Пимк ООД /img/frontend/nomap.png"

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

По добре безработен, отколкото на работа в Пимк.Пари няма.

Заплащането е плачевно самосвали 5,50лв.на час,
гондоли 6,50 лв., когато започваш работа никой не ти казва, че си на повикване, ако не ти се обадят по телефона предишния ден на следващия не си на работа, това може да продължи със седмици.
Случвало ми се е да имам 6 работни дни в месеца, което означава, че не можеш да хванеш и минималната работна заплата, а постоянно се взимат нови хора, такова текучество на хора не съм виждал !
Постоянно режат за нещо пари, а когато се обадиш да попиташ защо не ти дават обяснение и се държат арогантно.
Отношението на шефовете и по вишестоящите от работниците е меко казано отвратително, държат се с теб все едно си им роб.
Гаража с камионите е под всякаква критика - лятото не можеш да се видиш от прахоляк а зимата потъваш до колената в кал

ЗА ОТПУСКИ КОИТО ВИ СЕ ПОЛАГАТ ОТ ДЪРЖАВАТА ЗАБРАВЕТЕ, имам в напредвид, че дори и да си я ползвате няма кой да ви я плати, парите си ги пребират те, СЪЩАТА РАБОТА Е И С БОЛНИЧНИТЕ, недай си боже изпаднете в нетрудоспособност дори на 610-тте лева на които ви осигуряват, няма да получите един лев, защото няма да ви представят болничния в НОЙ, за да не се налага да ви платят първите 3 дена от болничния ви лист

Нямам какво друго да кажа освен, че друга такава измамна фирма като тази не съществува !

За тези,които се чудят как е при монтьорите(в горното хале,на брезенти,общи,накладки...). Работи се по 250 часа на месец,няма събота,неделя,празнични дни ... Работи се нон стоп . И всичко това за 5лв на час.
Ако някои има претенции за нещо,отговора винаги е "знаеш къде е бариерата"
Общо взето фирмата е за хора без грам самочувствие, достойнство и себеуважение.
По-добре изчакайте за друго място,но ПИМК не струва,нито като работодател,нито като отношение,нито като заплащане.

Ако нямаш книшка за ништо могали да карам в вашта фирма

zdr.ako moje mnenie ot slyjiteli v PIMK PLOVDIV.interesywame za gondolite samosvalte i xladilnicite koito zarejdat Kaufland.na li4no niamam nyjda ot izli6ni [email protected] mersi

има разбрани хора но има и помияри

Каквиса условията на работа .
Можели някои дами одговори товамие имела [email protected] благодара

Изкарал съм CE И КОМПЕТЕНТНОСТ. Искам да започна работа в ПИМК, но съм осъждан веднъж и съм бил на топло. Интересува ме ,пречка ли е това да започна работа там или да се насоча към някоя малка фирма, защото там не ги интересуват такива подробности.

НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ВСИЧКИ ПЛЮЯТ ПИМК А СЕ НАТИСКАТ И НЕ СМЕНЯТ ФИРМАТА. АЗ СЪМ ОТ 4 ГОДИНИ В НЕЯ. ДОСЕГА ВИНАГИ СЪМ ПОЛУЧАВАЛ НАВРЕМЕ И БЕЗ УДРЪЖКИ ТОВА ЗА КОЕТО СЪМ СЕ ПОДПИСАЛ. КОЛЕГИ ПЛЮЯТ НО НЕ КАЗВАТ КАТО СЕДЯТ ПО 2-3 ДЕНА ЗА АДРЕС ВЗИМАТ ЛИ СИ НАДНИЦИТЕ ПО 63 ЕВРО ДА ПИЯТ БЕЗ ДА КАРАТ. НАРУШАВАТ ЕКСПРЕСИТЕ ПО ТЯХНО ЖЕЛАНИЕ ОТ АЛЧНОСТ И ВЪПРЕКИ ТОВА ПИМК ИМ ПЛАЩА ГЛОБИТЕ. КОЙ ОТ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШОФИОРИ НАРУШАВА АКО НЕ ИСКА САМИЯ ТОЙ НИКОЙ НЕ ГО ЗАДЪЛЖАВА. ТАКА ЧЕ НА КОЙ НЕ МУ УТЪРВА ДА СМЕНИ ФИРМАТА НЕ Е НУЖНО ДА ПЛЮЕ КАТО КАМИЛА...