КИРОВ АД /img/frontend/nomap.png"

Някой не си взе поука от кризата!Продължават безмислени харчове и помпозни действия,закриват се магазини.Като пример-програма "СКОК"-"подскок"-та с двата крака...Обучени били ..над ..служители,за еди колко си време...дадени едни близо 100 хил.Имам честта да знам горе -долу бройката на служителите,ами то трябва някои по два-пъти да са ходили...Фалшиво..Никой не се замисля за ценовата политика,в условията на конкуренция от същия калибър,сервизите печелят от труд и умения-а не от препродажба на части!Брандовете вече са с понижено качество,т.е.-"не продават".Объркана йерархия,лоша логистика,излишно хабене на нерви.Това вече не е "оная фирма",вече няма чувство на гордост,че работиме за нея,даже обратното!
Така виждам аз нещата към днешна дата.

През 2005г. на тази дата 11. април започнах работа във фирма Киров АД. Радвам се че имах честа да бъда част от великолепния екип на фирмата. На всички желая творчески успехи

Еееее хора! Какво става бре? Вече почнахме да служим на хората за пример как не трябва да се управлява бизнес! Голяма излагация! Да се изтъпаниш на форум за практики за управление и с голямо достойнство да изтъкнеш как си затрил бизнеса като първокурсник във селски филиал на нелигитимен университет е смешно, даже трагично! Но дано поне пък други фирми се поучат навреме от тези идиотии! Всъщност в тази фирма ги експериментираха доста дълго време и най-накрая се получи резултата! Но нейсе....

Искам да поздравя всички останали служители в "Киров" , бъдете живи и здрави и мн.успехи през 2010г. Специални поздрави на сервизните на Комацу и на мениджъра инж.А.Калчев , добър човек и професионалист на който може човек да разчита . Бивши колеги , искрено се надявам нещата в фирмата да потръгнат и отново да намерете удволетворение от работата си .
Към г-н Басев
Уважаеми г-н Басев , в момент на криза , трябват финансови постъпления , но те не идват от продажби а от сервиз . За това не толерираите търговските си протежета ( въпреки че са еталон за служители според Вашите Мениджърски разбирания ) а инвестирайте в "мръсните" и "прости сервизни " въпреки , че не могат да водят преговори на английски добре , те си хвърлят здравето за авторитета на фирмата.
Към колегите сервизни : У-ми колеги , пазете си здравето за да ни Ви кажат някой ден , че сте половин човек а взимате заплата за цял .
Успех и наздраве , изпразнете шкафа в аквариума , и пиите и заради нас !

Можеш да очакваш скорошно съкращение, почна новата вълна от балтии на продавачи от магазините.

Моля Ви, кажете каква заплата мога да очаквам, ако започна като продавач-консултант в магазина в Бургас и съветвате ли ме да го правя? Със строително образование съм.

1000 лв малка заплата ли е за фирмата

Господа шевчета у софето, какво става със заплатите? Пак ли ще се оправдавате че няма пари? Щото мене ме чакат сметки да плащам и от е-он, ВиК и тем подобни хич не им дреме за вашите (нашите) проблеми.

КАКВА Е СИТУАЦИЯТА С МАГАЗИНИТЕ В СТАРА ЗАГОРА И ПЛОВДИВ? ИМА ЛИ ОСТАНАЛИ СЛУЖИТЕЛИ В ТЕЗИ ОБЕКТИ И НАЛИЧНА СТОКА, КОЯТО ДА ПРОДАВАТ?

Колегата мисли сигурно че ще му дадат премия за това съобщение, Големи поети имало в тази фирма , а бе лаколу има ли принудителна неплатена отпуска  , като те прецакат и теб ще се осъзнаеш на кой свят си поете киро търси капитан които да купи магазините и нямя да се надуят платната  ами ти ще напълниш шортите и тогава корумпираните служители ще трябва да си изкарват парите с честен труд ,