Изкуството Утре /img/frontend/nomap.png"

Изкуството Утре

много голями очаквания имах за разпадаща се фирма като тях, при положение че някога бяха водещи в сферата си, но новото управление в лицето на управителя и собственика, не могат да се справят с задълженията си. Управителя мисли само за алкохол и пари, собственика за зодии ( на базата на каква зодия си те назначават на работа :-) ) просто пълна анархия е там никаква коректнос, слабо заплащане и орязване на премиите, трябва да си сериозен подмазвач че да се застойш там и евентоално в далечното бъдеще да се издигнеш.Колегите не си дават зор да работят, но пък са купонджии,превилегии имаш като кола и тел, но си с ограничения за разходите

Базата и условията за работа които заварих са много добри, всичко е правено с размах и голямо желание и мисъл за служители, клиенти.
Трябва да притежаваш истински талант за да успееш да съсипеш това и да докараш пазарен лидер в сектора до фалит за няма и 3 години – но явно г-жата Собственик и г-на управител са уникален тандем в глупостта, алчността и пълния си профанизъм.
Тъжно и мъчно.

Ейййй ама защо изтрихте името, което написах....?!!!!????

Е хайде да си го кажем, без многоточия и догатки. Човекът се казва ........ Да е жива и здрава, може би не е лош човек, ама за тази работа не става!!!

Тази фирма се тресе от интриги съсдавани от един човек с цел дестабилизация и лична облага.Нища добро не чака фирмата ако този човек стои на работа.Ако шефовете четат това ще им кажа че този човек се казва .............. и те знаят много добре за какво става въпрос.

!!!

Аз харесвам работата си и фирмата. Не знам в другите офиси как е, но тук се работи достра добре. Най-интересното е, че тук шефовете работят наравно със служителите само и само да върви работата. Имаме клиенти, които работят с нас от години и знаят нещета по добре от някои служители дори.Има потенциал за растеж, ако наистина си добър. Лошото е, че няма потенциал за повишаване на заплатата. Колегите и работната среда са супер.