Таро С Транс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29&markers=София,Район Надежда, Квартал НАДЕЖДА 5, бл. 524, вх. В, ет. 2, ап. 29

Таро С Транс ЕООД

били ме изгонили хахахах тя Таня само ходи и се моли на всеки който и метне молбата за напускане и те лъже как нещата щели да се оправат а че сте жалка и смешна фирмичка е ясно и на малките деца обявата за шофьори ви виси постояно докато бачках при вас се смениха над 30 души що не кажеш някой като тръгне да напуска дали му се дава всичките пари който е заработил или за това че осигуровките са на минимума и че ни карахте да си ги покриваме всичките от нас а за двойните шайби и карти нема кво да коментираме то и затова сканията и ремаркето беха в дерето на ябланица

Таня е N1

явно Петър Тодоров добре ви е разнесъл щом на фантастико и на столник най-вече ви обсъждат и ви се подиграват а това че не сте коректна фирма и не плащате е ясно на всички затова и не можете да намерите кадърни шофьори и сте принудени да взимате млади момчета където тепърва се учат

Апелирам към всички бъдещи колеги, които се колебаят дали да запопнат работа в ТАРО С ТРАНС, че мнението за фирмата трябва да градите сами, а не да слушате измислиците на озлобени самозванци! Фирмата спазва всички правила по регламент.
Въпросният колега Петър Тодоров беше уволнен от ръководството тъй като е изключително конфликтна личност, а глупостите и съчиненията, които пише са вследствие на това, че от глупавите си постъпки изгуби една от рядко срещаните в България точни и сериозни фирми.
Предполагам всички ще си зададете въпроса защо съм публикувал мнението си като АНОНИМЕН СЛУЖИТЕЛ, причината е в това, че все още работя в тази фирма и не търся по-привилегировано отношение от страна на ръководството.
Желая успех на всички!

Не си губете времето да почвате в тази фирма осигуровки на минимума работа по 15 часа на ден заплата 1100-1200лв. Сменяш камионите по няколко пъти на ден времето за каране и почивките не се спазват караш с двойна шайба почти всеки ден взима се заплата с един месец назат а при напускане няма шанс да си получите всичките пари. Един от колегите се прибира в гаража 23:30 и в 5:30 тръгва за Плевен и резултата е обърнат камион с ремарке на Ябланица който в момента е на магистрала хемус на наказателния паркинг на витиня. УСПЕХ НА Бъдещите ШОФЬОРИ{ХАМАЛИ}

много мизерна фирмичка работиш за мизерни пари по добре не си губете времето

Коректни и съобразителни в отношението към служителите си, приветливи и позитивни. Изискват лоялност, която и предоставят от тяхна страна. Заплащането не закъснява нито с ден. Фирма за пример!
Оценката ми е съвсем реална и впечатленията ми са от първо лице, затова са и обективни. Пожелавам им винаги успехи и то големи☺

Мизерна фирмичка предлагаща работа за мизерни пари. Осигуровки на минимума за длъжността, работа по 12-13 часа, което за шефовете е "нормално", естествено не очаквайте заплащане за извънреден труд. Какво като шефовете са милички, то и за тези смешни пари които дават какви да са, кой ще им работи.

Хората, които hate-ват тази фирма наисина не са работили в нея тя е мн готина отношението работодател - работник, то не съществува поради факта, че в тази фирма всички сме приятели дори повече от това ние сме като едно семеиство. Шефа винаги се е държал с нас много добре и никога не е закъснявал със заплатите!!!

Малкото време което прекарах в тази фирма ми бе достатъчно да разбера че няма смисъл да си губя времето. Заплати когато реши шефа и колкото той реши иначе в началото ти се свалят звезди  но всичко е един фалш трябва да си на разположение по 24 часа а за пари никога не се говори защото все няма Ако детската ви мечта е била да сте роб и за без пари това е правилното място