Пимк ООД /img/frontend/nomap.png"

Не се лъжете да почвате на самосвали в пимк София,богоров
Отвратително отношение от шефа им Мирослав Георгиев за нищо не става един мазен врачанин,който се крие като п####

Здравейте, Pimk в момента плащат 0.20 стотинки на километър плюс 20 лв командировка,карат се въглища от село Медникарево до Русе и Свищов.. За жълти стотинки... 0.20 Ст на км ебавка работа,и се кара в момента само нощно без да се плаща нощен труд!!!!!! Това е смях в залата.. Камионите били евро 5 и 6 изобщо супер не коректна и измамна фирма... Тоя Димитър Кишишев човека си е мушмурок някакъв лъже маже... Така че по-добре безработен, ама никога в ПИМК!! ТЪРСЯТ БАЛАМУРНИЦИ!! ДАВАЛИ 2400ЛВ 2500ЛВ, АМА СЛЕД 550КМ 600КМ КАРАНЕ ВСЕКИ ДЕН ДА ГО ДУХАТ... Това е за работата... Търсят хора от Нова Загора и село Медникарево.!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

По добре безработен, отколкото на работа в Пимк.Пари няма.

Заплащането е плачевно самосвали 5,50лв.на час,
гондоли 6,50 лв., когато започваш работа никой не ти казва, че си на повикване, ако не ти се обадят по телефона предишния ден на следващия не си на работа, това може да продължи със седмици.
Случвало ми се е да имам 6 работни дни в месеца, което означава, че не можеш да хванеш и минималната работна заплата, а постоянно се взимат нови хора, такова текучество на хора не съм виждал !
Постоянно режат за нещо пари, а когато се обадиш да попиташ защо не ти дават обяснение и се държат арогантно.
Отношението на шефовете и по вишестоящите от работниците е меко казано отвратително, държат се с теб все едно си им роб.
Гаража с камионите е под всякаква критика - лятото не можеш да се видиш от прахоляк а зимата потъваш до колената в кал

ЗА ОТПУСКИ КОИТО ВИ СЕ ПОЛАГАТ ОТ ДЪРЖАВАТА ЗАБРАВЕТЕ, имам в напредвид, че дори и да си я ползвате няма кой да ви я плати, парите си ги пребират те, СЪЩАТА РАБОТА Е И С БОЛНИЧНИТЕ, недай си боже изпаднете в нетрудоспособност дори на 610-тте лева на които ви осигуряват, няма да получите един лев, защото няма да ви представят болничния в НОЙ, за да не се налага да ви платят първите 3 дена от болничния ви лист

Нямам какво друго да кажа освен, че друга такава измамна фирма като тази не съществува !

За тези,които се чудят как е при монтьорите(в горното хале,на брезенти,общи,накладки...). Работи се по 250 часа на месец,няма събота,неделя,празнични дни ... Работи се нон стоп . И всичко това за 5лв на час.
Ако някои има претенции за нещо,отговора винаги е "знаеш къде е бариерата"
Общо взето фирмата е за хора без грам самочувствие, достойнство и себеуважение.
По-добре изчакайте за друго място,но ПИМК не струва,нито като работодател,нито като отношение,нито като заплащане.

Ако нямаш книшка за ништо могали да карам в вашта фирма

zdr.ako moje mnenie ot slyjiteli v PIMK PLOVDIV.interesywame za gondolite samosvalte i xladilnicite koito zarejdat Kaufland.na li4no niamam nyjda ot izli6ni [email protected] mersi

има разбрани хора но има и помияри

Каквиса условията на работа .
Можели някои дами одговори товамие имела [email protected] благодара