Екометал инженеринг / Ангро ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4&markers=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4

Екометал инженеринг / Ангро ООД

Само, който познава опоменатите момичета може да разбере, че това са пълни глупсти, та те освен за работа за друго не стават, вие добре ли стее?

Аз съм бивш служител на фирмата и съм останала само с положителни емоции от там. Никога не съм имала проблеми по отношение на заплащането или на работното време, не са ме задържали. Смятам, че по-долните смешни коментари, където е намекнато, че трябва да си нещо повече от обикновен служител, за да се задържиш по-дълго във фирмата, не са верни. Никой не е искал подобно нещо от мен, нито са ме задържали в извън работно време, мисля че и по-долу изброените служителки също! Явно повечето мнения са от някоя служителка, която е имала по-различни интереси и очаквания от реално случващото се във фирмата. Аз не съм някой настоящ служител, който просто иска да вдигне рейтинга, това са реалните ми наблюдения, който иска да ги приеме! Изключително доволна съм от всичко, рядко човек може да попадне в среда, където да се разбира с колегите, да има отлични условия на труд, шефовете да са точни и човечни хора, а и фирмата да е на ниво. Тези хора дават работа на стотици други, заплатите са високи, всеки сам да си преценява, къде да си изкарва хляба!!!

Крайно разочарован съм по отношение шеф-подчинен абсолютно никаква толерантност освен това като започнем от тежките условия на труд до прекомерното превишаване на работния график... По цял ден те юркат напред назад когато няма клиенти за някакви пълни идиотии, работния график на пръв поглед си е ОК от 7:30ч до 18:30ч ОБАЧЕ след 18:30ч започва напъна, идват доставките и ти си длъжен да останеш докато един бивш военен не ти каже, че си свободен което е ставало и в 23ч. като да не забравя и повикванията на половината персонал в по-ранен час за други доставки в порядъка от 5:00ч и това продължава през цялото време докато на вас не ви омръзне или на някои от шефовете не им е скимнало просто ей така понеже няма какво друго да правят освен да уволняват... Реално погледнато никой във фирмата не е доволен от това положение но търпи не само защото няма къде другаде да идат а и заради доброто заплащане което получават и точно поради тази причина там неможеш да си верен на никои ако случайно нещо сгафиш да не говорим че алчността там е взела връхна точка понеже са способни да прехвърлят вина на този който е най уязвим и моментално става нарочен за изгонване от "голямата фирма". Да незабравя само с откриването на сезона на масовите строежи(към края на Април) се започва с интервютата та чак до Ноември по етапно се наемат нови и нови служители като през това време се премахват вредителите(това са работници които не се нравят много или са вече омръзнали на шефовете) и стигаме до кулминацията зимния сезон работата намалява шефовете стават все по нервни понеже идва един много сух период за тях и естествено започва се клането, на ден по 4 по 6 души си тръгваха безпричинно с обяснението, че на пролет ще ти се обадят да се върнеш пак при тях....   И питам КАКАВО ДА ПРАВЯ !!!

Ако се съмнявате в написаното относно "продавач-консултантките"попитайте Росица,Миглена,Елена,Поля и Севда какви точно услуги предлагат на шефовете.......И си стоят на работа за тях няма чиска,интересно защо ли?сигурно добре се представят......

Какво ще кажете за позицията продавач-консултант,как се отнасят с момичетата,редовно ли плащат и наистина ли след всяко лято правят чистки?

и в крайна сметка за каква заплата е ставало на въпрос, казаха ли ви?

Да ходих....дават ти да попълваш бланка с един куп информация която не ги засяга ....чакаш като луд....а като слушах разговора на секретарката с "шефовете" Определено може да си доста други неща но не и "Мърчан"

Ивана Петрова - Защо? Ти ходи ли на интервю? Ако си ходила - разкажи как е минало?

не си губете времето!!!!!!за мърчандайзерлллллл

Преди няколко дни си пуснах CV-то за длъжност Мърчандайзер продажби и след няколко часа ми се обади една много тросната и нелюбезна жена. Още след като затворих телефона си замислих дали изобщо да ходя - малко ме напрегна, беше една изнервена.... после проучих фирмата, попаднах и на този сайт и вече съм категорична, че няма да отида.