Топ Рент А Кар https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цар Освободител 17А&markers=Варна,ул. Цар Освободител 17А

Топ Рент А Кар

Накратко за престоя ми там- хората работят на ръба и почиват на ръба. Положението е трагично разчитат на нови кадри или на много стари, не се задържат там поради гадние условия веднъж да почиваш в 12 и друг път в 15, а има хора които не стигат до почивка. Общо взето вървят към затриване уж нов мемиджър имат дано той ги пооправи иначе трагедия.

Ще се фокусирам върху: работна атмосфера, колеги и заплащане.
Лично при мен, отношението от мениджмънта беше отвратително. Не е редно според мен, при проблем да ти се казва "все някой трябва да ти бърше...". Имам нужда от помощ - ако питам отговорника се започва с натякване, нервничене, дори в някои случаи и викане, без да има реална причина за това. Иначе останалата част от колектива беше свежа, колегите бяха изключително готини и различни хора, с всеки имаш какво да си кажеш и никой никога не отказва да помага/съдейства в дадена ситуация.
Работата (лятото) е изключително натоварваща, отиваш за 8:30 и се пребираш към 9 - 10 вечерта, цял ден се бърза за някъде и изникват някакви извънредни неща и за капак има и нощни смени, които могат да приключат и чак в 10 - 11 сутринта. В офисите има камери със звук, които се следят изкъсо. За заплащането бих казал че изобщо не си струва, лятото се стигат 1000 - 1300 максимум, но за тези пари личния ви живот ще бъде сведен до минимум и ще сте перманентно изморени и дори "пребити" от работа, а зимата даже не се знае дали ще хванете 700лв,тъй като заплатата ви зависи много от обема работа. Като заключение ще кажа, че не препоръчвам, освен ако ви трябва спешно работа. По никакъв начин не си струва да се държат с вас като с изтривалка и същевременно да ви разкъсват от работа до такава степен, че даже да нямате време за 8 часов сън. Моят съвет е - търсете си работа в свястна фирма, в Топ селянията е на пиадестал. Успех

От личен опит мога да кажа, че колектива е сплотен и условията във фирмата са добри. Естествено винаги може да има, какво да се желае, но като цяло не мога да кажа нищо лошо. Хората на които им се работи, изкарват, но тези които се чудят, как да се скатават и не им се работи респективно си получават заслуженото. Смятам, че тук труда на всеки се забелязва и хората, на които им се работи и са читави не биват пропуснати и се поощряват адекватно от ръководството. А останалите са.. тези които очевидно оставят коментари тук и се чудят, кого да оплюят и обвинят за това, че те самите не си вършат работата. Ако Ви се работи на място, на което през повечето време няма да правите нищо и ще чакате да минете метър, по-добре търсете работа другаде. Ако Ви се работи при коректен работодател, мотивирани сте за работа, считате че имате, какво да покажете и искате да то да бъде забелязано, това е Вашето място. Благодаря за възможността да бъда част от екипа Ви!

Ако желаете зимата да чакате на паркинга в 03:30 в снега за да приемете кола - е, това е вашата фирма !
Ако желаете да сте нощна смяна на Бъдни вечер или Коледа - е , това е вашата фирма .
Събота , неделя , 3-ти март , Великден постоянно се работи и не си мислете че за това се взимат бонуси , дори обратното - имат вътрешен правилник и когато не им изнася получаваш глоби .
Ако се наложи да отидеш до Гърция - не получаваш една стотинка командировъчни пари , както искаш така се храни през тези 10часа .
Ако обичате да работите по 220 часа месечно , при нормални 160 за 1200 лв е , това е фирмата !
Ще работите по паркинги , по бусове , по плацове и т.н. , но не и в офис .
Никой себеуважаващ човек не би трябвало дори и да си помисля да работи там !!!

Единственото нещо което е приятно в тази фирма са колегите. Преди заплатите бяха добри но след корона вируса нещата се промениха рязко.Прецака много хора с деца и семейства включително и мен с неплатен отпуск.. Съкрати много и много пусна в неплатени отпуски. Други минаха на ниски заплати (4 часов работен ден) На празници не очаквайте двойно заплащане (освен на Коледа) . Като цяло проблема идва от собственика. Повечето мениджъри слушат и изпълняват без да дават лично мнение за нищо. На интервюто може да изглеждат като бързо развиваща се компания но при наличието на такъв собственик няма да се оправят нещата. Не му пука за служителите въобще.

Отдадох на тази фирма почти 5 години. Смятам, че това беше една полезна инвестиция (придобити знания и умения) за мен. Благодарен съм за предоставената ми възможност. Мога да кажа, че всичко зависи от човека! Този, който иска и доказва че може - получава. Познавам тези колеги, които изреваха с отзиви тук. Когато искаш само да се облагодетелстваш без да даваш принос от себе си - така се получава.
С най-хубави пожелания на компанията в този труден период!

Здравейте на всички кандидати за работа в най измислената фирма за отдаване под наем на автомобили.
Това е всичко друго но не и фирма те се наричат "компания" но за мен са умряла със селски манталитет фирмa. Това идва основно от собственика Маринов, човек с евреи ски ценности. По стиснат едва ли ще откриете, преди години в фирмата работеха доста добри колеги мениджъра Момчил беше доста добър професионалист, както и Живко, но уви не се издържа с този меко казано с ментални проблеми човек, който постоянно използва думи като "рокади",преоритет му е да всява страх в служителите си все едно работите в националния трезор. Сложил е за менаджврчета под него разни пт неговата рода особено във Варна. Хора пълен леш. Във Варна Виктор говориш все едно с карикатура робот без мисловна дейност особена който подражава на родата си разбира се. Бургас измисления мениджър е на хапчета от село това се обсъжда колектива постоянно София, се мисли за Джеймс Бонд, качествени хора, които да работят там мнооооого малко взимат се хора на килограм, не им се обяснява достатъчно от където идват и издънки. Нивото на самата компания като цяло доста падна, колите им са купени пренаети на всевъзможни схеми, километри се връщат на поразия, бусове им под наем са с тотални щети взети от Германия сменят airbe-ci, и после ги дават под наем, услугата е на ниво. Чуждите компании смея да твърдя, че са на друго ниво понеже хората се стремят да имат европейски мениджмънт. В Топчето мениджмънта е 0 т.е. Махленски с привкус на село. Трябва много да си закусал да се съгласиш да работиш за тези дребни души. Текучеството е брутално огромно. Имат човек който пише само положителни коментари за фирмата, да и вдига рейтинга, който реално е 0 даже отрицателен доволните клиенти сса много по малко от недоволните. Единствения начин по който оцеляват е, че правят дъмпинг на пазара огромен и всички други компании ги мразят заради тази практика понеже се дуржът горе долу еднакви цени по офисите на летищата но Топчето не ги интересува под биват силно цените и отдават количките с гръмнашите airbe-ci и си мислят, че номер 1. Пълен смях Фарс, и всичко останало в едно събрано .
Успех

1500 лв пишат колкото да ти направи впечатление! Реално се счуваш от работа и никой не цени труда ти! Крайно разочарован от Георги Пенчев - Варна офис
Това не е шеф бе хора!

Здравейте! До скоро и аз бях служител на фирмата и реших, че след такова ужасно отношение съм длъжна да оставя коментар тук. Екипът, с който трябваше да работя, бяха пълни интригантки. Те затова идваха на работа. Изключително обидно е да излизат от стаята и да те обсъждат или да си направят общ чат, в който да те обсъждат. Не ми обясняваха специфични неща от работата, а после ми крещяха и отиваха да кажат всичко на мениджърката, за да се подмажат. Има и още един човек към " прекрасният колектив" - т. нар. одиторка. Тя е една баба, която си мисли, че никой не работи във фирмата и тя трябва да му намери работа. За целта възлагаше на всички абсолютно безсмислени справки. Повярвайте ми, имам достатъчно опит в моята област и знам, че справките бяха безсмислени, но за сметка на това ти отнемат доста време. Още си спомням фразата "Отдели си 2-3 дни за тези справки", а кой ще ми върши текущата работа за тези 2- 3 дни, не става ясно. Там я имат за нещо като божество, т. е. никой нищо не може да й каже. Мениджърите са пълни непукисти. Опитваш се да им обясниш какъв ти е проблема и получаваш отговор" И при мен е така", а когато кажеш, че искаш да напуснеш, са на принципа "ти ще си тръгнеш- друг ще дойде". Тотална незаинтересованост. Това, че ти се удържат пари за служебен транспорт, дори не искам да го коментирам. Шефът в общи линии става, като изключим това, че кара персонала си да пише положителни ревюта в разни сайтове, за да му се вдига рейтинга. Не бих се учудила, положителните мнения тук също да са от персонала, който е накаран да пише някакви неща. И това,че иска, когато си пазарите за домакинството да отделяте неща, които могат да минат за служебен разход и да взимате фактура за фирмата. И това, че събирате ненужната хартия в един кашон за зимата, защото родителите му имали печка на дърва и въглища. Моят съвет към всички, които се колебаят дали да започнат работа- Ако искате вашият труд да не е оценен, а напротив, да Ви крещят, ако обичате всекидневен психически тормоз, то това е Вашето място.

Много зависи в кой град работиш , в София взимат 1700-2000++ лева , В Бургас има много работа , във Варна също , екипа е млад наистина е свеж , само в Варна има едно надуто и прехвалено момченце Георги Пенчев , който е често превъзбуден , коректен работодател заплащането е силно казано добро но става ... в пик сезон буквално си разкъсан от работа + нощни смени на летище които се заплащат смешно ....