните, а да ти се върне обаждане е невъзможно. Получат ли аванс за поръчка, след това е Божа работа дали ще си изпълнят работата и кога.
Не бих работил с тях повече.

Фирмата е с много голям потенциал за работа и в перспектива.
Работи на западноевропейския пазар.
Работодателя е суров,но справедлив.Глобява при допуснати грешки и повтарящи се технически пропуски.Заплатите не се бавят с повече от 2 дни/вътрешна информация/.
Работната среда и обстановка е на ниво!голяма производствена база!
Бих я препоръчал на клиенти и бъдещи работници!
Успех!:-)

НАПРАВЕТЕ НАЙ- ДОБРОТО ЗА СЕБЕ СИ

БЯГАЙ!!! СПАСЯВАЙ СЕ!!!!!!!

СОБСТВЕНИКА Е С ПОВЕДЕНИЕ НА МУТРА ОТ 90-те! АБСОЛЮТЕН МОШЕНИК!
ИЗИСКВАНИЯТА СА "ВИСОКИ" но СБЪРКАНИ!

Структура - жена, сестра, роднина и т.н.

Крясъци, обиди и т.н. са ежедневие! Най- странното е, че "босовете" си крещят един на друг ( а са "семейство" )

НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!

Здравейте!искам да попитам както какви сте работили в тази фирма и точната ви заплата(ако не е тайна)?

Работих за известно врене във фирмата.
Първоначалните ъсловия бяха: 8 часов работен ден 5 дневна работна седмица, заплащането 40 лева надник и 8 лева за всеки изванреден
час. Осигуровки на минималната работна заплата и ако имам желание мога сам да се осигурявам на по-висока сума, като сумите за осигоровки ми се вземат от заплатие.
А какво се оказа в действителност.
Бях на 8 часов работен ден обаче: трябва да си на обекта в 8 часа сутрин независимо къде се намира обека (разбирайте буквално независимо къде е обекта). Имаш право на 3: почивки преди обед в 10:00 до 10:15, на обяд 12:30 до 13:00 и след обед 15:30 до 15:45. През остсаналото време нямаш право на почивки, независимо какво работиш, а работата е предимно тежка, физическа. Нямаш право да си тръгваш от обекта преди 17:00 (независимо къде е обекта). Редовна практика е, да ти се каже един-два часа преди да ти свърши работния ден, че трябва да останеш два-три часа на някой друг обект
 Относно 5 дневната работна седмица-и при мен такова нещо нямаше. Работи се от понеделник до събота, а в неделя през седмица.
 След като напуснах въпросната фирма си получих трудовата книжка след около месец и половина, а последната заплата така и не я получих.
 Във тази фирма от работника се очаква да взема размери, дава заявки за нужните материали, да изработи изделието и да го монтира, като поема цялата финансова отговорност за грешки или бадещи дефекти на изделието. Работниците които бяха във фирмата когато аз работих там споделиха, че само първите 3 месеца вземаш пълна заплата, след тези 3 месеца започват да ти се оддържат по 200 -300 лева във вид  на глоби всеки месец.