Таро С Транс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29&markers=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29

Таро С Транс ЕООД

Здравко п..... Е малко стига си игра с клавиатурата м......... а ами ходи вземи 1 пале от био БГ 5 от данон 2 от фивепи на връщане да не забравиш да вземеш и месото и по бързо ги стоварвариш че трябва да взимаш буса и да ходиш на МиМ за Ботевград че и от там ще ни изгонят за кво се мъчи да те права к....... Е мръсно като нищо не вършиш

Опа, мизерния Петър се появи.Нещо не се вързва така е защото си ......., който иска да оплюе тази фирма и няма как да ти се получи.По надолу пишеш, че имаш повече от два рапатрака, а междувременно работиш в друга фирма, като шофьор.Хора бихте ли приели този на сериозно.Фирмата е много точна и аз мисля, че Петър се изчерпи.Ставаш много банален.Аз работя в тази фирма и те познавам добре.Хора не му вярвайте, защото като цяло мисля, че той има проблем със самия себе си, но ние не можем да му помогнем.

Ето че по Коледа стават чудеса толкова доволни служители и клиенти леля Танче отдавна не е имала ама нещо не се връзва явно са пуснали малкото сираче да си играе с клавиатурата

И на мен нещо не ми се връзва.Този новия няма и три дни работа и знае във фирмата колко шофьора има,колко стари и колко нови.Стига бе пълна помярщина е и за мен.
Но за жалост винаги ще има и такива боклуци.Без тях не може.Фирмата е супер.

А бе нещо не ми се връзва.Новия няма 3 дни работа и вижда стария да изхвърля шайба.Това ми прелича на конспирация за оплюване на фирмата.Не ви се получава.Аз познавам собствениците и мога да кажа че са много готини.

Хора работя в тази фирма и съм доволен от работата си.
Това за времето и шайбите са пълни лъжи.
Всичко казано по време на интервюто е точно така и се спазва всяка казана дума.
Работил съм в много фирми. Радвам се че попаднах тук.

точно три дни изкарах в тази фирма нещата който се говорят за нея са точно както ги описват колегите по долу смяна на камионите по няколко пъти на ден даже един от дните от камиона ме качиха на един от бусовете от 12 шофьора 7 бяхме нови един от по старите шофьори лично пред мен изхвърли шайбата с която беше карал до обяд защото вечерта щял да кара замразено за магазин била осигуровките ми бяха на 690лв.А на интервюто Таня беше пропуснала да ми каже че пари се вземат краят на вторият месец разбрах го от колеги не си губете времето и нервите да почвате в тази фирма

Относно поредното изявление на Петър Тодоров,
фирма Таро С Транс е видима и открита.
Нека всеки, който пожелае да заповяда и сам да си състави мнение за нас.
Всеки наш бивш, настоящ или бъдещ служител има досие относно начина на каране.Пазят се всички удостоверяващи за това документи, както и всеки месец дигиталните карти се източват и съхраняват.
Що се отнася до обърнатото транспортно средство,беше направена тройна експертиза с която се доказа вината на шофьора за несъобразена скорост.Отново е документирано и доказуемо.
Относно заплахите към Здравко и безконтролните нецензурни думи, които използва като цяло, ще му бъде потърсена сметка по законен път.
Понякога има граници дори чисто човешки, който човек не бива да прескача.
Все пак сме хора.
Пожелаваме на всички здраве и приятно посрещане на предстоящите празници!

Здравко за злобата още нищо не си видял тепърва ще запотяваш очилата а за пътните помощи имам повече от две поне нещо съм си купил сам а не съм мамино синче татино не мога да кажа че Росен не ти е истински баща а ти дали ни беше колега или не е ясно на всички освен да се разхождаш в София и от време на време тежката провинция Ботевград друго не правеше и единствено съм плащал на леля Таня да се забавляваме сигурно и другите където напускат всяка седмица по двама от мизерната ви фирмичка са се карали с фирмите и тях сте изгонили като цяло май няма напуснал всички са уволнени и кво са те пуснали само тебе да лаеш явно не си си взел поука пред фантастико какво стана като се правиш на отворен и я кажи тези който потрошиха сканията дали разбраха кой е баща ти че ти май не знаеш аре палячо със здраве и да поздравиш леля Танче и Вечно криещи се Роско

Леле колко злоба си насъбрал колега,не знам дали изобщо да те наричам така хаха, защото човек който се подиграва на злощастията и ги доизмисля по лъжлив начин нищо неструва. Всички във фирмата знаем, че не си просто колега, а имаше собствени две пътни помощи на които не успя да намериш работа, а разчиташе постоянно на полицаите, на които даваше рушвети за да работиш нелегално. В един момент работата ти намаля, защото явно си спрял да плащаш на точния човек нервите не ти издържаха и се промени напълно. Започна да се караш с клиентите на фирмата и от фирмата те изгониха. Не мога да разбера хора като теб, защо трябва да злословиш за другите толкова много. Не сте се разбрали, живи и здрави и кой от къде е.