Пимк ООД /img/frontend/nomap.png"

Пред дилема съм дали да започна работа в ПИМК.
Нямам опит и знам че ще ме обучат. Интересуваме заплата колко и навреме ли се дава, Регламента спазва ли се и къде са релациите.
Благодаря на всички отзовали се.

Даниела, в тази фирма работят какви ли не хора ! Достатъчно е да не си осъждана и да си медицински годна за работа :д Прави си сметка закакво става дума !

Аз съм Даниела........Aбе хора,чух че в тази фирма взимали на работа безпроблемно.........да взема и аз да се кандидатирам ....какво ще кажете,а.Ще ме вземат ли..!?

Здравеи те!!!
Колеги от Пимк. Искам да ви предопредя за ваш бивш колега!!!
Кирил Киров.
Който в момента живее и работи в Англия!!! Каквото и да ви казва, всичко е лъжа!
Излъга ме и напуснах Биомет за да му разработвам транспортната фирма от един камион в Англия! Започнах при него и всеки път си взимах парите с разправии!!!
Обижда, пцува и как ли не те нарича!
Дължи ми 1100 паунда за две седмици работа!
Дал съм го на службите тук, да се занимават с него!
И доколкото изчезна информация от службите, няма такава фирма. Още по зле за него. Възможен затвор!!!
Просто ви предупреждавам да не му вярвате, защото е един лъжец и измамник!
Знам че поддържа контакти с бившите си колеги от Пимк.
Пазете се!
На думи е велик, на дела абсурд!
Благодаря.

Цветомир, беше ли на интервю?
Някой друг може ли да каже каква е актиалната ситуация във фирмата.
условия на труд, заплати, работно време и т.н.
Благодаря предварително

Ako e възможно, ще съм ви много благодарен, ако ми дадете някаква по актуална информация за това, дали си заслужава да се ходи на интервю за тази фирма.

Шофьорите имат лимит на горивото, ако изразходят повече - плащат! Отдържат им 10% всеки месец, от заплатата. Ако реши да напуска не му ги дават! Това че ги осигуряват на минималната също е вярно, ако си заработил 2000лв и подадеш молба за напускане, ти дават минималната и чао! Така че: Мислете...

Всичко в тази фирма е под всякаква критика. От работното време до заплащането през отношението. Всъщност работното време е нон-стоп. Трябва да си на линия 24ч. Ако не Глоба. В събота също се ходи в офиса. Няма делник, няма празник. Велик ден, коледа, дори на 1 януари също се ходи в офиса. Всички ги осигуряват на мин. заплата за длъжността, която е 310лв. останалите до 530лв (600лв) защото ти удържат за осигуровки, в плик. Хубави заплати получават 6-7 човека от 2000лв до 4-5-6000лв. Тях също ги осигуряват на мин. заплата. Не си мислете, че ще получите такава заплата някога! Текучеството на персонал е постоянно! Наемат хора винаги. Всеки може да работи там. Няма значение образование, опит.

Моля някой вътрешен служител да сподели ориентировъчно заплатите на администрацията. Кандидат съм за счетоводител с турски. Стартовата заплата не е много висока, но ако има перспектива бих се наела. А не да работя и само да обещават повишение.