Мир-Плевен ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мир-Плевен ЕООД

Просто ще кажа за да съм ясен. Не плащат. Дължът пари на всякъде.

Като видиш тази обява ти става ясно, що за фирма е "МИР-ПЛЕВЕН" ООД. Какви специалисти работят там. Уж е в категория Производство-Фармация, а после е металообработващ завод.

Пълна некомпетентност!!!

Ниво: Работници
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Безплатна Обява

Описание и
Изисквания: "Мир-Плевен" ООД е металообработващ завод с активна производствена дейност.
Поради увеличаване обема на работа и разрастване на предприятието търсим да назначим заварчици.

Изисквания:

- Прецизност и опит при заваряване с електродъгово заваряване и СО2;
- Стаж желателно 1 година;
- Валидно свидетелство за правоспособност при заваряване.

Ние Ви предлагаме:

- Отлични условия на работа;
- Фирмено облекло;
- Безплатна храна;

Всички кадри желаещи да започнат работа ще бъдат проверени за професионалните си умения на място.

При проявен интерес можете да изпратите автобиография и актуална снимка.
Месторабота: Плевен / България

От както прочетох написаното на 20.03.2015 година, само плача, плача, плача, плача.................

Аз съм собственика на Мир.Наистина фирмата ми е пред фалит и всички коментари доло са верни.По добре не започвайте работа при нас!

Това е истината и тя много боли!!!

Към днешна дата тази фирмата е пред фалит. Дължат се огромни, огромни, огромни суми на персонал, доставчици и НАП. Всичко това е в резултат на некомпетентното управление и целенасочено бездействие на двама индивида. Това са собственика Николай Миховски и управителката Димитринка Маринова. Миховски е 25-годишен, без образование и без нито един ден трудов стаж. Неговата мисия се състои в това при някакъв превод по сметките на фирмата, да си ги прибира за себе си, за  да живурка спокойно и необезпокояван  в хотел в София, без да се интересува за всички плащания, които са на дневен ред. Управителката Димитринка, която е и главен счетоводител,  тя личния си живот не може да оправи, пък се е захванала да управлява фирма. От лакомия и комплексарщина тя стана управител през тази година. Липсва  и всякакво мениджърско поведение. Последната получава пари на ръка от Миховски и взема комисионни от доставчици и така също си живурка без да се интересува от състоянието във фирмата.
 Масово хората напускат. Поръчки почти няма, а всичко, което е произведено назад във времето се отработва наново и така на практика има само разходи, без приходи.
Тъй като фирмата е с много, много лошо име. Когато се набира персонал се използват другите, нетолкова познати фирми на Миховски. Реално свободните работни места са за МИР-Плевен.

Стойте далеч от всички фирми собственост на Николай Миховски, а имено: Мир-Плевен, Миховскиинвест, Феникс-Плевен, Форест реми и Рисайклинг къмпани!!!

Работил съм в тази фирма и тъй като мненията в този сайт са от значение, за тези които искат да получат вярна предствава за фирмата, ще напиша моето мнение.
Важно уточнение, е че мненията с имена Георги Варадинов, Станислав Гавазов и Симеонов са написани от собственика МИХОВСКИ, а тези с имена Иван Георгиев и Петрова под негово наставление. Затова тези мнения трябва да се игнорират и те не дават реална оценка на фирмата, те са написани в резултат на безпомощност.
Вярно е че завода и неговия собственик са с лошо име в град Плевен. Обещават се едни заплати, а на практика се получават други / по-ниски/. Самото изплащане на заплатите във фирмата е голяма мъка. Един месец се плащат само по 100 лева, през втория само по 150, през третия пак  само по 100 лева и така винаги има забавяне на дължимите заплати. В производствените халета е много мръсно и студено. Даже съм виждал мишки и плъхове да се разхождат. Халетата са пълни с неработещи машини, които няма кой да ги ремонтира. Текучеството е голямо, млади хора почти няма, преобладават работещи на пенсионна и предпенсионна възраст. Емблема за фирмата са бабите от счетоводството. Кадърни и можещи хора, в тази фирма не са желани. Ходи се много в командировки. Половината от командировките са в резултат на много недомислици на собственика и "инженерната" мисъл в МИР.
Положителното в МИР е, че ако нямаш работа, спокойно можеш да си уплътниш времето там, докато намериш нещо по-добро. Спокойно се пуши в затворени помещения. Можеш да си прегледаш пресата без проблем. Няма фиксирано работно време и ти е подсигурен обяд.

Интересно ми е как уж "настоящ служител" ще седне да пише подобни неща в интернет и ще се оплаква от буквално всичко, което го касае като служител. Ако изброените неща бяха верни предполагам всеки нормален човек ще напусне, вместо да търпи. Следователно коментара не е от настоящ служител или е от бивш служител решил да създава негативена оценка за МИР-Плевен. Наскоро близък приятел започна там(по моя препоръка) и доколкото има наблюдения фирмата работи нормално и без проблеми като описаните в другите коментари. Не казвам, че отрицателните коментари са плод на злоба, но някакси не ми се виждат реални когато се разминават толкова осезаемо с тези на хората във фирмата. Мисля, че трябва подобни коментари да се игнорират от хора с желание и възможност да работят там.

" МИР-ПЛЕВЕН" ООД е пълна пародия на фирма. Няма никакво интелигентно, знаещо и можещо ръководство. Собственикът, управителката и производствената директорка са абсолютни невежи.
Във фирмата няма никакви поръчки и това е в резултат на гореспоменатите индивиди.  Рекламациите са ежедневие.Условията на труд са ужасни. Заплатите се бавят винаги и са много ниски. Фирмата  дължи  огромни суми на персонал, доставчици и за осигуровки. Всеки в града ни знае за лошия имидж на "Мир-Плевен" и неговия собственик, който няма нито един ден трудов стаж.

Истината си е истина и тя много боли.
Никога не започвайте работа в тази смешна, баталясала от всякъде и без бъдеще фирма!

Преди години правеше подобни поразии в Мадара Шумен и се водеше разследване за обсебване на стомана, кражби и причие престъпления. Чудя се как са го взели с такова минало. Фирмата трябва повече да обръща внимание при проверката на подобни индивиди. Време му е за затвор! От личен опит бих казал, че трудно се работи с такъв човек и никога не свършват добре нещата.

Не е коректно толкова злобни коментари да бъдат публикувани от бивши служители. За мен са останали само положителни спомени и чувства към колегите, шефовете и работната среда. Малко са фирмите с толкова много работа и професионализъм в бранша, където заплащането да отговаря на постигнатите резултати. Пожелавам успех на ръководството и както виждам г-н Масларски няма вече да бъде пречка за израстването на фирмата. Малко късно, но все пак важно действие от страна на шефовете при неговото отстраняване. Явно все пак са стигнали до тях детайлите от неговата работа, свързани с непрекъснати разправии,  покриване на външни проверки и осуетяването им.