Комфо /img/frontend/nomap.png"

Някой може ли да даде актуално мнение?

Какво е заплащането за QA oтдела и по-специално за Junior QA?

Компанията е страхотна.
Хората и атмосферата са супер.
Наемат се само и единствено топ хора, което поставя фирмата на едно от първите места за предпочитан работодател в страната.

Хубаво е да заставате с името си зад нещата които твърдите.
Кратко и ясно ще изброя причините да работя вече трета година в Комфо.
Работил съм на два континента, главно в SME & големи компании и по добронамерени и приятелски отношения ръководител-подчинен не съм срещал.
Колегите в много голяма степен са много големи професионалисти. Не ми се случва често да се чувствам не на място и да не знам нещо. Често това ми напомня индиректно, че трябва да се чете отново. Лесно е да изпъкнеш сред овце ... трудно е сред вълци ;) Няма случайни хора. трудно преминават през ситото, а дори да преминат, няма да се задържат.
Имам привилегии, който съхраняват личното ми време и ми позволяват да се развивам. Нещо много важно за мен.
Нямам проблем с използването на отпуск.
Фирмата се развива изключително възходящо.
За останалите неща, може да ориентирате по оценките.

Държа да отбележа, че заплащането съм го оставил без оценка поради две причини:
1. То е строго индивидуално, зависи от уменията Ви, развитието Ви и от това какво сте се разбрали на интервюто.
2. Моето най-силно кунг фу е неприложимо в текущия момент, така че не аз съм летвата по която да се съди за нивото на заплащане за дадена позиция.

Успех

IT фирмичка от средна велична с големи претенции и посредствен мениджмънт. Подходяща за студенти или временна работа.

Един приятел бачка там и ми е казвал, че пишат на PHP в комбинация със Zend Framework. Чувал съм хубави работи от него за фирмата и ми е казвал, че е доволен.

А може ли някой да ми каже какви технологии се ползват, освен facebook платформата, ползват ли се PHP frameworks?

Хората са около 30. Пише се на PHP, а един Служител на Комфо - на Brainfuck, тъй като не е достатъчно предизвикателно на PHP, пък и ще земе да се наложи пак да му дигнат заплата и ще требе да го уволнят за да не фалира фирмата :-D

Абе видях, че фирмата е скандинавска и е партньор на Фейсбук. На какво пишат, колко служители са?

Ако не се е променил начина на работа, идва проекта X рано или късно и тогава не очаквай да се церомонят много. Иначе лайна е най-лесно да се мятат. Аз поне за мойте си нося отговорност като съм си написал името...