Стойчев и Синове ООД /img/frontend/nomap.png"

Стойчев и Синове ООД

Отношението към клиентите е отвратително.Не се научиха да поздравят клиентите.Две баби са застанали и те гледат страно,клиентите сами се обслужват,а служителите си чукат мохабет и си гледат телефоните.

НИКОГА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА КАНДИДАТСТВА ЗА РАБОТА ТАМ! Интервюто се провежда пред магазина с уговорена среща за 11.00ч чакаш 15 мин да се появи някой:
-на колко години си
-какво си работила
-за коя позиция идваш
Аз шах и мат заплатата е 750 лв. продавачката дава обяснения на шефа коя съм. В офиса да и покажеш работата заповядва шефа. Влизаме вътре студ 3 бюра с прах по тях. Покажи и какво ще работи. Жената кротко се съгласява компа стар неможе да зареди. Тя си донесе личния да стане по бързо системата не им работи! Стоим и чакаме шефката от вкъщи да каже какво правим. Разгиле стана показва какво ще се прави шефа носи кофи стоим и чакаме да каже новите цени на артикулите. Остави я да пробва сама и да кажеш става ли или не нареждане. Аз гледам тъпо. Питам няма ли да поговорим за договор какъв ще е почивки имам стаж това ще се вземе ли под внимание. Мълчание. Още не били решили как ще се почива в неделя ли или 1 ден през седмицата. Аз се възмутих 27 дни за 750 лв не ли малко. Не даже е много за тази работа от 9 до 18 шефа смята Тръгвам продавачката тича след мен почакай те назначена сте утре в 9ч. започвате донесете медицинско,cv,акт за съдимост. Аз си замълчах и се качих в колата. С най голяма наглост в 18.30ч ми звънят и казват не идвайте утре назначихме друг. Аз се измях и казах а кой ви каза че аз ще дойда мълчание вие губите. Пълна подигравка е тази уж измислена фирма. Бягайте от там!!

За кой магазин става въпрос, където сте изкарали година

Ще Ви го кажа ясно.. Не се подлъгвайте да почвате работа при тези.. Големи надувки, искат с малко да печелят много.. Дават много малко, а лъжат и мажат като цигани.. Много ама много лъжат, дават празни обещания... Ако чуете от тези "бонуси", не се надявайте дори на 1лев бонус... Лятото обещават бонус, работиш като роб, нямаш време да ядеш, нямаш време да седнеш за 1мин. и накрая нищо не виждаш .. Пълни експлататори, ама пълни , постоянно ламтят за продажби, винаги недоволни... Нямам думи за какви бедни души става дума. С думи и погледи те омайват, а после дърво... Не им пука ял ли си, седнал ли си, болят ли те краката, убит ли си, гърч до умирачка... Смешна заплата, много изисквания, постоянен стрес и накрая подигравка и лъжи....!!! Работила съм при тях година и толкова беше, бих им шута..

Такава фирма просто не трябва и да съществува. Само едно ми хареса и това са продавачките супер мили и разговорливи,винаги усмихнати усобено в магазина между асеновград и пловдив,а за шефовете им те са боклуци. Не завиждам на момичета които работят при тях те са унижавани най много с такива шефове.

Здравейте,може ли малко мнения за фирмата Стойчев и Синове ООД за гр Бургас, в момента как са нещата - плащат ли на време? Какво е работното време? Как се отнасят с персонала? Питам защото съм поканена на интервю. Благодаря предварително

Към мен бяха коректни, изплатиха ми всичко, което ми дължаха, напуснах по лични причини, а не поради недоволство, с мястото на работата, колегите и взаимоотношенията с шефовете не съм имала никакви проблеми.

Нищо ли не се е променило за 1 година? Отново търсят хора...

Тази фирма е толкова смешна,че просто нямам думи!Щом не се знае кой кога и къде е управител.Имам предвид ,че днес да речем управителя на магазина на Стамболийски е еди кой си ..ии изведнъж същия този човек за два-три дни е управител на магазина на Симеон или Пиротска и после пак се въртят.. Отношението към персонала е под всякаква критика!Заплатите никога толкова колкото обещани! Никога навреме! Бъхтиш се 30 дни и после ти казват ,че на 31ят ден работиш за заплатата си ,аа това ако се замислислите е невъзможно !Няма как един магазин за един ден да изкара парите за да речем 10 служители ,та тъй че следващия месец когато съберат малка част тогава..(ако сте под наем заради тези хора (тази фирма) ще останете без покрив над главата си ,поради това ,че никога незнаеш кога и каква част ще получиш от заплатата си !) Идват си шефовете-тарикатчета и само питат управителя този има ли продажби или да го махаме ! Работи се на отворени врати дори през зимата !Неможе да пуснеш климатика (не че работи) защото кой ще плаща сметката! Когато дойде време за заплати какави Мишева изключва телефона и изчезва ! Когато просто искаш да я питаш нещо отново не си дига телефона ,но иначе ти счупва телефона да пита имаш ли оборот или да ти каже да тропапаш по витрините и да махаш на клиентите за да влизат ! Просто няма такова комедия! Постоянно си под стрес,апа искаш ли да хапнеш нещо за обяд по-добре да си Хамилтон или Шумахер иначе почват евтините заяждания ! ДА НЕ ГОВОРИМ ,ЧЕ В МАГАЗИНА НА СТАМВОЛИЙСКИ НЯМАШЕ ТОАЛЕТНА ,ЗАЩОТО БЕ ПРЕВЪРНАТА В СКЛАД !

Бях в тази ужасна фирма известно време. Отношението към персо ала е под всякаква критика, не зачитат никога. Шефчетата дори не знаят кой как се казва и кскво прави там. По отношение на заплатите-работиш 30 дни но 31ят ден работиш за да ти дадът по няква част от заплатата, с две думи последния ден ден работиш и ако има оборот тогава получаваш нещичко. За да съм достатъчно ясен. и на '' смъртен враг'' не бих препоръчал да почне там!!!.. паа дс не говорим когато те уволнят или напуска.. запшата-хаха щр видим кога, не се знае кога ще ти ги дадем и т. н. .. това са техните изказвания, тъйче си правете изводи.