КИРОВ АД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!
Някой може ли да разкаже защо толкова често излиза обява за сервизен специалист за Варна, заплащането ли е зле, или работата е много...
Бих искал да знам по отношение на пътуванията в региона, плащат ли се командировъчни и извънреден труд, който често се полага в сервизната дейност. Работи ли се събота/неделя, и каква е стартовата заплата за инженер с опит? Каква е кадровата политика на компанията, имат ли ткава, или са  се ориентирали към ниско - платени кандидати, които не правят проблем за парите, на които като им покажеш 600-700 лв ще са доволни че ще имат парички за дискотечка и очила полароид от пазара. Всякаква информация ще ми бъде полезна, за да знам дали да си пускам да документите, и евентуално да ходя на интервю. Защото ако заплатата е колкото на продавачка в мола, изобщо да не си губя времето.

Здравейте. Някой знае ли каква е заплатата за длъжността "Продавач Консултант Автомобилно оборудване". Благодаря ви.

Кандидатствах за работа във фирмата като продавач, но искам да събера още мнения.

Напълно съм съгласен с мнението на г-н Попов, всичко е описано много точно и детайлно с тънка ирония. За себе си ще кажа че се докоснах за много кратко време до магията Киров АД/и слава Богу/, защото това е една типично комунистическа фирма, какъвто е и нейният собственик. Който има желание да работи като търговски представител, трябва да знае че освен функциите които изпълняват търговските представители в нормалните фирми, трябва да е и шофьор, т.е. да си разнася стоката и склададжия, защото стоката се води на всички въпреки че те няма в магазина, т.е. колективна отговорност като по време на комунизма и общ работник, защото като има доставки трябва да си там да ратовариш камиона. Всички тези неща естественно не се казват на интервюто.Заплатата се дава на части,коя част по карта, коя на ръка на черно и за това нищо не можеш да им кажеш, защото нямаш документи.За техниката и колите няма да коментирам , защото и фирма от 5 души сигурно разполага с по-добри,е търговския директор г-н  Тодоров е обещал по-добри компютри сигурно ги има на склад от Мултирама.Фирма Киров е била навремето голяма фирма сега е само име с куха сърцевина.Така че който се кандидатира за работа да има предвид тези весели неща за фирмата, а не после да се чуди защо не са му ги казали

Искам да похваля цялото ръководство на фирмата. Работил съм на много места, но никъде до сега не съм виждал толкова професионален мениджмънт. Като се започне от г-н Киро Киров, сина му Иван Киров и се стигне до чистачката на Люлин - баба Сийка. Фирмата преживя много трудни моменти преди 4-5 години, но сега, особено след като напуснаха такива нещастници като Коста Басев и Жанета Панайотова, фирмата лети с все по-голяма скорост към.... светлото си бъдеще. Персонала на фирмата усеща вятъра в косите си и започва да се притеснява дали не летим твърде бързо. Младият и опитен търговски директор Димитър Тодоров, който заведе Мултирама в светлото бъдеще преди няколко години, се е заел сериозно със своята задача и сега. Подкрепян от своите помощници той неуморно, всеки ден, пише мейли за новите акции и колко ДЕНА ОСТАВАТ ДО КРАЯ!!!! 29, 28, 27....Някои хора обвързват обратното броене с други събития, други гадаят какво ли ще се случи след определения брой дни...
Финансовите потоци са толкова големи, че финансовия отдел на фирмата не може да ги обуздае и заплатите се получават все по-рано и по-рано. Например последните възнаграждения бяха дадени 10 дена по-рано, а може и повече.
Отдела за строителни машини също покорява връх след връх. След като стана ясно, че Киров Строително и Минно Оборудване са продали всички налични машини Комацу в света, сега фирмата ще се фокусира над друга марка, докато японците се съвземат.
Искрено съм благодарен на фирмата, че така ме развеселява и прави моя живот пълен с неочаквани обрати и изненади в този скучен свят. Пожелавам на господата Кирови светлото бъдеще да им донесе много нови преживявания и усещания от една друга реалност.

Някой може ли да даде нишан какви са заплатите за сервизен специалист , видях че има обява за Варна, виждам я поне за втори или трети път... Което според мен говори че хората към които са се ориентирали са нископлатени, и не се задържат много, или натоварването е много голямо, и не
Ако някой може да сподели какво е оборудването, атмосферата на работа, както и стартовото възнаграждение за човек с опит, и висше техническо образование ... Също така бих искал да знам дали се заплаща инзвънреден труд, който в сервизната дейснот доста често се полага, и дали се заплащат командировки, когато се пътува извън Варна!
В момента си имам работа, и дори да ме извикат на интервю бих искал да знам дали изобщо да ходя , защото ако заплащането е обидно само ще си загубя времето....
Според мен е коректно когато имат изисквания да са в състояние да напишат и какво заплащане предлагат. Кой отговаря на тези изисквания вече е отделен въпрос, но ако си корназ, че си голямата и стабилна компания, и нямаш проблем с парите би следвало да го напишеш ясно.

Към Билбо, ако търсиш "предизвикателство" , напусни хубавата си работа и ще го имаш. Само, че се подготви за катерене по "вулкан" който не знаеш кога и на къде ще избухне. Цената е 700-1000  жълтици първите 2-3 месеца, докато се покатериш до там че не можеш да се върнеш и си повярваш. След което ти режат въжетата и вземат парашута, от там натак "ДЕЙСТВАЙ САМ". Да горе на върха те чака "Безценното" но никой до сега не го е достигнал. Оставаш някъде там, задоволяваш се 700-800 жълтици,  после ако искаш някаква "привилегия" уж служебна, си я плащаш. След което се молиш някой от , "вълшебниците- младите меринджеи" да не те повлече или вкара в интригантски кръгове и истории,  като неубоздана лава която повлича всичко със себе си. Ако тва не е "предизвикателство" здраве му кажи. Успех и здраве на всички, които удържат своите места на този тресящ се и непредсказуем "ВУЛКАН"

И така дами и господа, настъпи часът на истината.
Предстоят промени - сериозни промени.
Лично мнение - фирмата няма да доживее до края на 2014 година!

ЗДРАВЕЙТЕ , ИСКАМ СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ДА ВИ ПИТАМ ЗА РАБОТАТА КАТО ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ , ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ (които я работите) или не сте , и дали си заслужава да напусна работа в която съм от 4 години и съм доста доволен от там , за да се заема с това ново Предизвикателство

Някой може ли да ми даде информация за позиция
Търговец – сектор ”Мебелна индустрия” в Пловдив.
Обадиха се за кастинг, проблема е че тук в сайта не намерих нито едно скоро написано мнение за фирмата и работата и в Пловдив конктретно.
Ако някой има информация, моля пишете !