Хотел Кемпински /img/frontend/nomap.png"

Хотел Кемпински

През 2 месеца си търсят "стажант ЧР" БЕЗ заплащане, за слава.. На интервюто казват - избираме човек, на когото след стажа ще му предложим работа на трудов договор. Как за година и половина не намерихте такъв човек??? Явно си търсят балама да им помага и след 2 месеца му казват чао и търсенето отново започва. Крайно некоректно! Такива хора заслужават да нямат 1 стотинка в джоба и да ги лашкат тях по НЕплатени стажове. Долно племе!

5star hotel Bulgaria hotel Marinela Sofia.
Samurai

Редно е, когато кажеш: "Ще се обадя, дори да не ви одобрим"..да го направиш. Хубаво е човек да държи на думата си.

Хора и аз като вас съм разочарован от така наречените селски работодатели като Хотел Маринела на последните съкратени служители не им изплащат и последната заплата която им се полага ,на напусналите също не се захващайте на работа при тях те са некоректни,лъжат и си придават селските номера в София апел към всички ощетени съдете ги те това заслужават,имат много обяви за работа но никой не започва защото ще бъде измамен.

Всичко описано/негативно/ е истина.В хотела отдавна няма читави хора.Напускания,съкращения и обезличаване-това е новият собственик Вълчови.
Така култовия за времето си хотел се руши,ремонтира без значение гост ли си или за семинар.Управителя Николов,както и всички слушкат каквото им кажат.Не препоръчвам да се губят време,нерви,отвъртително отношение и обезличаване на всички кандидати за роби при Вълчови.
Да четат мнения,да "ровят"за инфо в нета и пр.Пише си всичко !!
Няма и да влизам в спорове с който и да е ! Бях там и при Кемпински/последен си тръгна Розенер след Ген.мен.Руге/бях и при Вълчови.Така,че много добре знам какво и как става !

Успех в рушенето на хотела !

Ще удряме ли кемпенците вече? Щом Велкова е станала директорка...май е време. Ама то естествения подбор...по добре в хотел Маринела отколкото обратно на село.

Велкова и твоето време свършва не се заблуждавай сега пишеш едно след 1 месец друго,такива селски пръчки с конски усмивки няма кой да търпи.

Ne e Nikolov! Greshka, vtoro, aide kajete mi kade bivshite "profesionalisti" rabotqt, zashtoto nevejieto vi e golqmo, greshka vtora. Treto kakvo vi interesuva vas, kakvo se sluchva s hotela, a ne si gledate jivota! Ostavete ni na mira....hahahah...kogato lisicata nemoje da dostigne grozdeto kazva,che e kiselo...marinela si e kupila hotela i shte si pravi s nego kakvoto si poiska! I peta greshka, hotela e s zaetost nad 100% celia mesec April. Tai kato otvarqme i zatvoreni Etaji...mnogo e jalko, polojenieito, v koeto se namirate! Isreno se nadqvam da namerite mir i spokoistvie i rabota!

До коментара по-долу:
1. Ако някой говори зад гърба на другия, ти защо си анонимен? (защото си Николов май)
2. Вместо да си губиш времето да пишеш тук и да замазваш положението-докарай още един автобус със селяндури от пловдивските села
3. Професионалистите които се махнаха от бившия Кемпински ги прилапаха на момента в Хилтън, Радисън и Хотел Балкан
4. Кой е повишен не разбрах???
5. Хотелът бил пълен....хахахаха...кой се опитвате да убедите? Да напиша или да се въздържа заетостта за последните дни?
6. Хотелът е подобрен??? С кича на Маринела ли? Ако за вас провинциалистите това е подобрение...за нормалния човек това е цигания.

И един съвет към случайно желаещите да кандидатстват за работа...погледнете грамотността на обявите в джобс.бг и само от това можете да си представите за какви хора става дума. Пазете се далеч от Ветко и компания. За 4 месеца откакто са собственици на този хотел-съсипаха цялото му реноме. А троловете могат да продължават да пишат и да замазват...

Здравейте на всички,които за жaлост и голямо съжаление, знаят единствено и само да гледат за съчицата в окото на другия, а не виждат Гредата в своето.
Реших да пиша, защото страшно много ме дразни цялото грозно отношения, на всички които пишат, а се имат за големи професионалисти и кадри! Да говориш зад гърба на другия, НЕ е и никога Не е било част от професионализма!

Искам най-гордо да съобщя, че последните 4 месеца съм изключително очарована от новия ми работодател - Виктория Груп. И искам да ви кажа, че това е мнението на всички колеги около мен! За ваше съжаление!

Каквито и въпроси, оплаквания, желания да имаме, за всяко нещо е реагирано на момента, без забавяния, без хиляди уговорки и т.н.Да не говорим колко е подобрен хотела, а това е само началото!
За по-голямата част от екипа който остана нещата се развиха с положителна посока. Бяха повишени, като позиции и заплати, и СИ ПОЛУЧАВАМЕ ПАРИТЕ ВИНАГИ НАВРЕМЕ!!! Не знам дали има други собственици и генерален мениджър, които да са толкова приятелски настроени и да се отнасят с уважение към персонала.
Сега няма стрес, работата ни върви прекрасно, хотела е пълен почти всеки ден, така, че...
И на всички вас, които пишете, явно нямате друга работа още, тъй като никои не иска да ви наеме!
Наистина спрете да търсите проблема в другите, защото когато сочите с пръст към някои, другите 3 пръста сочат към вас.
Успех от целия екип на все по-добрия Хотел Маринела София!!!