Екометал инженеринг / Ангро ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4&markers=София,Район Люлин, Квартал Люлин, бул. ЦАРИЦА ЙОАНА 68, ет. 2, офис 4

Екометал инженеринг / Ангро ООД

Аз бях на интервю за мърчъндайзър и потвърждавам, че срещата се проведе по същия странен начин - една сурия хора за какви ли не длъжности сме викнати по едно и също време, седим и си чакаме отвън. Аз бях една от първите, които влязоха. Въпросникът наистина включваше странни питания, на които аз не отговорих. Иначе на самото интервю директно ми предложиха работата, аз им казах, че до 3 дена ще им дам отговор като преценя дали работното време ме устройва, защото наистина е много. Мен работа не ме плаши, но аз съм и студент и тъй като тази работа ми пречеше не просто да отида на лекции, но въобще на изпити, се отказах. Не мога да твърдя кой какво, но наистина условията, при които мина това интервю, бяха меко казано странни. И честно казано - учуди ме, че толкова бързо директно ми предложиха работата без второ интервю, без нищо. Нямам кой знае какви квалификации, особено свързани с този бранш. Държаха се много добре, може би просто много ме харесаха, но сега като чета разни мнения, може да не са ме харесали така, както на мен ми се иска.

А при бачкаторите същото текучество ли е?Мен ме канят за шофьор, та рекох да попитам.

Да няма и некоя баба, дето трябва да съм и на разположение?

Бях поканена на интервю няколко часа след като си изпратих CV-то и нямах време да прочета написаното тук. Всичко това е ВЯРНО! Събират те с група други кандидати и ти дават да попълниш тяхна бланка с излишно много информация-№ на личната карта, раодители, приятел, религия. След изчакване около 30мин. след уговорения час се появява един стар чичко, поглежда те и се обръща. Естествено без да те покани или да се представи. Настоящата секретарка те избутва навътре след него по най-бързия начин. Самото интервю е абсолютен цирк! Въпросите, които ми бяха зададени бяха само и единствено лични-на квартира ли живея, с кого, имам ли приятел, какво работи той, каква заплата взима и т.н. Не ме попита нищо свързано с професионалния ми стаж. Общо взето само заекваше или си гледаша краката. Не ми спомена нищо за заплащането, явно бързаше да ме праща да си ходя. Каза, че се работи събота и от това зависи заплатата. После ме излъга, че следващия ден управителния съвет ще ми разгледа автобиографията и ще ми се обадят! Още си чакам...Не си хабете времето, мили, уважаващи себе си дами!

Ако ме послушаш SISI по-добре не ходи.не ти ли прави впечатление че постоянно търсят технически сътрудник?На пръсти се броят тези които остават т.е.най-дашните като росица.а има и други.и като свърши лятото и намалее работата и вече са получили каквото искат от теб ще те изритат като мръсно коте.

Здравейте. Наскоро ми се обадиха от фирма Ангро ООД за интервю за работа като технически сътрудник. Прочетох мненията и сега не съм съвсем убедена, че искам да отида. Някой може ли да каже нещо повече за фирмата и за хората, които работят там и заслужава ли си изобщо да ходя или ще е пълна загуба на време.

А по отношение коментара на Фара-ф.че отново имало обява значи просто никоя не е била достатъчно хубава за тях.не са си избрали и отново са пуснали обява

Отговор на Анонимна Доколкото съм запозната вие трябва да изглеждате добре.след като са ви избрали да работите там.Предполагам се досещате какво имам впредвид да изпълнявате желанията на шефовете.Ако ли не няма да ви държат там.А и по принцип като им омръзнете пак ще ви изгонят.Само по-хубавите остават и по-....като Роси например.А като мине лятото.когато има много работа пак има чистка.

Аз ходих на интервю и ми казаха да ходя след два дни. Работата изглежда много хубава, а и заплатата също. Доста висока заплата.Фирмата изглежда стабилна. Важно е да вземаш редовно заплата. Решала съм да започна.
Но какво искате да кажете с това, че момичетата трябва да са разположение на шефовете?

добре че има толкова опитни хора и благодарение на това знаем всичко но там за разполагане няма много работа.Така и не разбрах какво разполагат но едно ми стана ясно:Сигурно за това жените там са с голямо самочуствие,с невъспитано поведение,с желание да унижат околните и високомерни.Неуважават никого.Разбира се не всички но така си е.Там има това явление с интригантска стратегия.Който има много жефове неизраства!А и заплатите не са големи.Нормални и стабилни.

по отношение интереса към личния живот разпитват така подробно особено жените тъй като те трябва да са на разположение и на двамата шефове във всяко едно отношение дават големи заплати но трябва да им изпълнявате всяко едно желание в буквалния смисъл.....