КИРОВ АД /img/frontend/nomap.png"

Колко остана до обявяване официално на фалит. Фирмата вече е от лидерите в България но като най-крупния длъжник(банки, доставчици, персонал) Едвали който има някакви взаимотношения в момента с Киров АД ще успее да ги изчисти(особено финансови).
Просто е въпрос на време до поредното загасване на светлините сега вече за винаги.
Успех бивши колеги.

Някой може ли да каже как е в отдела за мебелното производство по точно кам сервизния отдел на дървообработващите машини. Незнам дали си заслужава да кандидатствам имайки в предвид повечето негативни мнения. Има ли много работа и защо често търсят хора за там.

Към всички които все още си вадят Хляба в "Киров":колеги, горд съм ,че работя с вас.Напоследък дори успявам да запомна всички имена ,преди няколко месеца това бе невъзможно,имайт в предвид 5-годишния ми стаж във фирмата.Трудности още ще има,аз също изобщо не съм безкраен оптимист.Има проблем (според мен) и с качествата на някои продукти,резервни части-изобщо неща доставяни от контрагенти,които ние представяме.Лично мнение:имаме проблем с качество!Вече "бранда" може и да не "продава".Прост служител съм,не разбирам от търговия,правя така както смятам за правилно,пък да става каквото ще.
Та мисълта ми беше,че сега при по-малко хора се вижда доста ясно кой какви ги върши,според мен има "разкъсване" между търговската и сервизната дейност на фирмата.Клиента това изобщо не го грее,а по някаква си причина от НЕГО зависим всички,дори и г-н Киров

офиса в Бургас е пред фалит....няма работа...така ще е господа.дойдоха и тези времена да се видим какви сме.то е лесно с много работа асега????????????????? Рашев:)) кофти батка ,но ще загасяш лампите скоро

Кво търсите останахте само смешници в цялата смотана фирма ако още някой свестен е останал да бяга то балъци да бачкат за 379 лв няма

Търсим да,слабите си заминаха.Тези които не става нищо от тях,пазаряха се за заплати пак не могат да си кажат името,има още слаби умове,които трябва да си тръгнат;))))))))))))))))))))

Охооо! Разрастващата се и просперираща фирма набира служители! А защо ли уволниха старите ...или пък те сами избягаха, че вече не се трае?! Че даже искат и мотивационно писмо! Е че каква мотивация за тая фирма бре, освен да си осъден на смърт?

Чак пък предварително да се плащат консумативите.Това не го вярвам!
лично аз съм доволен , че си тръгнах точно тогава когато исках а и натрих носа на някои хора!!!!
Срамота е , че така се плюят офсите по между си.
А на бургас ще кажа , че на панаирите се виждаше , кой работи , може да говори с клиенти и познава техниката.
Пожелавам на всички успехи.

Спокойно,Иване!Кризата свърши!Имаме и депутат.Само не ми е ясно с какви обещания ще привлекат отново качествен персонал

Тази фирма съвсем се побърка,няма филтри ,резервни части нищо.
Карат ме да плащам предварително за всичко.
Къде се намирате ? Как ще плащам предварително за нещо ,което дори не знам кога ще ми доставите?
Явно нещата наистина са много зле.