Мир-Плевен ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мир-Плевен ЕООД

Не е коректно толкова злобни коментари да бъдат публикувани от бивши служители. За мен са останали само положителни спомени и чувства към колегите, шефовете и работната среда. Малко са фирмите с толкова много работа и професионализъм в бранша, където заплащането да отговаря на постигнатите резултати. Пожелавам успех на ръководството и както виждам г-н Масларски няма вече да бъде пречка за израстването на фирмата. Малко късно, но все пак важно действие от страна на шефовете при неговото отстраняване. Явно все пак са стигнали до тях детайлите от неговата работа, свързани с непрекъснати разправии,  покриване на външни проверки и осуетяването им.

РАБОТЯ ОТ ДВЕ ГОДИНИ ВЪВ ФИРМАТА.
   ТОВА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗАПАДАЩА ФИРМАТА. ПОСТОЯННО СЕ БАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ, ДОРИ СЕГА ПО ПРАЗНИЦИТЕ СМЕ БЕЗ ПАРИ.  ДЪЛЖАТ СЕ МНОГО ПАРИ НА ПЕРСОНАЛА И ДОСТАВЧИЦИ. УСЛОВИЯТА НА ТРУД СА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛОШИ. НЯМА НИКАКВИ ПОРЪЧКИ, ПО КОИТО ДА СЕ РАБОТИ.  АДМИНИСТРАТИВНИЯТ ПЕРСОНАЛ Е МНОГО, МНОГО НЕКОМПЕТЕНТЕН. СОБСТВЕНИКЪТ-БЕЗДЕЛНИК МИХОВСКИ И УПРАВИТЕЛКАТА ДИМИТРИНА ЕЖЕДНЕВНО ИЗТОЧВАТ ФИРМАТА.

ФИРМАТА Е ОБЯВЕНА ЗА ПРОДАН.

СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА, НЯМА НИКАКВО БЪДЕЩЕ!!!

Работя във МИР от 3 години.Вьв фирмата имаше проблеми заради управителя Масларски,който иэточваше фирмата и бавеше парите на работниците и на доставчиците,но раэбрах,че от януари 2015 няма да работи във МИР-ПЛЕВЕН ООД и нещата ще се оправят.Собственика е коректен и смятам,че ще вървим нагоре както последните години!

РАБОТЯ ВЪВ ФИРМАТА ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ. ТОВА Е ФИРМА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГОЛЯМО ТЕКУЧЕСТВО НА КАДРИ, ЛИПСВАТ НЕОБХОДИМИТЕ КАЧЕСТВЕНИ СПЕЦИАЛИСТ, ЗА ДА ВЪРВЯТ НЕЩАТА ВЪВ ФИРМАТА. РЕДОВНО СЕ БАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ И ПРИ ТОВА СА МНОГО НИСКИ. ЛОШИ УСЛОВИЯ НА ТРУД И ЛИПСВА ВСЯКАКЪВ КОЛЕКТИВ. ПОСТОЯНО ИМА РЕКЛАМАЦИИ ПО ПРОИЗВЕДЕНА ВЕЧЕ ПРОДУКЦИЯ. ФИРМАТА СЕ ИЗТОЧВА ОТ СОБСТВЕНИКА.

НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МИР-ПЛЕВЕН ООД

Работя във МИР-Плевен ООД , половината от нещата написани тук са от бивши служители с изтекли и неподновени договори или хора мързеливи и неразбиращи.
Завода е много добър, колектива също , както и условията на труд.
Заплащането ми харесва , в сравнение на други фирми в Плевен тук е добро .

оценките показват

Започнах в МИР Плевен ООД ТАЗИ ГОДИНА КАТО ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО,СЛЕД ТОВА МЕ ПОНИЖИХА В ЗАМ УПРАВИТЕЛ СКЛАД ,БЕЗ ИЗТЪКНАТИ ПРИЧИНИ МЕ МАХНАХА , НА МОЕ МЯСТО СЛОЖИХА МЪЖ КОЙТО НЕ РАЗБИРА ОТ ЧЕРТЕЖИ, НЯМА ТЕХНИЧЕСКИ ПОЗНАНИЯ И Т.Н.ДОЙДЕ ЗА ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР ,МЪЖ КОИТО Е ИЗГОНЕН ОТ МАДАРА ШИМЕН И СМЕНИ 40 ЧОВЕКА ,КОИТО СЪВЕСТНО СИ ВЪРШЕХА РАБОТАТА.ДИРЕКРОРА Е НЕГРАМОТЕН ПЕНСИОНЕР ЧИЯТО ЦЕЛ Е ДА ДАВА НА НЕГОВИ ПРИЯТЕЛСКИ ФИРМИ ПОРЪЧКИТЕ МИНАЛИ ПРЕЗ ПРЕДПРИЯТИЕТО И ТОЧЕНЕ ЧРЕЗ НОВОНАЗНАЧЕНИТЕ НЕГОВИ ХОРА ЗАПЛАТИ.ПРЕДПРИЯТИЕТО НЯМА БЪДЕЩЕ

Проба 123456

В тази фирма  търсеха конструктор:
- декември 2013;
- март 2014;
- сега, юни 2014, отново търсят конструктор, конструктор-нормировчик, главен инженер, изпълнителен директор, организатор производство.
Като се има предвид, че това е една малка фирма, такава смяна на кадри говори изключително лошо за фирмата. Освен инженери непрекъснато се търсят и работници. И това е от години.
Да не говорим, че на тоя работодател изобщо не са му ясни дейностите на отделни длъжности. Например конструктор-нормировчик. Такова нещо няма! Нормирането може да е задължение на технолог или на нормировчик. Не бих кандидатствал там.