МЕГИ-МП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МЕГИ-МП ЕООД

Мога да кажа само, че съжалявам настоящите служители!
Условия никакви.
750лв заплата за какво? Да работиш по девет часа на ден + всеки ден оставане след работното време да се подредиш магазина!
Казаха ми ,че по всяко време могат да те преместят в друг обект!

Съветвам ви да не започвате работа там!

Аз съм човек,който не го е страх от работа и натоварване. Каквото отношение получа,това давам.Уча се в нормални темпове и съм издържала на доста неща.Но опита ми в тази фирма ми показа колко безскрупулни и безчовечни хора има в такива времена..Доста лошо място за млади хора..никакъв шанс за развитие,лоша работна среда(Мръсно е,студено е пролет и есен,докато не се пусне парното на дадените дати).Работата е хамалска,като това не е само мое мнение, а и на други бивши колеги.Текучеството е огромно там,всяка седмица има нови кандидат -служители заради причините които изброих. И почти всяка седмица си заминават стари служители,понеже на "шефа"все нещо не му харесва у някой и доста бързо минава на нови хора.Очакваниятя им са до небесата,все едно не е магазин за втора употреба,а някой бутик.Хубаво е всичко да е подредено и изчистено не споря с това ,но тяхното граничи с психопатия.Вечер те карат по 30 минути да стоиш и да редиш закачалките по щендърите на еднакво място едни от други за "перфектен"вид на магазина през нощта,докато хора ходят около теб и във всички случаи минават и разбутват подредените закачалки(в повечето случаи нарочно).И ти разбира се не можеш да им кажеш нищо,това значи,че ти оставаш след работа да до оправиш магазина защото никой не съобщава на последните останали клиенти,че магазина затваря!(въпреки че има аларма,на много клиенти не им пука)И вместо до 18:30 ти си тръгваш в 19:10 или 19:30 дори.(Като сигурно няма нужда да казвам,че не ти се плаща извън часова работа) И ако това не се случваше АБСОЛЮТНО всеки ден,нямаше да имам проблем да оставам малко след работното време.Да не говорим,че няма фирма която да почиства магазина основно веднъж на седмица,което значи че през ден/два персонала чисти магазина отгоре до долу основно!Няма студ,няма дъжд,няма сняг,навън се чисти всичко основно,както и вътре!Постоянно се вдигат чували по 90кг за да се вадят дрехи,да се накачат и мъкнат по цял куп до втория етаж по 20 пъти на ден(всеки ден,да не говорим, че чувалите и дрехите са много мръсни и по едно време цялото ми лице беше в пъпки от мърсотията)Освен че чистиш магазина отвсякъде ,ти тичаш от първия до втория етаж постоянно с пълна купчина дрехи които също и после разнасяш по местата им (Също така постоянно се сгъва "бит" който хората умират да развалят, след като си сгънал всичко по кошовете).И за черешката на тортата след всичкия този физически труд,2 седмици след като си започнал работа те "обучават"и на каса!Като там обучението не съществува!Всички служители са самоуки.Отношението също на управителката се промени напълно когато съобщих,че ще напускам!Държа се ужасно с мен до последния ми час там!Като цяло ужасно място,от тежката работа гърба ме боли страшно от много време вече,а лошото е ,че там работят млади момичета ,които един ден ще бъдат майки!

Здравейте видях какви са ви мненията и да попитам когато бяхте на интервютата ви за работа какво ви обясниха управителите на магазините относно работното време лятото е от 10 до 19 с клиенти след затварянето на магазина зависи от служителите колко бързо ще се нареди магазина и кога ще си тръгнете зимата е от 9:30 до 18:30 другото което е че е друг въпроса дали вие си вършите работните задължения или се скатавате не може да те сложат на каса и ти цял ден да не си погледнеш касата дори когато другите касиерки са на прахосмукачка и охраната или някоя друга колежка да дойде и да ти каже че имаш хора на касата еми не става много се извинявам но няма как да чакате на другите нищо да не правите въпреки всичко да взимате заплата и пак да не сте доволни. С извинение но такива по цял ден само бутат закачалките и даже не виждат какви дрехи имат в района си но са с големи претенции още много мога да напиша но няма смисъл защото един човек като го мързи и да диша няма как да работи качествено. Като видят че се стараеш и искаш да се научиш и има основание ще ти вдигнат заплатата с много уважения.

Ужасен работодател. Първо пише в обявата 900лв отиваш на интервю казват 700 и накрая получаваш 610лв. Къде го има да си купуваш тоалетната хартия срамна работа. Казват свършваш работа в 6:30 а дефакто свършваш 7:10. Не те уведовяват че по заражданията ще ходиш по рано на работа . Следователно тези часове не се плащат. Дават допълнително почивки и заплатата пада още. Управителите ходят сред теб и когато отиваш до тоалетна. Дебнат те постоянно 'постояно се работи под напрежение. Нямат търпение да обучават човек ,защото постоянно се сменя персонала и биваш мъмрен постоянно . Нямаш право да се подпираш никъде ръцете за секунда да не скръстяваш . Подписваш договор за работа 'същевременно и молба за напускане и молба за отпуск. За студа в магазините да не говорим.

Ако уважавате себе си не започвайте работа в тази фирма!!!Експлоатират служителите си да работят извън работно време без да се заплаща.А когато повдигнеш неудобен въпрос като защо не се заплаща извънредния труд,ти връчват молба за напускане!Условията по време на работа са ужасни,стоиш в склад с температура 0 градуса.Карат служителите си да си купуват сапун и тоалетна хартия на работното място!Абсолютни експлоататори!

не коректни с заплати и с работно време ,

Работих там 2016та година точно за 1 седмица и решиха да ме освободят. Много исках да се науча, допадаше ми като работа и заплата, но нито едно от момичетата не стоеше до мен да ми помага, пълно безобразие. Все аз трябваще да ги гоня, нищо не обясняват. Персонала са си групичка злобни кучки, не се делят и не допускат нови момичета в отбора им. Имам чувството че са се наговорили да не обучават никой нарочно. Адски надменни и с високо самочувствие, както и шефките които нямат и 5 думи в речника. С най-голямото си нахалство и ти проверяват чантата всеки път като си тръгваш да не би да си им откраднал някакъв грозен парцал от 80-те. Няма как да си имат доверие, с този начин на мислене, унижават всеки по този начин все едно наемат крадци. На никой не би му харесала в магазина в Пловдив. Радвам се че ме махнаха, средата е подтискаща а и става така ме колектива ти го нацепва. Не се държат с тебе нормално. Не ходете!!!

Да споделя и аз своето мнение!
Напуснах въпросната фирма защото те скъсват от работа. Ако работиш те уважават, ако не ти се работи ще те накарат да си тръгнеш. Отношението на управителката е ... злобно малко човече... иначе другите момичета са ок. Беше интересен опит ....

Работих за кратко във фирмата, около 1 година. Реших да напусна защото си намерих работа по специалността. Заплащането е добро, а плащането е точно на датата. Натоварването е много голямо, особено при зареждане. Перспектива за развитие няма, но ако някой иска просто да работи и да си получава заплатата е ОК.

Искам да споделя краткия си опит в този "страхотен магазин за боклуци",от който печелят така добре управниците му.Наистина се работи повече от десет часа,стоиш на крака по цял ден,на зареждане което е всеки месец е абсолютен кошмар.Ако може да спиш в магазина ще е най-добре,и разбира се извънредните часове няма кой да ги плати.По закон както и в трудовият договор имах право на платен годишен отпуск,но когато дойде графикът с отпуските аз не бях в него и никой не обясни защо.Отначало ми казаха че заплатата ми е 540 твърдо...но на края на месеца получих 400лв. по карта и по малко от сто лева в плик.Като нямаше фиш за да разбера по какъв начин се смятат тези пари по плик.
От седенето права започна да ми се подува кракът,и когато отидах на работа куцукайки "милата" управителка ми предложи да ми слее почивката за да съм отишла на лекар :D.Естествено за болничен не можеше и да става дума тъй като имаше вероятност да ме освободят от работа.
Искам да спомена че наистина общуването с колежките беше забранено,всеки те гледа надменно сякъш си егати боклука,да не споменавам отношението на управителките което е под всякъква критика,но вероятно така са инструктирани освен ако не са ИСТИНСКИ ЦЕРБЕРИ.Впоследствие на зареждане разбрах че слагат примерно по дълги потници с тънка презрамка в роклите с тънка презрамка и после те викат за да те смъмрят как е възможно това....и естествено след време те глобяват :D А глобите са често срещано явление в тази прекрасна фирма.Искам да добавя че когато чашата ми преля от скапаното отношение и реших да напусна не ми дадаха и заповедтта за освобождаване.Трябваше да ми платят и неползванта отпуска както и имах болничен(който беше недопостим :D).Въобще,хора,ако уважавате себе си никога не ходете да работите за тези измамници.Макар че 98% от работодателите в България смятат че трябва да се държат с работниците си кято абсолютни боклуци.И последно искам да добавя че не е много законно да се продават бельо,обувки и бански втора употреба,нали така мили управници на този толкова "прекрасен"магазин.За съжаление явно свободията в България е на максимум.