Стойчев и Синове ООД /img/frontend/nomap.png"

Стойчев и Синове ООД

Ще Ви го кажа ясно.. Не се подлъгвайте да почвате работа при тези.. Големи надувки, искат с малко да печелят много.. Дават много малко, а лъжат и мажат като цигани.. Много ама много лъжат, дават празни обещания... Ако чуете от тези "бонуси", не се надявайте дори на 1лев бонус... Лятото обещават бонус, работиш като роб, нямаш време да ядеш, нямаш време да седнеш за 1мин. и накрая нищо не виждаш .. Пълни експлататори, ама пълни , постоянно ламтят за продажби, винаги недоволни... Нямам думи за какви бедни души става дума. С думи и погледи те омайват, а после дърво... Не им пука ял ли си, седнал ли си, болят ли те краката, убит ли си, гърч до умирачка... Смешна заплата, много изисквания, постоянен стрес и накрая подигравка и лъжи....!!! Работила съм при тях година и толкова беше, бих им шута..

Такава фирма просто не трябва и да съществува. Само едно ми хареса и това са продавачките супер мили и разговорливи,винаги усмихнати усобено в магазина между асеновград и пловдив,а за шефовете им те са боклуци. Не завиждам на момичета които работят при тях те са унижавани най много с такива шефове.

Здравейте,може ли малко мнения за фирмата Стойчев и Синове ООД за гр Бургас, в момента как са нещата - плащат ли на време? Какво е работното време? Как се отнасят с персонала? Питам защото съм поканена на интервю. Благодаря предварително

Към мен бяха коректни, изплатиха ми всичко, което ми дължаха, напуснах по лични причини, а не поради недоволство, с мястото на работата, колегите и взаимоотношенията с шефовете не съм имала никакви проблеми.

Нищо ли не се е променило за 1 година? Отново търсят хора...

Тази фирма е толкова смешна,че просто нямам думи!Щом не се знае кой кога и къде е управител.Имам предвид ,че днес да речем управителя на магазина на Стамболийски е еди кой си ..ии изведнъж същия този човек за два-три дни е управител на магазина на Симеон или Пиротска и после пак се въртят.. Отношението към персонала е под всякаква критика!Заплатите никога толкова колкото обещани! Никога навреме! Бъхтиш се 30 дни и после ти казват ,че на 31ят ден работиш за заплатата си ,аа това ако се замислислите е невъзможно !Няма как един магазин за един ден да изкара парите за да речем 10 служители ,та тъй че следващия месец когато съберат малка част тогава..(ако сте под наем заради тези хора (тази фирма) ще останете без покрив над главата си ,поради това ,че никога незнаеш кога и каква част ще получиш от заплатата си !) Идват си шефовете-тарикатчета и само питат управителя този има ли продажби или да го махаме ! Работи се на отворени врати дори през зимата !Неможе да пуснеш климатика (не че работи) защото кой ще плаща сметката! Когато дойде време за заплати какави Мишева изключва телефона и изчезва ! Когато просто искаш да я питаш нещо отново не си дига телефона ,но иначе ти счупва телефона да пита имаш ли оборот или да ти каже да тропапаш по витрините и да махаш на клиентите за да влизат ! Просто няма такова комедия! Постоянно си под стрес,апа искаш ли да хапнеш нещо за обяд по-добре да си Хамилтон или Шумахер иначе почват евтините заяждания ! ДА НЕ ГОВОРИМ ,ЧЕ В МАГАЗИНА НА СТАМВОЛИЙСКИ НЯМАШЕ ТОАЛЕТНА ,ЗАЩОТО БЕ ПРЕВЪРНАТА В СКЛАД !

Бях в тази ужасна фирма известно време. Отношението към персо ала е под всякаква критика, не зачитат никога. Шефчетата дори не знаят кой как се казва и кскво прави там. По отношение на заплатите-работиш 30 дни но 31ят ден работиш за да ти дадът по няква част от заплатата, с две думи последния ден ден работиш и ако има оборот тогава получаваш нещичко. За да съм достатъчно ясен. и на '' смъртен враг'' не бих препоръчал да почне там!!!.. паа дс не говорим когато те уволнят или напуска.. запшата-хаха щр видим кога, не се знае кога ще ти ги дадем и т. н. .. това са техните изказвания, тъйче си правете изводи.

Искам да попитам дали някои е бил там и какво му е мнението

Аз съм бивш служител в тази прословута фирма.Работих като т.нар. "управител" в магазина на "Цар Симеон".Всичко, което е казано до тук от другите е напълно вярно и няма какво да коментирам, но най-гадното беше, че ме освободиха от работа, защото им казах, че съм бременна.Така извъртяха нещата, че се опитаха да ме накарат да се чувстжам виновна от това.

Това е една от най-измамните и некоректни фирми в България. Условията за работа са много добри, но само НА ДУМИ. Работих известно време за Стойчев и синове ООД и много съжалявам. В началото обещаваха, че ще имам 2 почивни дни, 400 лв твърдо възнаграждение + пълни осигуровки, дпълнително възнаграждение 5% от оборота за месеца, ако се достигне месечния таргет. Първо работих една седмица на пробен период. В началото ми бяха казали, че ще видят един - два дни как работя и ще преценят дали ще ме вземат на работа. През тази една седмица няколко човека се изредиха да ме наблюдават как работя и поне 3-4 пъти ми беше казано че от следващия ден съм официално на работа, а продължаваха да викат други хора на интервю и пробен период. Започнах работа официално на 1во число от месеца, а си получих договора след 15 дни с дата 7ми. Когато го направих на въпрос ми беше обяснено, че това е грешка и ще се поправи, да не се притеснявам за тези дни - ще ми ги платят. Работих по 11-12 часа на ден, в началото без почивен ден, после с 2 почивни дни, но имаше и седмици, в които почивах по 1 ден. Работих на студено много дълго време, без климатик, тъй като се развали и на никого от шефовете не му пукаше за нас. Клиентите не искаха да влизат в пробната дори, какво остава да си купят нещо. Много от клиентите бяха недоволни от цените и условията в магазина и са споделяли с нас. Но за шефовете винаги ние бяхме виновни за това, че няма продажби. Някой от тях всеки ден звънеше по няколко пъти да разбере как е оборота и кой колко оборот е направил от персонала, което беше изнервящо. Освен това ни принуждаваха да стоим на една педя разстояние от клиентите и много от тях са си тръгвали по тази причина. Ако не стоим до тях звъняха на управителя да ни казва да се доближаваме до тях. Според мен всеки човек си има лично пространство и това не е правилно. Освен това според фиктивния график и договора трябваше да работим на смени по 8 часа, което никога не се е случвало, ако излезеш да си купиш нещо за обяд трябва да си максимално бърз, за да не ти се карат. Почивните дни по графика никога не са се спазвали, те се определяха по телефона от шефовете вечер. Първа заплата се получава в края на втория месец евентуално. Бавили са ми заплатата с повече от една седмица и освен това в последствие разбираш че осигуровките ти се удържат от тези 400 лв и на практика заплата ти става 310-320лв. За тези дни, които не ми бяха включени в договора не получих нищо, предполагам се досещате защо - ГРЕШКАТА ТАКА И НЕ БЕШЕ ПОПРАВЕНА. За % от оборота стана ясно, че никой няма да получи такъв, тъй като ни определиха доста висок, недостижим месечен таргет, несъответващ на условията за продажби, стоките и техните цени. Отношението на шефовете към персонала е като към хора "втора ръка", надменно, лицемерно, неблагодарно и т.н. Като цяло съм крайно разочарована от фирмата - шефовете и цялата организация. Те искат да печелят много пари, а да не дават нищо. Не им се дават дори пари за препарат за почистване на пода, метли и дребни неща, които не са милиони. Всеки, който е работил в магазин за обувки знае, че е необходим ароматизатор, защото сутрин като влезеш в магазина и може да се одушиш от миризмата на обувки и кожа. Ние ползвахме дълго време ароматизатор за 1 лев защото беше най-евтин и пари не се харчат току-така за ГЛУПОСТИ. Дълбоко съм разочарована! Моя съвет е, ако попаднете на тази фирма БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!!