МЕГИ-МП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МЕГИ-МП ЕООД

Г-жо Йорданова искам да ви попитам ако вашите деца са на нашето място пак ли така ще защитите въросната фирма и управителките? Ще позволите ли по този начин да ги унижават и тъптач?

Тази така наречена фирма е уникална в смисал че когато си малчиш бива а като си отвориш устата ставап неудобен,да не говорим ако разберат че има бременна служителка .В този случаи ти дават да подпишеш по взаимно сагласие или ти фалшифицират документи и ти казват че сама си си подала молбата за напускане . Тракат се пари насам натам даржат се с теб все едно си нищожество ,отказват да ти дадат този документ който уж си подписал а такав документ няма и се крият.Не ти изплащат и полагаемата отпуска,абе фирма "мечта ".

Здравейте. Нека и аз споделя разочарованието си от досегът ми с членове на въпросната фирма. Случката се разигра в София, Дружба, където ме взеха за пробен ден. Та там незнайна госпожа, която така и не ми се представи (явно беше "БАШ майстора" в магазина, тъй като видях, че се беше взела за собственик на цялата планета) успя да ме откаже от ВСИЧКО само за...40 минути работа. Държанието й от интервюто нямаше нищо общо с това на следващия, вече работен ден. Принципно съм толерантен и изключително приветлив човек, но все пак не съм и балама, която да се остави да я мачкат като мравка. Това беше първият път, в който аз си тръгнах от работно място, недоумявайки как е възможно да има толкова нагли и самозабравили се хора. Та с две думи: отношението към новите е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА (виж, към клиентите на магазина е друго нещо), за уважение и дума не може да става. Заплатата е 400 лв. (в най-добрия случай за нов работник), но върви с месец назад. Надявам се по другите обекти началниците да не са такива, тъй като те буквално гонят персонала (сред който може да има и доста добри кадри).  Личен съвет: за тези мизерни пари си е чиста лудост да позволите на някого да се държи с Вас като с мижитурка! Бягайте далеч и си опичайте акъла! :)

заслужава...

Здравейте!Пиша с намерение за помощ на желаещите за започване на работа там.Ако уважавате себе си и не желаете да бъдете мачкани и тъпкани по-добре не започвайте работа там.Доста честа смяна на персонала според вас за какво говори?Задържане на 1-ва заплата която се "изплаща" когато напуснеш дори и да си спазил предизвестие,лошо отношение от страна на "главностоящите" навикване,мъмрене и погледи..абсолютна забрана за комуникация с колегите по време на работа и разбира се никакво сядане.Болнични нямаш право..ако неси по-гъст с уважаемите.Нямаш право да си заделяш или купуваш нещо по време на работа само в почивката(като изключим управителките и тяхните хора които се крият като мишки за някоя друга дрешка и нищо неможеш да кажеш).Работното време е към 10 часа защото след като се затвори стоиш и подреждаш всичко и дори и да си готов с твоя район неможеш да си тръгнеш защото другите се въртят да не се преуморят..хубавото е че поне имаш 2 почивки по 30 мин. освен когато има зареждане и не станат по 20мин. или дори само една тъй като има "много"работа.И по време на зареждане работиш само 7 дни без почивка.. после дават + 1 ден ама кел файда .. след като си отивал на работа в 09:00 и си си тръгвал ДОРИ и в 23:00..Нека все пак кажем и някой добри неща.. имаш си 20дена отпуска която можеш да използваш е разбира се когато ти се даде и на веднъж без право на избор като за управителя са най-хубавите месеци.В персонала като цяло можеш да намериш едни истински приятели,но кажеш ли нещо пред който не трябва защото има и доносници... става зле ,че даже и ти забраняват в почивката да се коментира каквото и да е относно работата и отговори само при управителя и като ги попиташ стоят и се кършат пред теб и се чудят как да НЕ ти отговорят. Заплащането сравнително го бива след изпитателния срок стига до 600 и някой лев ..но с толкова нерви и часове...дали си заслужава... Не се извинявам за дългия коментар,а се надявам да съм била в помощ на накой желаещ за тази неповторима фирма...

Почувствахме се длъжни да публикуваме опровержение на поста от 21.02.2014 на потребител Белята.
Въпросните две управителки са служители на фирмата от повече от 10 години. Изпълняват съвестно и качествено задълженията си, с което действително пречат на некоректния и недисциплиниран персонал.
Лицето, което не е имало смелост да застане зад думите си с своето име, когато разбра, че действително ще му се наложи да работи и да изпълнява задълженията си по трудова характеристика излезе в продължителен отпуск по болест с диагноза Пилонадална киста /фистула на седалищните мускули/. След приключване на отпуска по болест, лицето подаде молба за напускане. Обидните епитети които си е позволил да уботреби говори за ниското му ниво на интелигентност.
Относно твърдението, че на служителите се задържа депозит от 400 лв. вероятно господина не е разбрал, че трябва да се изработи един месец за да получи заплата. Няма как да бъдат задържани по какъвто и да е начин плащания на служителите. Фирмата има 10 магазина в цялата страна и е обект на проверки ежемесечно от всички контролиращи органи.
Поздрави, Ваня Йорданова!

Здравейте! Искам да кандидацтвам в фирма Меги-МП ЕООД мно искам да знам какво е заплащането условията заслужавали си. Осигуряват ли те
нещо такова.

Здравейте прятели , пише ви един готин пич.Не започвайте работа в тази фирма .Работих в тази "ПРЕСТИЖНА" фирма , но тя работи на принципа: царя ДАВА , падарина НЕ!!! Какво имам предвид  : Има две комплексирани псевдо управителки (котката и герито) който си въобразяват че бизнеса е техен:) Тези две пиклички им липсва нормално културно и човешко отношение.При започване на работа там е забранено разговарянето и трябва да имате здрави качета (8 и повече часа стоене прав) , най вероятно имат предимство кандидати- неми и с хемороиди!!!! Бонични и дума да не става (бивате веднага изпратени на борсата за безработни).Дори двете натегачки така наречени управителки парадират с 7 годишен стаж без болнични.(Много са задрави!!! ) При започване на работа имате депозит от 400 лв. който вие просто го забравете , никога няма да си го получите.Не осигуряват на пълна работна заплата . Отностно шефа допирни точки нямате , всички проблеми идват от инфантилните управителки.Тази информация се знае от всички бивши и настоящи потърпевши от тези две превъзбудени "собтвенички"!!! Не почвайте работа там ще си имате проблеми и много-много нерви !!!

На всички кандидати за работа в тази фирма мога да ги посъветвам не почвайте работа там.Сега ще ви обесня защо.
1.Работното време не се спазва,когато започнете работа сте на изпитателен срок 1 заплата не ви се дава/така е решил КИРО/единият от щефовете,той ще ви обижда,унижава ще ви се прави на умник и тн.За тези 300лв ще ви обясни че тях ще ви ги даде когато напуснете фирмата,но трябва да сте спазели 1 месец предизвестие.Така или иначепарите няма да ги видите.
2.Заплащането е 300лв на 13 число по карта и на края на месеца още около 100лв естествено в плик.Това е максималният размер защото има и глоби.
3.работи се на смени 3 работиш 1 почиващ това е само зимата лятото е 2 работиш 1 почиваш.
4.Отпуската е лятото 20 тогава заплата няма/неплатена/
болнични шефа на фирмата не приема.
Сега да отбележа от къде знам всички тези неща,моя приятелка работи там 3год. и след като подадох сигнал до инспекцията по труда шефа и връчи заповед за напускане по взаимно съгласие.След напускането не и плати тези 300лв за които по горе съм споменал.