Изкуството Утре /img/frontend/nomap.png"

Изкуството Утре

некоректни работодатели - брат и сестра, който те принуждават да се подпишеш на половин работен ден, да си чакаш заплатата с месеци и ако може да работиш с личната си кола понеже им взеха автомобилите на лизинг. Има и още много неща от този род и затова е масова практика всички да напускат фирмата. Дерзайте новобранци, които ще ни смените след като ние се махнахме

Магазинчето наистина е малко, но уютно и приветливо, създадено с любов, вкус и е за ценители.Под "два" квадрата е, но тук размерът няма значение, щом толкова Ви боде очите. Името "Черга" не е избрано на случаен принцип. Търсили сме звучно, кратко, запомнящо се име, което да отговаря напълно на характера на дейността-троянска керамика, художествени занаяти и произведения на изкуството. Думата "черга" символизира пъстротата, цветовете на дъгата, използвани в изписването на керамиката, грейнали и в тъканите покривки . Шарена черга е цялата ни богата природа, но какво да обяснявам тук на лаици.Желанието ни е да представяме българските продукти, култура, бит, история и традиции, защото ние не само продаваме, а и разказваме историята на всеки един предмет. Името е изписано на кирилица, а чужденците бързо се ориентират и разбират, а вие се срамувате. Заделили сме и едно малко пространство с китайски сувенири на морска тематика, защото е лято и сме на море. Под достойнството ни е да дърпаме хората за якичките. Ако това е практика при вас, то ние коренно се различаваме и разминавам е, както по манталитет, така и по търговски нюх. Магазинчето е изключително добре тематично подредено, оригинално и неповторимо и от липса на клиенти не се оплакваме. Не сме заредили с картички от другите фирми, не поради отказ, а поради липсата на малки стелажи, а голям не ни устройва. Само вие предлагахте такъв. Стелажът беше причината да ви потърсим, което се оказа голяма грешка-не се озовахме при точните хора и на точното място. Жалко! Магазивчето ни потръгна добре и не виждам причина да го освободим. Никого не копираме, а сме уникални и мислещи-просто сме творци. Никога не давайте съвети, които не са ви поискани! Съвети приемам от умни хора, а от постинга ви личи, че не сте от тях. Писането с главни букви е форма на крещене и безсилие. Престанете да се излагате, моля!

ГОСПОЖО   'ЗАВИНАГИ ЗАГУБЕН КЛИЕНТ'.....първо ще започна с думите
ТО ПЪК ЕДИН КЛИЕНТ.....
ЕДНО ОТ МОИТЕ ЗАДЪЛЖИНЕЯ,КАТО ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ Е ДА РАЗШИРЯВАМ КЛИЕНТСКАТА МРЕЖА....щом за три години аз не прецених,че ни е нужен друг клиент в съответния район,това означава ,че останалите дюкянчета ,които сте наели просто не струват....примирете се с мисълта,че вашето дюкянче от 2 кв.м. не представлява никакъв интерес в конкретния случай,а така както виждам и за другите фирми,защото вие все още НЕ сте заредана от която и да е фирма.....един съвет....измислете нещо с което да бъдете УНИКАЛНИ  с което да привличате клиентите си,но мисля ,че единствения вариант в случая е само да ги дърпате за якичките.....
ПЪРВО СМНЕТЕ ИМЕТО НА МАГАЗИНА......второ сменете и мястото и тогава лично аз ще ви потърся .....може би....
ИЗКУСТВОТО УТРЕ и в частност аз..държи на своите дългогодишни партньори....

Много искам да отговоря на клиента, който е написал мнението си за офиса ни във Варна! Аз съм запозната със случая, който описвате и смятам, че е не лоялно да нападате само нашите служители. Смятам, че това да държим на клиентите, с които работим е положителна черта на Фирмата, а не негатив. Не отказваме просто така на клиентите, които ни търсят, а внимателно преценяваме нещата. Не смятам също така, че трябва да изгубим клиент, с който години наред си партнираме само, защото някой негов конкурент иска да му направи мръсно. Другото, което исках да каза на всички хора, които пишат тук и изсипват негативи за нас, е - хора не можете да изисквате нещо от управата без да сте дали нещо. Не искам да обиждам никой, но защо вие се впускате да хулите така, след като повечето от вас не са се задържали дори и половин година във фирмата. Да аз не казвам, че няма допуснати грешки, но нали затова сме хора, за да грешим и да се поучим от тези грешки. Както ние така и управата наистина сме правили много грешни ходове и аз съм съгласна, че е имало и загубени клиенти заради това, но с годините ние се учим и винаги има какво още да не научим, както ние така и вие, така че моля ви не пишете коментари, които самите вие не искате да правят за вас! Приятен ден!

"Изкуството утре"  отказва да работи с клиенти, ако  обекта им е в близост до друг, който също зареждат. А защо постъпват така, сами се досетете. Какво ли задължава някои служители да се превръщат в послушни роби и да слугуват на интересите на дългогодишни техни продавачи?! Въпросът ми е риторичен, защото не е с повишена трудност. Препоръчвам ви да  назначете хора, които са учили и разбират от пазарна икономика, иначе се погубвате.Настоящите служители в"Изкуството утре" умеят единствено да вдигат шум, да създават интригжи и напрежение.Препоръчвам на всеки, който чете тук да не си губи времето и нервите  с тази фирма. Далеч по-образовани, вежливи и коректни са служителите на други фирми, упражняващи същата дейност, и които за моя изненада се оказаха и много по-добре подготвени откъм асортимент, добро качество и разнообразие. Сбогом "Изкуството утре"!

Ехххх какво да напиша  всичко там затъва бажно но сигурно...осана ли са двама чвека в предпечата и това е ... единия е много добър в предпечата а другия си мисли че е добър навсякъде и че е научил всичко...а за жалост няма жийдане нито за дизайн нито а цвят ако щете...с управата не знам как са нещата  ... но поздравявам всички които се махнаха от там :)

Ми какво да кажа за тази фирма докато има служители който нищо не правят и взимат пари  тя няма да съществува много. Трябва да се уволнят някой хора защото аз не виждам до кога ще я карат така . Едни работят а други не .

не се занимавайте сас тази фирма,само това ще кажа!!!!!!

Управата е зле. Колегите са свежи. Мястото е супер. Парите са малко без перспектива за увеличение. Офиса е гаден, компютрите също.

Във фирмата съм от близо половин година.Не зная дали това е достатъчен период от време за да се разберат някои неща за нея като цяло, но все пак ето мнението ми :
За мен това е прекрасна фирма с огромен потенциал , която заема една ниша на пазара с много качественна и добра продукция.В условията на пазарна икономика където има всичко -от нелоялна конкуренция , кражби на интелектуална собственост , кражби на потенциални клиенти , кражби на персонал и др.подобни и база където негативите са повече от позитивите - много е трудно във времето някой да се изправи бързо на крака.Много е лесно отстрани да се дават оценки , да се правят квалификации и да се дава акъл.
За мен истината е една.Трябва да се работи здраво и ръководството да има правилна и реална визия за развитието на фирмата като цяло - време , пари , персонал.
Ние българите трябва да се научим да не гледаме другите , а да се стремим да имаме реална преценка за себе си - само тогава успехите ще са с нас.