Екометал инженеринг / Ангро ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4&markers=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4

Екометал инженеринг / Ангро ООД

Тия от Ангро назначиха за шоф шофьор тоест за това че разтоварач и не стига че ми скъсаха за от работа но пак съм им виновен че ме натовариха извънгабаритно и паднаха пак и от камиона банките и ми извадиха 800 лв от заплатата и не ми платиха и ме изгониха Без да ни дадат пари казаха че чак съм дължал 250 лв на фирмата за дрехите им и скапаните им обувки нищо не дават тия само експлоатират хората Изобщо не се лъжете да ходите там

Момичетата,които работят в магазина са коя от коя по-долни.Явно не са там,за да работят а да се натискат на колегите си.А колкото до обслужването са...некадърни.Да не би да предлагат някакви други услуги освен тези,за които са назначени?Да им измислите някакви униформи,че са като от околовръстното.Поздрави от мен!!!

Пазаруваме от доста фирми, но тази е единствената, в която девойките продължават да се държат като "кифли" - нещо като в М-тел преди 15 години.

Та те са си продавачки в строителен магазин... Едва ли някоя е с по-високо образование от средно! Много им се радвам на тесните гащи и блузки, но пък не съм там да си избирам мома (нищо лично към професията им!!!) :-)

За да развият толкова бизнеса, вероятно шефовете не са от тъпите! Дано да им остане време да обучат малко персонала. Там съм да им дам парите си. Не искам да ми благодарят, но пък и не желая да излизам с чувството, че съм им длъжен! :-)

Абе... Кукли :-) Просто спряхме да пазаруваме там!

Толкова несериозно отношение никъде не съм срещала. Абсурда е следния - поканиха ме на интервю за длъжност сътрудник "Търговски отдел", добре ми и ми предложиха договор, дори получих списък с необходимите документи за постъпване на работа. Още на следващия ден прекратих взаимоотношения с бившия си работодател. Събрах всичко необходимо, като документи и от там край. Звънях по цял ден - никой не си вдига телефона, отидох на място и ме излъгаха че управителя е в чужбина и като се върне ще се свържат с мен. Първо до 4 дни, после до седмица и така вече повече от месец. А аз на бюрото по труда заради недобросъвестни работодатели. И аз имам семейство и аз имам планове, но на кой му пука!!! Лъжци от класа!!!

Искам да изкажа възмущението си от обслужването в АНГРО на бул. Сливница ж.к. Люлин гр. София. На 09.10.2015 г. отидох да закупя тръби метални. След запитване от моя страна към една от продавач-консултантките ми беше обявена дадена цена. След 30 минути отидох да закупя продукта - и цената вече беше друга - естествено по-висока от преди обявената. Това го преглътнах и реших да давам нататък. Момичето, което ме обслужваше, чак на 10-та минута проумя, че искам метални тръби, а не пластмасови.Не успя да ги намери в компютъра и аз предложих да отидем навън и да и покажа от кой размер искам да закупя.Отговорено ми беше,- "Това мен не ме касае" и се върна и си седна зад бюрото. След като получих бележката и отидох при момчето, което трябваше да среже една тръба, го помолих да нареже тръбата на парчета с еднаква дължина.Оплаках се от отношението на колежката му към нас и отговорът беше: "Ми Вие нещо сте я нервирали. То момичето е ново и много не разбира!"Представяте ли си?!?!?! След като ми донесе отрязаните тръби - всяко парче беше с различна дължина. На въпроса ми "Защо ги отряза така?" отговорът беше - "Ние не сме доктори.По-точно не може" Моят съвет към Вас клиенти е:- НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!?!?! НАГЛО ОТНОШЕНИЕ НА ПЕРСОНАЛА КЪМ КЛИЕНТИТЕ И НЕТЪРПИМА НЕКАДЪРНОСТ .ЗА ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ ЕДВА ЛИ ТАМ СА ЧУВАЛИ!!! НА вниманието на ръководния персонал: В момента, когато бях там имахте посещение от бизнесмени от азиатски произход. Три пъти минаха покрай мен. Много трудно се сдържах, да не изразя възмущението си като клиент от обслужването там. Говоря английски и това не беше проблем за мен! Все пак реших "Да не се излагаме пред чужденците" както се казва и не го направих, за което по-късно съжалявах. Аз също съм работодател, имам персонал и със сигурност ВИ уверявам - Не бих търпял и минута такива служители във фирмата си.И един съвет - Вдигнете летвата на изискванията при избор на персонал!

Случайно попадам и прочитам! Жената, която работи там и смята че е нормално такова отношение, явно има много ниски стандарти в живота.
Това че има служители, издигнали се чрез качества и лоялност не е причина да се държат така с кандидатите и да им събират личните данни. Липса на уважение, емпатия и възпитание е всичко, което прочетох за практиките на интервюта там, още от това че събират хората заедно и им взимат данните, които не са им необходими, освен за криминални цели, след като не са техни служители.
Много кагебейско е да вземеш данните на родителите, така че произхода на ченгето е разкрит. Долнопробно, много долнопробно. Това се хора, които са много нископоставени в живота.

Клиент съм на въпросната борса  ... вече бивш  ;-))Предимно имам контакти с компаньонките ,извинете !! с продавчките но пак се обърках от облеклото и визията .Що за човек трябва да си за да се облечеш така и що за шеф трява да си за да наемеш така изглеждащ кадър, па бил и много добър професионалист .Ама те всичките са професионалистки па и нагли на всичкото отгоре за продавчките говоря .Опити за налагане на мнение без да познават продукта и като не приемеш мнението им вече са обидени тона се променя усмивката или поне приятното изражение липсва за професионализъм ли говорехме ;-))Да се обоснова за продуктите им защо не струват тяхна шакловка с логото Ангро съм я пресявал със  сито за брашно и пак не можеше да направи гладък филм и надираше .Мога и други примери да дам ама айде стига толкова ''реклама ''

Имам 1на молба.Моля да ми дадете имел за кандидатстване,защото аз писъх на 1 но,явно е грешен.А и ако може съвет как да кандидатствам за там.

Ралица, като походиш по интервюта и ще започнеш да стопляш защо се задават лични въпроси. Вярвай...последното, което целят работодателите е да сте едно голямо семейство, а офисът да е изпълнен с мир, разбирателство и любов. Та аз директно ги питах защо ми задават конкретните лични въпроси и те си признаха защо. Според теб каква информация ще им даде отговора на въпроса "Имаш ли си приятел?". Че си стабилен и сериозен човек, способен да се обвързва емоционално?! Да, бе, да :) А ЕГН-то ми защо им трябва и то още преди интервюто? Какво ги интересува как се казват родителите/братята/сестрите ми и какво работят? Що не питат и как се казва котката ми? :) :) :) Личните въпроси целят да изкопчат от кандидата инфо за:
1. Емоционалния статус - ако си омъжена/с приятел, но без дете - значи си потенциална бременна. Ако нямаш приятел - няма да бързаш след работа да се прибираш вкъщи и няма да мрънкаш, ако се налага да оставаш след работа.
2. Финансовия статус - хората под наем и с кредити са идеалните служители за измислените бг бизнесмени. Какво по-хубаво от финансово зависим служител, който би целувал задници, за да изкара някой лев, за да си покрие висящите месечни разходи=
Колкото до т.нар. заплата - на мен ми бяха предложили 600лв за 5 дневна раб. седмица. Това не е висока заплата, особено за София и за частна фирма. Тези пари стигат за Бог да прости и малко отгоре. Ниско заплащане, прекалено лични въпроси, многократно пускана обява, липса на уважение към кандидатите...за мен това е достатъчно да си направя изводите какви хора имам насреща. Е, това е моето мнение. Но винаги се намират хора, които биха се подложили на подобно отношение...защото винаги има и по-лошо...

Вие сирозно ли? Работих там 4- ри години. Да на интервюто ми зададоха хиляда лични въпроси, но винаги са ми помагали, когато ми е било нужно. Заплатата винаги съм си взимала на време и некак не  беше малка. Уважение има, ако си го заслужиш. Напуснах защото нямаше на къде да се развивам,никой не ми е предлагал секс и не съм била на повикване от шефовете, които между другото имат доста хубави и млади жени. По какъв критерии си избират служителите си е тяхна работа, но пък за да те научат и обучат истински коства 2 години, а това е влагане на пари, нерви и време.
 Като всяка работа си има и лоши страни. Но пък ПОНЕ ВИ ПЛАЩАТ. А това на днешно време не е малко. С бившите ми колежки, независимо работят или не там ое сме приятелки. Въпросната Росица е невероятно добронамерен и свестен човек, Севда също,Елена доколкото знам отдавна не работи там. Така ,че не е никому нужно да хвърляте кал по- хора, които не познавате и не знаете как са се издигнали до позициите си.
 Ангро отваря много врати за работа след това и дава много знания, както и дисциплина. То работата не е да седиш на един стол и да си гледаш маникюра. Но като не ви хареса- просто ставате и си заминавете. Просто е. Не седите във форумите и да плюете.
 Относно личните въпроси, те са за да се ориентират с що за човек ще работят. Всички там сме били като семейство, понеже сме прекарвали повече от половината ден заедно. Не може да харесвате всички или те вас. Знам много по- лоши фирми и повярвайте, относно грижа за служител по време на работа и финансово отношение трябва да се молите да ви вземат. Как не ви е срам.