М Табако /img/frontend/nomap.png"

Фирмата е изключително стабилна. Работиш ли здраво,покажеш ли хъс-забелязват те и те стимулират.Получаваш си заплатата без закъснение и обяснения " ама нали разбираш - криза " и др. изтъркани лафове. Тук е страхотна школа. Искаш ли да научиш нещо и да се развиваш - тук е мястото. Тоя бил лош, оня бил лош - ами на каквото си постелиш на това ще легнеш.

Ще карам

Мнението ми за тази фирма е гнусно . Никакво държание към работниците , гърчат ги от работа по 12 часа , осигоряват ги на 8 . Взимаш смешни пари и се чудят само как да те одрежат от заплатата!Шефовете се държат все едно си дивеч , правят те пред всички за 2 стотинки !ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ............. НЕРВИТЕ ВИ НЯМА ДА ИЗДАРЖЪТ! И друго важно нещо забравих да кажа става трудова злополука поради тяхна вина защото липсват предпазителите на машините и те заплашват че пишеш ли трудова злополука ще те изгонят , няма да ти дадат белешка за майченство , доходи и тем подобни

И само ще допълня с няколко емблематични случая - през зимата на 2012 година шофьорите постоянно бяха изпращани в Северна България с износени летни (!) гуми, а след това ги мъмреха защо са се забавили толкова...често им се обаждаха на пожар в събота и неделя за поредния курс до някъде на майната си - единият от шофьорите ми беше споделил, че една неделя тъкмо бил пийнал две ракии със съседа си, когато му звъннала "чорбаджийката Магда" - искала да го изпрати на курс до Свиленград. Шофьорът споделил, че е пил и не иска да му вземат книжката, но веднага е бил заплашен с крясъци от Магда, че ще бъде уволнен, ако не стане веднага от масата! Човечецът нямаше избор, защото синът му също работеше като шофьор във фирмата (ако ме разбирате накъде бия). Караха ги да укриват тахошайби, не им даваха дори джобни колкото да си купят една баница и боза. Правете си сметка преди да прекрачите прага на "М Табако" ООД...

“М Табако” ООД са алчна и брутална семейна фирмичка, която се управлява от много долни хора – там ще ви скъсят живота, ще ви разбият психиката, ще нараняват човешкото ви достойнство ежедневно! Собственик е Никола Петков Садъчев – поне 200-килограмов индивид от селски тип, който има силни връзки с ДПС на много виско равнище. Кольо Дебелия е с много нечисто минало – по професия е автоинструктор, но в зората на демокрацията се занимаваше с крадени коли и контрабанда на цигари. Той по цял ден седи в офиса си и гледа камерите от цеха – ако види нещо, което не му се харесва, пали черния си джип и отива да раздава правосъдие в цеха – отвратителен и безкрупулен хипопотам! Жената на Кольо Дебелия е Магда – проста селска пръчка от Сливен, която има сериозни проблеми с нервната система. Магда постоянно навиква хората, истерията й е толкова могъща, че когато влизаше в цеха буквално заглушаваше машините с крясъците си. Другите два елемента са Женя (дъщерята на Садъчеви) и Жельо – завряният им псевдо зет от Варна. Те двамата също са комплексари и също обичат да навикват, заплашват и унижават хората. Съветвам ви никога да не ходите там, освен ако не искате да се почувствате като в затвор...

От извесно време им тече обява за набиране на персонал ,реших да кандидатствам ,още същия ден ми се обадиха и ме поканиха на интервю,но след като прочетох мненията ви незнам дали изобщо да си губя времето с тях?Лошото е че когато си притиснат от безработицата нямаш кои знае какъв избор.На въпроса ми към обаждащата се служителка "За каква заплата говорим при съответните условия "грубо ми бе казано"ТОва е въпрос ,които се обсъжда на самото интервю"Моля ви кажете за каква заплата говорим?

Фирмата "М Табако "ООД...е най-некорекната фирма взимат те на работа и те унижават и се държът с теб и работниците като измет..злоопотребяват с повечето хора работиш по 12 часа постоянно няма делник няма празник а за събота и неделя да не се говори...Магда Садъчева която е шев постоянно вика и обижда роботника ро най-долен начин.КРАЙНО ВРЕМЕ Е ИНСПЕКЦИЯТА ПО ТРУДА ДА СИ ОТВОРИ ОЧИТЕ...навсякаде е с камери за да си следят мръсната работа...НЕ ХОДЕТЕ ТАМ сще сте като общи работници САДЪЧЕВИ гледат само как да си напълнят гушите а на работника хвърлят трухите...ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ ПОСТРАДА ЛИ И УНИЖЕНИ ХОРА КОИТО СА БИЛИ ТАМ ДА СИ ПОТЪРСЯТ ПРАВАТА ЗА ДА БЪДЪТ НАКАЗАНИ АКО ТРЯБВА И ОСЪДЕНИ...Това не е фирма а ЗАТВОР...Когато дойде проверка от Инспекция по труда веднага 5-6 жени бяха изведени и скрити.Работи се непрекъснато по 12 часа дневна и 12 часа нощна смяна-няма абсолютно никаква почивка,каквато се полага по КТ/нощен труд най-много 7 часа и 48 часова работна седмица/.За собствениците работникът е роб и нищожество,с което само се гаврят.

мн гадна фирма работиш прекалено мн за малко пари  работиш 30 дена в месеца и накрая те режат от заплатата караш повече от 12-13ч на ден патуваи посред нощ званът ти в 10ч вечерта и те пращат на не мн приятен курс връщаш се с мн пари карат те да разтоварваш в тъмни улички и да се пазиш от полиция да не те хванат в незаконите им работи не ходете там ужасно е  и те гонят накрая защотото те обвиняватт че крадеш но малко трудно е защото навсякаде камери и знаят секи момент какво правиш даже и да пръднеш те разбират бягаите от тая фирма

аз ще напиша само това-НЕ ХОДЕТЕ ТАМ

Напълно потвърждавам коментара на Анка и призовавам всички бивши и настоящи служители пострадали или унижени от тези "работодатели" да си потърсим правата чрез инспекцията по труда и ако се наложи пред по висша инстанция съда.Ако желаете да се свържите с мен оставете коментар тук!