Ароутроник ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бул. АЛ. МАЛИНОВ, 51, ет. 5, ап. 9А&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бул. АЛ. МАЛИНОВ, 51, ет. 5, ап. 9А

Ароутроник ООД

Определено господине съм невероятен мозъчен капацитет и определено сивото вещество (ако въобще си имате понятие от този термин и не сте пропускали някой друг час по Биология понеже със сигурност писанията Ви дотук сте бягали и от часовете по История) ми е в повече от Вашето!
Изглежда, че съм криво разбран и под истинско име имах предвид, че може да ползвате псевдоним.
Колкото да името Ви (както и моето) Щерьо произхожда от гръцки stereos - "твърд, здрав" а Петър пак от гръцки petros - "камък, скала"!Изпращам линк който го потвърждава. http://georgesg.info/belb/personal/janev/Za_li4nite_imena.htm
Просто нямам думи толкова сте „умен”, че не сте си прочели и трудовия договор.
Не знам кой е примат и от кой край на България прииждате, ама да са живи и здрави Гърците, че не само имена, азбука, култура и т.н. са дали на тъй наречените прабългари, но за съжаление повечето от населението са такива като Вас ни приемат ни предават затова държавата е на такъв хал и не само Алито, но и други чужденци експлоатират невежия народ като Вас!
За мое най-голямо съжаление поради такива Българи като Вас дупедавци, лицемери и т.н. не смея да казвам, че съм една четвърт Българин в чужбина.
И понеже не ми отговорихте на предишния въпрос ще Ви попитам като сте толкова Homo sapien защо Ви караха в AW Tronics да се трият българските данни при запитването за части към американските фирми?
Извинявам се предварително, ако Вие владеете само един западен език аз владея още два западни и едва ли в Бъкингам ще псувам на Български език който, дори не ми е майчиния език.
За пореден път и сигурно няма да ми е и последен да кажа, че ме е толкова срам за сметка на такива протозоа като Вас!
Алеко Константинов преди повече от век е написал бай Ганьо и същaта бай Ганьоващина е и сега.
За огромно нещастие непросветлените, неграмотните и невъзпитаните в тази държава СТЕ болшинство и векове да минат няма да има никакъв прогрес.

Мнението ми за Ароутроникс (понастоящем AW-Tronics) :
Хора, недейте ! Това е нечовешка фирма !
Малка история:Започнах в тази фирма просто от любопитство какво е. Шефа изглеждаше нормален човек, доста енергичен и приветлив, с ясна визия за бъдещето на компанията.
В началото всичко беше ОК - заплащането ми беше подобаващо за нещата, които вършех. Работата не беше трудна, даже приятна. Диалога с шефа винаги е бил забавен и приятен. О Господи, каква заблуда. При първата масова чистка на която станах свидетел, не обърнах внимание на всичко,което се случи. Хора си заминаваха на килограм. Не ми направи огромно впечетление тогава, как може да си тръгват накуп 5-10 човека. В последствие рабрах, че те са били "тръгнати" от шефа.Работата ми се увеличи, отговорностите също. Работех си усърдно и си вършех работата докрай. Шефа все още се държеше нормално с мен и нямахме пререкания.
Не се мина и още време и тогава се случи втората чистка. В този момент просто видях Алекс ( съответния Али ) в истинската му светлина - това е човек с ниско ниво на доверие, постоянно мнителен, с комплекс за диктатура. Това е човек, който постоянно иска всичко да стане само по неговият начин - няма канален ред, няма закон, няма нищо. Това е човек за който мога да се закълна, че просто никой в България, освен ако не е мазохист или г***лизач, не би работил.
Моля ви, всички които видят това, повярвайте ми - освен ако не ви е изключително наложително, не ходете там. Съсипват се хора, смазват се личности и се прави изключителен театър.

Любопитно ми беше да видя коментарите на хората и останах разочарован. Мненията ви не са обективни. В компанията съм от половин година почти и мнението ми добро. Заплатите са на ниво,пълно е с глезотии. Факт е, че има моменти на напрежение, но самата работа е динамична. За тези, които се замислят дали отидат на интервю, да започнат работа - действайте. Не е за всеки, отегчителна е на моменти... но коя работа не е ? Относно шефа - справедлив, коректен и безкомпромисен същевременно. Каквото и минало да има, какъвто и да е по националност да е, той си изпълнява перфектно функцията и всява необходимия респект. Останалото е от вас, ако си вършиш работата, тя няма да остане незабелязана! УСПЕХ!

Да, бих Ви отговорил.
Виждам, че вие сте с невероятен мозъчен капацитет, затова ще говоря просто.
Първо, не виждам защо това да не е името ми, то е малко по-българско от Петър, което е влашко-куманско ( можете да проверите откъде идва Петър и после Щерьо, което е прабългарско!!)
Второ, на комплексарското Ви изказване за "Али" - аз не съм му гледал документите и не ме вълнуват - запознал съм с него и съм си комуникирал с него като Алекс.
Заради примати като Вас, които разбират много от  "потекло" сме на такова положение.
Щом не Ви кефи потеклото, отидете на работа в Бъкингам.
Обаче съм сигурен, че ще си намерите причина да напсувате и тях по български - просто ей така, щото ние сме най-големите..!

Първо бих искал да попитам г-на написал мнението си от 24.06.2014г.  Щерьо Минчев, ако въобще това е истиското ВИ име, КАТО СТЕ БИЛИ ТООООООЛКОВА ДОВОЛЕН ЗАЩО СТЕ НАПУСНАЛИ ФИРМАТА ???
 И още нещо защо го наричате Алекс? Не му ли е името АЛИ поне така е документирано в трудовият Ви договор ???
 Не сте ли си задавали въпроса СЪР, че толкова го е срам от потеклото си,а именно, че е ИРАНЕЦ и се преименувал само и само да се прави на Американец???
Същои така ако владеехте толкова добре английския щяхте сам да разберете, че има акцент, който умело го прикрива като говори бързо както повечето хора които не владеят добре даден чуж език.
Моля, и най-вече ако Ви стиска да ми отговорите.

Първо, искам да кажа, че съм работил година и 2 месеца в ароутроник,
Второ, искам да кажа на всички, които четат тази тема - замислете се сериозно как ви звучат мненията на хора, които са работили само 1 месец ( сигурно не е първата работа, която напускат за 1 месец!) и единственото, което могат да кажат е : "супер зле!'??? Аз лично се сещам за всеки, който се опитва да свали мацка, тя не му пуска, и той си казва " тая е супер зле"....

Мисля, че всеки с малко мозък ме разбира....
Първо, Ароутроник е една от малкото фирми ( да не кажа единствената) в България, която може да осигури работа и опит на динамичния пазар на електроника. Говоря световно!! А не при някой смешен дистрибутор на българския пазар като Комет примерно....
Пазара е страшно конкурентен и работата е супер напредгната. Ако имате някакви елементарни умения и опит в продажби, ще разберете, че Ароутроник ви дава доста добра възможност да научите много в сферата и да изкарате добри пари ( ако можете - всичко зависи от вас)
Аз лично съм взимал до 4500 лева от бонуси ( без чиста заплата!!) Само за информация на тия отдолу дето си мислят, че знаят английски и са си извадили сериозно и обективно мнение от бруталния си стаж има-няма 1 месец! и казват" супер зле".
Обаче те даже не са си минали пробния период... Относно коментарите на Алекс- докато аз съм бил във фирмата ( а това е бил сигурно и периодът, в който са отслужили изказалите се до момента, тъй като аз напуснах преди 3 месеца) не съм чувал такова нещо!
Алекс е пич! Ако намерите друг такъв шеф ( български )  - евала. Нормално е да има изисквания - да си навреме на работа и докато си на работа - да си вършиш работата .... от гледна точка на заплати - никога не са закъснявали. Болнични и отпуски - всичко е изрядно и се правят компромиси за служители, когато се налага. Колегите са страшно готини, атмосферата наистина е международна - има колеги от Китай, Виетнам, Индонезия и Европа.
Ако ви се работи ( а не след 1 месец - "супер зле") и имате мозък, знаете как да се стимулирате, фирмата е супер - не за кариерно развитие, но за опит в продажбите в най-динамичната индустрия - а именно пазара на електронните компоненти и електроника.
А Алекс дава безценнен опит в тази сфера ( за хората, на които той лично е водил тренинг!)
Когато работиш и не знаеш какво правиш, нормално да се оплакваш и да не знаеш за какво получаваш пари ( отнасям се към коментарите от сорта - МИ в гугъл търсим един авточасти...... - нищо общо с работата, явно толкова сте разбрали за какво става въпрос).
Според мен, който има мозък - отива и сам си прави изводи и преценява дали е за него или не, просто се издразних като видях некадърните коментари на още по-некадърните автори.

Унизително е заплащането за стандарта в София.
Съжалявам да го кажа, но в малки градове за същата клалификация заплащането е по-високо.
Незабравяйте, че опита не струва пари ;)

Не знам какво е настоящето положение във фирмата, но преди година кандидатствах там и бях одобрена.
Работата ми беше да звъня на фирми и да ги карам да ми продават редки части за самолети май беше. Заплата - 600 лв, със английски и работното време е 9 часа. Хора, недейте!
Заплащането е смешно, обстановката е ужасна. Шефът ви ще е мазен арабин, който ще ви забранява да общувате на БГ, само на английски, не го интересува за какво говорите.
Зад гърба на новите постоянно се плетат интриги, никой няма да си направи труда да ви обучи, а след 1 седмица само ще ви се навира колко сте некадърни. Издържах там около 2 седмици, признавам, че е малко, но наистина се чувствах кошмарно.
Сега съм в друга фирма и може би и затова правя огромната разлика- английски и испански , на 8 часа заедно с почивката, 1300 бруто, прекрасни колеги и спокойна обстановка, освен това кадърни хора в отдел ЧР, които те изслушват и мнението ти се взима под внимание!