Спорт Интернешънъл ООД /img/frontend/nomap.png"

Спорт Интернешънъл ООД

Положението в тази фирма е трагично,работите по 12 часа без почивка и без ходене то тоалетна ,драги хора,които искат да работят тук-НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ САМО МЪКИ ЩЕ ВИДИТЕ!!!

искам да израза огромното си разочарование от фирмата Спорт Интернешънъл ООД. Когато кандидатствах в тази фирма за работа, ми бяха представени изключително приятно и коректно работните задължения както и прекрасната колегиалност която притежавали техните служители. В последствие обаче, когато постъпвам на работа, процентът който преобладава от колеги е ужасно озлобен, смачкан физически от условията на работа във фирмата. Задълженията на продавач-консултанта са съпътствани освен с 12 часово стоене на крак, което е убийствено, извинявам се за откровенността, но дори и невъзможността понякога когато в магазина си сам да се отиде до тоалетна. Започнах работата с огромно желание, с огромен хъс за работа, но в последствие се оказва, че, който работи в тази фирма не го считат за човек. Там си един работник, който няма права, а само задължения. Крещят ти от офиса за грешки, които те са допуснали без да са разбрали, понасяш настроенията на управителя си озлоблението и настроенията на колегите си, които не спазват "въведените правила" на работа (външен вид, обслужване на клиенти, колегиалност, та дори и лична хигиена) и това всичко за 485лв, които първоначално ти казват, че винаги взимаш повече заради бонусите които има.Дори заради немарливост на някои лансирани от управителя служители в магазинае са се появили хлебарки от оставена храна в склада и магазина при марковите дрехи. Ако по случайност не си симпатичен на Виктория Илиева (мениджър продажби) или на Ива Иванова (жена на г-н Валери Попов (шеф) заплатата ти може да замръзне на 485лв, тъй като те определят стойността на бонусите индивидуално на всеки служител. Задалженията които изискват от нас са много, и не отговарят на заплащането. Според това дали имаш и симпатийте на управителя си в магазина, получаваш и що-годе човешко отношение, защото управителя на всеки един магазин предава на мениджърите и на г-жа Иванова, мнения по свое усмотрение, и дори лъжи.

Човекопотокът във фирмата е ужасно голям именно заради многобройните разочаровали се служители.

Искам да помогна на всички, които се чудят дали да кандидастват в тази фирма. И да не се лъжат по първоначалните неща, които ви говорят на интервюто. Няма нищо общо техните думи за работни процес там с действително какво се случва.

Мениджърите, които псевдо проследяват работния процес, не знаят какво наистина се случва, докато не се наблюдават и те са спокойни в нарушаването на правилата , като в някои магазини няма камери и безразборието и нехайството са водещи.

Ако случайно г-н Попов (шеф) посети магазина разговаря с продавач - консултанта чрез трето лице с което е пристигнал.

Живеем в 21 век, в страна с развиваща се демокрация, а в тази фирма е замръзнала в строй капитализъм.

И аз да се включа в "похвалите" за тази грандиозна фирма. Естествено, и се радвам, че съм бивш служиел. Мога да само да потвърдя долу написаното на опарените и огорчени бивши колеги от тази фирма. Да зпочна от там, че започнах да работя в PlayLife и това което подписах в трудовия договор въобще не съвпадаше с това което всъщност реално се случваше, както със заплащането на възнаграждението, така и с полагаемите отпуски. Заплатите винаги закъсняват с един месец. Отношението на шефовете е вулгарно и безкруполно. Работното време е по 12 часа всеки ден без почивка. Миналата година за коледните и новогодишните празници работих всеки ден с надеждата, е че ще получа някакъв бонус, който в интерес на истината беше обещан. Но нищо подобно не се случи. Мога да дам един съвет на хората които са колебаят дали да зпочнат работа при този работодател, НЕ НЕ НЕ се колебайте а просто си спестете всички тези главоболия и съм сигурен, че каквато и друга работа да изберете ще се чувствате по-добре. УСПЕХ !

Мога единствено да посъветвам Валери и Ива Попови да се научат да гледат по-далече от носа си и да вземат пример от гигантите в този бранш как се отнасят те с персонала, как мотивират служителите да работят по-ефективно и най-вече да го правят с удоволствие. Да вложат малко пари за обучения и team building, да поработят малко върху ценностите си, да се вслушват и в менението на служителите си, защото ако ги нямат няма да могат да си изкарват паричките ... а и все пак от тях тръгва нишката. Служителите са най-важни и за да може да имате добър работен процес респективно добри печалби, трябва персонала да се чувства добре на работното място и да бъде уважаван. Уважение трябва да има и от двете страни, и от двете страни трябва да има feed back.

Преди няколко месеца и аз имах досег с тази фирма. Кандидатсвах за отдел Маркетинг. Лошо впечатление ми направи, че и на двете интервюта никой не се представи кой е и на каква позиция е в тази фирма. Все пак представям лична информация и е редно да знам пред кого говоря. Дори в нета няма достатъчно инфо за тях. Те знаят всичко за мен, а аз дори не съм наясно на 100% с кой си имам работа.

Интервютата се случваха на конвейр - по 15 мин на човек или едновременно. Явно си ценят времето хората и така трябва, но поне да бяха отделили зала за това, а всичко се случваше в нещо като чакалня.

Но най-лошо впечатление ми направи, че и на 2-те срещи не бяха разпечатали моето CV, питаха ме на колко съм години, от кой град съм и в кой квартал живея!!! Сами можете да си направите сметка, защо и за какво ме питат :)

Накрая зададох нормален въпрос (защо наемат нов служител) и това доста ги стресна, дръпнаха се и контраатакуваха - защо питам, защо е важно за мен, имало ли значение...

Не знам, явно на мен ми има нещо, но смятам за нормално на едно интервю и ти да задаваш въпроси. Те разполагат с пълна информация за теб, редно е и ти да си наясно що за фирма са...

Коректно отношение е последното нещо което бихте могли да получите от управителите на тази фирма! Без значение дали сте клиент, служител, търговец или друго - потърсете чуждо мнение преди да влезете в каквито и да било отношения с тези хора!

всичките негативни мнения написани до момента в този сайт са от хора, които явно нямат достатъчно желание за работа. Фирмата има много персонал, аз познавам голяма част от тях и те не случайно работят от години във фирмата. Текучество винаги ще има, защото има хора които заблуждават с привидното си желание за работа, а после показват мързела си, няма как да бъдат част от екипа ни. Заплащането е адекватно. Хората , които са доволни от работата си споделят своето мнение на познати или колеги, не се занимават със странични дейности на работното си място, както правите вие, явно сте имали достатъчно свободно време да се ровите в интернет, вместо да работите. Хората, които са недоволни винаги ще бъдат недоволни, независимо при кой работодател отидат, защото искат да получават заплата без да положат нужните усилия да си я изработят. Нормално е на работно място като това да има изисквания и да се поддържа определено ниво на работа. Който го мързи да работи, може отиде на "Илиянци" и да продава чорапи и блузи по левче. Там със сигурност няма да се изискват никакви специални умения за работа.

Не можах да се сдържа след като прочетох написаното от представителка на фирмата, начина на писане подсказва и коя е тя, което няма значение. Това което има значение е, да се помогне на бъдещите заблудени кандидати да не си губят времето, респективно и финансите, да кандидатстват за фирма (група от фирми) основно управляване от Валери Попов, защото най-вече ще спечелят е некоректно отношение, неадекватно заплащане, за разлика от обещаното, и мога още дълго да изреждам, все в този дух. Бившите служители на горепосочената фирма, както и на Нивал, и останалите фирми собственост на Валери Попов, могат много да ви разкажат, текучеството е огромно, обявите на магазините scandal, playlife, guess са нон стоп в сайтовете, затова имайте едно на ум, ако все пак се решите да приемете да работите за някоя от тези фирми, където работодателя, не вижда по-далече от търбуха си...

за тази фирма може да се изпише с тонове , но наи гадното е че в магазина в който съм съм почивал маь 20 мин а оправителката ни кара да си ги пишем по 30 мин като това ни се приспада от тупата заплата (ТОВА Е ОБЕДНА ПОЧИВКА) , изисткванията на фирмата са обромни а не дава нищо в замяна , идваме 45 мин по рано това никаде не се опоменава че сме били там с цел да се намалят работните часове , започнах с оговорката 2 на 2 или 3 на 2 сега съм в най-добрия случаи 3 на 1 заплата сущата моя призив е кум господин Попов да оправи тая каща във фирмата защото и ние сме хора с права и ЩЕ ГИ ИЗПОЛЗВАМЕ . ПРЕДОПРЕДЕН СТЕ !!!!!!!!!!!!

Вие наистина имате персонала си за доста глупав! Как може да искате от момичето да си напише името?! За да не може да си намери работа, заради това, че е споделила мнение ли? Ако е искала, може би щеше да го е написала! А това, че дебнете за лошо мнение говори достатъчно!