Сиана Електрик ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сиана Електрик ЕООД

Ако искате да работите на ненормиран работен ден, по природа сте мазохист и ви харесва да бъдете унижаван и тъпкан, нямате досадни физически нужди - като хранене на обяд (например), не работите за пари, а само за удоволствие, то ВИЕ сте най-подходящият кандидат за работа в Сиана Електрик ЕООД (ЕДНОЛИЧНО друж. с огр. отг.)
Успех!

Реших и аз да кажа 1-2 думи за тази фирма.
1 - Само си помислете ЗАЩО непрекъснато търсят служители на една и съща длъжност?
2 - Прочетети им обявите внимателно и се посмейте, особенно на часта с добро ДОМАШНО възпитание и пр. простоти.
С две думи ако имате мало самочувствие, претенции да постигнете нещо в този живот и не сте завършили Институт благородных девиц не кандидатствайте и ходете в тази т.нар. фирма.
Best regards

Искам да отговоря на предишните мнения...
Днес и аз бях на интервю. Наистина няма логото на фирмата и добре че някакъв човек излизаше в този момент и ми отключи. Наистина имаше 8 компютъра и 2-ма служители. Имаше и още 4 кандидата. Наистина имаше и доста странни въпроси за зодиите и родителите, обаче диктовка на български и на руски беше на добро ниво.
Служителят, който диктуваше на перфектен руски. Ако сте зле с руски, затова не ви се хващали окончанията. А текстът беше пълен със специализирани термини от тяхната област, защото този, когото изберат, ще работи с тези термини, защото фирмата работи в тази област. Г-жа Комарова е доста интересна, хубава жена. Строга, със мен се здрависа. Държи се нормално за работодателя.
Аз се радвам, че попаднах на директния работодател, а не на фирмата, набираща такива, защото седи 20 годишно момиче и ще ме оценява.... тя ще решава съдбата ти, а какви тестове правят... психологически...
Та искам да кажа, че фирмата е добра и шефката е нормална, единственото не успях да попитам за заплатата. Дори не съм сигурна, че ще съм одобрена... Акпо сте обидени, недейте да плювате...

И аз като "ТЯ" също бях поканена на интервю в Сиана електрик Еоод,но също не видях нито лого на фирмата на звънеца,нито на вратата можеше да се разбере дали живее частно лице или е там въпросната фирма.Звънях около половин час на звънеца на вратата и никой не ми отвори,като в същото време звънях по телефона и на господина,който ме покани на интервюто и пак никой не ми отвори вратата.По всичко си личеше,че това е измислена фирма,но така и така вече бях на адреса реших да видя закакво все пак става на въпрос,но добре,че не съм била на този "изпит"който е била "ТЯ",чещяха всички от сградата да разберат за какво иде реч.От сега нататък си знам,щом няма лого на фирмата на посочения адрес и по никакъв начин не може да се разбере къде е точно фирмата,просто няма да си правя труда и да отварям вратата,дори и от любопитство.

Първо обявата беше написана много неграмотно. Гласеше нещо от сорта " Човек с руски и английски" и само това. Никакво описание на длъжността, на изискванията, на фирмата. Както и да е... поради лошият пазар на труда реших да изпратя автобиография. Обадиха ми се за интервю и отидох. Отивам на адреса и търся звънец с логото на фирмата... е УВИ! няма такова, добре че някакъв човек излизаше в този момент и ни отключи.Интервюто течеше успоредно с други кандидати за позицията. Първото впечатление, която добих, когато влязох в офиса им беше, че имаше 8 компютъра и 2-ма служители. Правете си сами изводите. Дадоха ни някакъв смешен въпросник с въпроси от сорта "Каква задия си, Какво работят родителите ти и т.н.". След, което предстоше диктовка на български и на руски. Служителят, който диктуваше на руски, може би никога през жиеота си не беше диктувал, не се хващаха никакви окончания, да не споменавам, че текстът беше пълен със специализирани термини от тяхната област. След това идва същинската част на интервюто, т.е. с г-жа Комарова. Тя дори не се здрависва с кандидатите. Няма да изпадам в подробности, само ще кажа, че тази жена се държи много надменно, обижда индиректно и незнае как да общува нормано и човешки. Е представете си тази жена да е ваш шеф. Тя още на самото интервю не те зачита като човек, какво остава ако евентуално започнеш работа там. НЕ ХОДЕТЕ!!!

Какво е да работиш в СИАНА ЕЛЕКТРИК ЕООД? Трудно е да се опише - някой ще каже - адът се е отворил. Ето какво мисля аз - много може да се иска по отношение на заплащане, уважение към теб самия и работа ти, фирмена сигурност и по въпроса за работното време. Но така е в много частни фирми в България. Ако си недоволен и смяташ, че са засегнати правата ти си има институции, към които можеш да се обърнеш. По отношение на потенциала за развитие - има такъв, местоположение и работната среда са добри, а по въпроса за колегите - ти там работиш и трябва да се разбирате и подкрепяте, ти там нямаш приятели - имаш просто колеги, с които ти се налага да работиш в една такава напрегната и динамична обстановка. По отношение на управителката - мога да кажа, че не е жената - вампир или дявол в женски образ и ако тя беше мъж - то всички нейни изблици и капризи щяха да се възприемат за нещо нормално и нямаше да се критикуват така остро. Във фирмата много може да се научи и ако си го поставиш за цел - никои не те спира да вземеш най-доброто от там. Всичко е въпрос на личен избор!

Ако имате нужда от отрицателни емоции - отидете да работите в "Сиана Електрик" ЕООД! Искате да се почувствате отново в училище, където лудата Ви класна изхвърля Вашите неща в кошчето? Отидете в "Сиана Електрик"! Тук управителката ще Ви създаде приятна атмосфера, в която да преправяте при напрегната ситуация 6 пъти етикети на пликове и визитки, защото смята, че на английски трябва да се напише: "Hadjikocev" str. №4, а след това ще се учуди, че когато сте отишли при счетоводителя в 17.30ч, него вече го е нямало.
Очаква Ви също така едно прекрасно сбогуване с това място - ще Ви изпратят с най-ласкави думи: тръгвайки си, Вие постъпвате неморално и дори нехристиянски, бил Ви е даден шанс в живота (350лв сте могли да получите за месец престой в този рай!)но сте го пропилели по-най глупав начин, защото сте млади и неопитни (т.е. не сте свикнали още да дупелизствате). Представете си - ако се бяхте държали прилично след година и половина и бяхте се усмихвали, докато поднасяте кафе не проверяващите за нередности фирмата чичковци, тези пари щяха да станат 500лв! Но двета ангела-хренители на управителката ще Ви намерят и ще Ви го върнат тъпкано!!! Вие няма да успеете в живота, защото не се съобразявте с правилата на притежаващите жълти книжки властелини, които Ви обичат като собствени деца. Пък Вие им се отплащате така!Може би Ви се е случило нещо ужасно в живота, което е повлияло върху начина Ви на мислене? - иначе никога не бихте си и помислили да напуснете този земен Едем!
Освен това ще Ви помолят по време на ритуала по изпращането да запазите тишина, защото това отново не би било морално според християнските норми. Чакането на връчването на заплата Ви ще трае 5ч, защото всеки трябва да си знае мястото.
Знайте, напуснете ли "Сиана Електрик" ЕООД Ви нямате да имате друг шанс да успеете в живота, няма да Ви се случи нищо хубаво... Или пък едно от най-хубавите неща в живота Ви е било напускането?

Това не е фирма, а ЛУДНИЦА,там се работи неопределено време като продължителност.Когато има спешна работа, а тя всичката е такава , не се бърза а се бяга,сомоиниацива забрави,РЕШЕНИЕТО НА УПРАВИТЕЛЯ е винаги предпоследно.ДА не говорима за отношението към персонала,като в гестаповски концлагер,Гулаг или Белене.С незачитане на човещкото достойнство се правят всевъзможни забележки по повод и без повод но да се знае кой тук кара влака.И след това тичай,тичай и пак тичай.Просто кошмар нямаш лично време и лични проблеми, не тук си глина в ръцете на един сомозабравил се тиранин,който знае само терор,терор и пак терор.

Какво да кажа шибана фирма със абсурдно ниски заплати , със страшно много работа изтискват те яко , със абсолютно луди изчаткали колеги получаващи нервни кризи през 2 минути ревящи и хленчещи по цял ден селски мишоци, със абсолютно откачена по всички възможни показатели дърта руска незадоволена кучка за шеф която крещи като истеричка по цял ден хвърля печати из офиса обижда и обвинява всички освен нея за проблемите във фирмата.За последните 2 години е сменила 6 счетоводни къщи понеже никои не може да я трае и само договорите и задалженията да се приключи годината до края спират счетоводните къщи да я отсвирят на момента , за последните 9 месеца от фирмата ( която е със персонал 4 човека са уволнени 13 човека повечето от които не са си получили пълното възнаграждение като броиката не включва хората които са напуснали по собствено желание а те са още повече.
Това е възможно наи наи наи наи наи наи наи шибаното място кадето можете да започнете работа ако имаше оценка - 9999999 щях да я поставя за всички показатели ако не ми вярвате може да пробвате :)
гр.София, Прогрес Консулт услужливо ще ви предложат работа там понеже имам огромен недостиг на хора
Това е няма какво да кажа моя съвет е напълно ясен !!!!