Сиана Електрик ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сиана Електрик ЕООД

Здравейте! Аз съм бивш служител и бих искала да споделя своето мнение за фирмата. За 6 години трудов стаж в компанията съм получила изключително отношение, отлично заплащане и добри условия на труд. Работата не е лесна, но всеки който има желание и иска да се научи на работна етика, това място е точно за него. Невероятен колектив и Управител. Много добри бонуси. Не съм съгласна с написаното дотук, тъй като всеки разбира натоварването на работата според личния капацитет, и за мен работата е интересна и може да се научиш много. Напуснах, не защото условията са лоши, както повечето пишат тук, а защото реших да специализирам по своята специалност, за което бяха подкрепена от Управителя. Всеки който има желание за страхотна работна атмосфера, добро местоположение, натрупване на опит и отлично заплащане, това е мястото за него.

Здравейте! Искам само да споделя с всички кандидати за работа в тази фирма, че отношението наистина е унизително, държат се с теб като с малоумен, въпреки че г-жа Комарова изглежда интелигентна жена. Тя има две приближени служителки, на които им гласува голямо доверие и им плаща повече от добре, а те са същински хиени и правят всичко възможно да изгонят всеки новопостъпил. Затова в офиса работят само тези двете служителки, а всички останали са в текучество, за да не може никой да заеме тяхното място. Само се чудя на тази г-жа Комарова сляпа ли е, не може ли да прецени защо е в такава ситуация нейната фирма? Или може би подкрепя интригантсвото на тези двете. Няма смисъл да им назовавам имената, вие като отидете до офиса, ще ги видите на двата компютъра на фона на останалите прадни бюра...
Заплащането също е унизително, освен ако не си с някакви специални привилегии като онези двете арогантни нахални кокошки. Едната любимка на госпожата още няма висше образование, а ще ми крещи че не съм можела да работя на WORD или на копирна машина и т.н.
Обстановката наистина е много подтискаща, дори и помежду им цари злоба, натегачество. Хич не им завиждам, толкова са жалки!!!!
Затова хора, който иска да отиде там на работа, да се подготви да разбие агитката на двете дами узбекистанки и да покаже на г-жата, че има много по-способни и по-добри от тях!!!

Повярвайте, не ви трябва! Можете да си спестите това унижение и главоболие! Можете да гледате филма "Дяволът носи ПРАДА" и на кино без да се включвате доброволно в него. Тази луда бабичка "Г-жа Комарова" продължава да не научава българския език, а в същото време се опитва да учи своите служители на правоговор и правопис.

Подкрепям изцяло коментарите. Докато чаках въпросната госпожа Комарова да се появи я чувах как се кара със служителите си, а в самия офис цареше пълен хаос. А и офиса се намира в жилищна кооперация - преди да отида на интервюто разгледах сайта им и от прочетеното смятах, че това е голяма фирма, ама не е. Преди интервюто попълвах някаква анкета, въпросите на които ги имаше и в самата биография, с изключение на: Какво работи партньорът Ви? Какво работят родителите Ви? Какъв е Вашият автомобил? Амам какво те идтересува тебе, Комарова???? Такова държание като нейното не бях срещала скоро. С две думи - още докато я чаках вече знаех, че ще си излезна и цялото ми ходене до въпросния офис е загуба на време. И още съжалявам, че ходих там!
Заплатата между другото се оказа, че е 450 лв., ама за 2 езика перфектно и трети  добър, висше образование и опит..... СМЯХХ, горката....

от няколко години съм напуснал, но като гледам нищо не се е променило....Алла си е все същия "ДЗВЕРО" както си я наричахме между нас... от нея не чакай пари, добро отношение, работно време и такива "глезотии" Важни са само нейните си лични нужди и желания.... в мнооого редки случаи, когато е в добро настроение и състояние на духа , мооооже и да се държи човешки...за кратко....работата в тази фирма е за начинаещи, да се понаучат на туй-онуй, да сложат нещо в СВ то и толкова....и да можете после да казвате на друго раб. място  "тук ли е зле?...аз къде съм бил....!!!"

Хей, госпожа Управителката- много е смешно когато в обявата пишете за домашно възпитание и маниери, а на интервюто само поглеждате тъпо към подаденета ръка на кандидата за "Добър ден". Да Ви кажа- ние нормалните хора, като се представяме се здрависваме, да не говориме за нагли неща като усмивка и ведро отношение!!! Правите физиономии в стил : Леле, колко си тъп(а), държите се все едно кандидата е червей не, ами по-лошо. Смешна сте!!! И ще си останете сама в тоя офис:)))

Кандидатствах за работа в тази фирма, извикаха ме по телефона на интервю, интервюто провеждаше г-жа Комарова, теста по руски език беше много елементарен за тези, които знаят езика, но още по време на интервюто се отказах от работа в тази фирма поради доста надменно, грубо и неуважително дыржане на интервюиращия, не бих искала да работя в такава атмосфера всеки ден, не ме одобриха за работа след интервюто, не знам какво заплащане предлагаха, но работното място и отношението не са за всеки.

Здравейте! Искам само да предупредя кандидатите за работа в тази фирма. Спестете си мъките! Текучеството е постоянно, условията- под всякаква критика; единично закъснение от 3-5 минути се наказва, но оставането след работно време е ежедневие. ТЯ живее все още в миналия строй и отношението е точно такова. "Ти не си тук за да мислиш", "Това не е диалог- говоря само аз"; погледите, които казват- ти си кръгъл идиот. Не искам да си мислите че това мнение е само мое- обявите, които са сякаш с абонамент вече не знам коя подред година говорят достатъчно. Държа да отбележа че описанието ми е точно, не е породено от някакви скандали, уволнение или т.н. Добър човек съм и искам да спестя някому униженията и обидите, които ще отнесе.

Ако искате да работите на ненормиран работен ден, по природа сте мазохист и ви харесва да бъдете унижаван и тъпкан, нямате досадни физически нужди - като хранене на обяд (например), не работите за пари, а само за удоволствие, то ВИЕ сте най-подходящият кандидат за работа в Сиана Електрик ЕООД (ЕДНОЛИЧНО друж. с огр. отг.)
Успех!

Реших и аз да кажа 1-2 думи за тази фирма.
1 - Само си помислете ЗАЩО непрекъснато търсят служители на една и съща длъжност?
2 - Прочетети им обявите внимателно и се посмейте, особенно на часта с добро ДОМАШНО възпитание и пр. простоти.
С две думи ако имате мало самочувствие, претенции да постигнете нещо в този живот и не сте завършили Институт благородных девиц не кандидатствайте и ходете в тази т.нар. фирма.
Best regards