Таро С Транс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29&markers=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29

Таро С Транс ЕООД

Не си губете времето да почвате в тази фирма осигуровки на минимума работа по 15 часа на ден заплата 1100-1200лв. Сменяш камионите по няколко пъти на ден времето за каране и почивките не се спазват караш с двойна шайба почти всеки ден взима се заплата с един месец назат а при напускане няма шанс да си получите всичките пари. Един от колегите се прибира в гаража 23:30 и в 5:30 тръгва за Плевен и резултата е обърнат камион с ремарке на Ябланица който в момента е на магистрала хемус на наказателния паркинг на витиня. УСПЕХ НА Бъдещите ШОФЬОРИ{ХАМАЛИ}

много мизерна фирмичка работиш за мизерни пари по добре не си губете времето

Коректни и съобразителни в отношението към служителите си, приветливи и позитивни. Изискват лоялност, която и предоставят от тяхна страна. Заплащането не закъснява нито с ден. Фирма за пример!
Оценката ми е съвсем реална и впечатленията ми са от първо лице, затова са и обективни. Пожелавам им винаги успехи и то големи☺

Мизерна фирмичка предлагаща работа за мизерни пари. Осигуровки на минимума за длъжността, работа по 12-13 часа, което за шефовете е "нормално", естествено не очаквайте заплащане за извънреден труд. Какво като шефовете са милички, то и за тези смешни пари които дават какви да са, кой ще им работи.

Хората, които hate-ват тази фирма наисина не са работили в нея тя е мн готина отношението работодател - работник, то не съществува поради факта, че в тази фирма всички сме приятели дори повече от това ние сме като едно семеиство. Шефа винаги се е държал с нас много добре и никога не е закъснявал със заплатите!!!

Малкото време което прекарах в тази фирма ми бе достатъчно да разбера че няма смисъл да си губя времето. Заплати когато реши шефа и колкото той реши иначе в началото ти се свалят звезди  но всичко е един фалш трябва да си на разположение по 24 часа а за пари никога не се говори защото все няма Ако детската ви мечта е била да сте роб и за без пари това е правилното място

Гого явно доста те е яд че не работиш в тази фирма щом следиш и обявите. Явно си доста некадърен човек щом шефовете не са те взели на работа или пък си работил но си бил уволнен и не защото шефовете са гадни, а от некадърноста ти.Относно грешките "Присмял се хърбел на щърбел" и ти не оставаш по назад на 03.02.2011г.-след точка следва главна буква тоест не "това" , а Това или пък на 22.02.2011г. не   "късметлий", а "късметлии"в множествено число.

GOGO явно въобще не си работил в тази фирма. Личи си от казаното до тук. Или си кандидатствал и не са те взели на работа или си конкуренция на шефа. Аз съм работил в много фирми и такива като тебе всички ти знаем-само лаят (въздухари).

Ей доволния що не кажеш колко пъти не са ти плащали извънредния труд или случайно забравените командировъчни а за трудовия договор не искам да споменавам.Хората във тази фирма толкова са доволни от работодателя си че със радост чакат да свърши месеца и да духнат и ако са късметлий може и да вземат някой лев!

Аз работя в тази фирма от доста дълго време и съм много доволен от заплащането. Винаги съм получавал заплатата си навреме. Срещал съм разбиране от работодателите си и никога не са се държали с мен като подчинен, а по скоро като приятел.