Хотел Кемпински /img/frontend/nomap.png"

Хотел Кемпински

Западаме.Напусна и последния мениджър на хотела. Останаха само новите некадърници. Професионалистите не можаха да изтърпят простотиите, останаха само смешниците.
От старите служители останаха само далавераджиите в кухнята, от продажби Д.Велкова (типична селска пръчка) онзи черничкия подмазвач на рецепция и две заблудени в счетоводството.
Мероприятията в хотела намаляват, а никой не знае как да привлече нови клиенти. Клиентите също не са глупави и още при първа среща със служител разбира на какво е попаднал.
За жалост един култов хотел загива.
А ако ви мине през акъла да кандидатствате за работа, съвета ми е-не си причинявайте това.

Хотела е под всякаква критика, заплащане няма, а очаквания огромни.....

Когато имаш много хотели, това не значи че разбираш от хотелиерство. Така наречените Виктория груп и настоящи собственици на бившия Кемпински са известни на цяла България с далаверите си, с неплащанията към служители и партньори, с храната с изтекъл срок на годност която сервират на гостите на хотелите им.
Вече четвърти месец и ние останалите служителите на "бившия"Кемпински виждаме на нашите рамене за какво става дума. Гнусно отношение към служителите, далавери, прости и необразовани ръководители. Доста хора ще започват работа, ще напускат след като разберат за какво става дума и така нататък.
Хотелът ще фалира до една година, прословутия "мениджър" Николов и леличките които пушат с него в 127 стая ще бъдат изгонени от Арабаджиеви, самите Арабаджиеви ще изперат паричките на ...... и т.н.
Няма ли институции да проверят за какви пари се сключват договорите на новите служители? Няма ли институции, които да проверят дали се пуши в хотела?
Като служител, който все още е на работа и се опитва да се измъкне по най-безболезнения начин, съвета ми към някой който е решил да ходи да работи за тези "пишман хотелиери", съвета ми е: БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧЕ!!! НИЩО ДОБРО НЕ ВИ ОЧАКВА!!!
ГНУСНА ИСТОРИЯ!!!

Не съм служител на фирмата, а дългогодишен представител на фирма за услуги към хотела.
Не мога да кажа относно отношение на менижърите към персонал, но аз не мога да си взема бонуса от фирмата за която работя заради неплащания. След десетки обаждания в счетоводството, аз вече не се и надявам да си получим парите без съд. Изглежда счетоводството са инструктирани да казват незнаем кога ще ви платим имаме нови собственици. Заради тези собственици разбрах че не само нашата фирма е завлечена а и всички други с които кемпински работи. Ако има други завлечени от кемпински ми пишете тук. Нагли хора и като чета по форумите така завличат и служители.

Невероятни професионалисти.Момчето Николов не знае къде се намира персонала отдавна който имаше възможности запълни други столични елитни хотели.Тези който си ги докараха освен да запълнят дупката на Симеоновско шосе за друго не стават.Пълни некадърници!!!!Заплати няма кой да Ви да даде

Съжалявам, че отново вземам думата, но така наречените "не тролове", ме предизвикаха да го направя. Всички негативно изказващи се, пишат под измислени имена, ужасно компетентни са във всички дела на хотела, недоволни са, но все са "настоящи служители". Щом сте чак толкова недоволни, защо не сте "бивши служители" или щом уж ще се махате на 100%, защо не пишете под истинските си имена? Тук всеки здравомислещ човек, може сам да разбере, кои всъщност са "троловете".

Сбогом! Аз бях до тук. След няколко години професионално отношение, обучения, културна обстановка и прекрасни колеги-време е да се махна от кича, непрофесионализма и селяндурщината.
Никога няма да си позволя да ме управлява измислен варненец като Калояна, истерична подмазвачка като Росица или бивша продавачка на гащи като Елисавета.
Направете си хотела кичозен, продавайте храна с изтекъл срок на годност и си мислете че сте хотелиери.

Ха, ха, ха. Николов пусна троловете. Вижте само последните три коментара. Типично в стил "не ме бива за хотелиер-да пробвам по втория начин". По същият начин действат и в tripadvisor, booking.com и навсякъде където могат с побългарен PR да си вдигат реномето.
Не могат да се усетят, че хотела излезе на първа страница в най-коментирани фирми с което реномето пада като на другите им хотели.
Калоян Николов е един измислен герой-сигурно роднина на собствениците. Там други няма.
Сега за кандидатстващите за работа в хотела. Първо, всеки ден напускат кадърни и тренирани професионалисти (както виждате по коментарите по-долу, новите собственици не могат да преживеят това и започнаха със селския PR). Второ, заплати не се знае ще има или не-ипотеката тече. Трето, хотела бавно загива заради некадърни новоназначени (на минимална заплатка). Четвърто, партньорите на хотела са спрели съвместна работа, заради неплащане. Пето, започна се с по-малко законните неща. Шесто, колежките от отдел продажби напускат една по една и си изтеглят клиентите. След няколко месеца жив човек няма да стъпи в бившия Кемпински.
И последно за кандидатстващите-преди да си пуснете CV-то, поинтересувайте се-този хотел наистина ли е от веригата Кемпински или съвсем случайно надписа е останал на покрива. Кой е генералния мениджър и защо представителя на веригата си тръгна?
До коментара по-долу от "Търсещата"-нов служител в отдел хранене няма. Тролчето е объркало. Има само напускащи.
Бягайте далеч от това място. Провинциални некадърници се опитват да превърнат хотела в двузвезден.

Стига сте се оплаквали от ВИКТОРИЯ ГРУП досега всички лежахме и получавахме заплати и то някой бяха толкова  близки с фамилията Зографски че се самозабравиха откъм заплати други ощетени научете едно че Хотела е на Арабаджиеви и каквото поискат това ще правят с него ,и ние всички които оставаме трябва да работим за тях ,не забравяйте и Калоян Николов и Росица Иванова това са буфера които с висока цена на нерви и здраве успяват да се държът приятно и да постигат консенсус с всеки един от нас.