Топ Рент А Кар https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цар Освободител 17А&markers=Варна,ул. Цар Освободител 17А

Топ Рент А Кар

В Top Rent A Car научих много. Компанията ми даде не само професионален опит, който ще ми служи, като трамплин в живота, но и ме срещна с истински хора, които почувствах като свои приятели. В Тор Rent A Car израстнах и личностно, за което винаги ще бъда сърдечно благодарна. От мениджмнта никога не сьм получавала
нищо друго, освен разбиране и солидарност. За мен беше истинско удоволствие да бъда част от семейството
на Top Rent A Car!

Като бивш служител работил за фирмата близо 5 г. мога да кажа, че компанията е надеждна от към заплащане с потенциал за развитие на доказалите се служители. Като във всяка фирма има и добри и лоши неща, като тук преобладават добрите. Като например осигуровки на пълната сума, фирмено облекло, фирмени обучения и тиймбилдинги, коректно заплащане, регулярни медицински прегледи, допълнителна застрахока лукс пакет, отстъпки на авточасти за личните автомобили, както и смяна на гумите безплатно два пъти в годината. Има и други превилегии, които служителите ползват като част от компанията. Моите наблюдения за годните изработени в Топ рент а кар, са че всеки който работи съвестно има възможност за развитие, както и има разбиране от към ръководството и преките ръководители в случай на лични проблеми. Коректноста и честноста към клиентите също е един от факторите говорещи за една добра компания. Част от минусите са, че някои неща се случват по бавно от колкото ни се желае, но хубавото е че някой ден все пак се случват зависи кой колко търпение има. Друг минус специално за служителите отдаващи коли под наем, е че не могат да взимат когато си пожелаят по-големи отпуски лятото, тъй като работата лятото специално за морските градове не е малко и няма покриваемост на служителите за отпуски по големи от 2-3 дни. Друг минус пак за служителите отдаващи коли под наем е това, че се работи и на вън независимо от външните условия, които в определени сезони на годината хич не са приятни. За сметка на това пък на тази длъжност се взимат най-много пари и има възможност за допълнителни не малки бонуси в зависимост от личните качества, езикови умения и старание на служителите. Иначе екипа основно е от млади позитивни хора. И като завършек ще напиша, че опредлено си заслужава човек да поработи в компанията и да придобие нови качества и интересни запознанства. Винаги има какво още да се желае за да сме по удовлетворени от работата и заплащането, но в предвид плюсовете ТОП РЕНТ А КАР е добра копмания, която определено се развивва. Единствено не съветвам да кандидатсват за работа хора, които си мислят, че ще се скатават и някой ще работи вместо тях, а те ще взимат пари за това. Училищните трикове за скатаване или измами бързо се пресичат, а щом си търсите работа, значи има и по умни от вас и това са тези които ви я дават, но и не само те.

След повече от година работа във фирмата, мога да кажа, че държат на текучеството на работници, не им пука за никой от служителите. Глобяват за всичко. Закъснение 5 мин - 10лв, 20мин- 20 лв, а над 30 мин- вече цял надник :) всяка една грешка си има съответната цена и в края на месеца винаги имаш едни 100-200-300 лв глоби, отделно -3% от заплатата за всички пушачи и какво ли още не. Правят всичко възможно да не вземеш пълната си заработка и те лъжат, че ако се постараеш повече, няма да имаш глоби. Пълни измислици. Работното време уж е 9 часа, като почти всеки път ти се налага да седиш повече. Между смените най-често има около 10 часа разлика, един вид си два пъти в денонощието на работа :) един месец взимаш 1.6 на следващия 2к после пак 1.6 и това за над 230 работни часа на месец

Работих за компанията близо 2 години.Началното обучение бе адекватно и пълно.По - опитните служители положиха огромни усилия, за да ме научат да работя професионално.Заплащането е редовно и осигуровките са върху реалната сума, което е чудесно.Винаги съм получавал нужната подкрепа от колеги и от ръководители.Успях да науча много по време на работата ми в Топ рент а кар.За мен компанията е стабилно място за работа

Здравейте, искам да ви благодаря за чудесните три години и половина в които бях част от екипа на Топ Рент А Кар. За това време аз израснах, както личностно така и професионално. Като работодател бяхте изключително коректни във всяко едно отношение: заплащане, осигуровки, допълнителни привилегии и много добрата работна среда. Екипа е млад а колектива сплотен, колегите са повече от страхотни, супервайзърите (и не само те) са винаги насреща когато имаш нужда. Самата работа бих определил, като много динамична и изключително интересна. За мен беше чест да бъда част от екипа Ви.

Здравейте! Изказвам моето мнение като служител, който прекара над 8 месеца във фирмата. Изключително добра работна среда. Съвместно с вършенето на работните ангажименти, присъстваше приятелска атмосфера, което беше много приятно. Колегите винаги са насреща за всякакъв тип въпроси. Заплащането е коректно, супервайзорите са много точни хора, които ти помагат и влизат в положение.

Здравейте казвам се Иван Босев работих февруари месец за 15 дена и аз лично в по - отвратителна компания не съм работил първо това което пише в обявата и което ти обещават на интервюто нямат нищо общо с договора който чаках две седмици , атмосферата на работата е ужасна събрали са се група от украинци и дискриминират българите, голяма част от служителите са интриганти , почивките не са това което обещават и на всичкото отгоре се опитваха да ми обеснят че всичко е нормално и ме извикаха в офиса да ми обеснят че немога да се оплаквам и че трябва да се моля за работата си защото чакам дете, старите служетили си имат групоровка вътре и търсят хора със деца и кредити да не се оплакват много , защото ако собственика разбера каква каша е ще ги изгони всички.
П.С говоря за главния офис във Варна .

Накратко за престоя ми там- хората работят на ръба и почиват на ръба. Положението е трагично разчитат на нови кадри или на много стари, не се задържат там поради гадние условия веднъж да почиваш в 12 и друг път в 15, а има хора които не стигат до почивка. Общо взето вървят към затриване уж нов мемиджър имат дано той ги пооправи иначе трагедия.

Ще се фокусирам върху: работна атмосфера, колеги и заплащане.
Лично при мен, отношението от мениджмънта беше отвратително. Не е редно според мен, при проблем да ти се казва "все някой трябва да ти бърше...". Имам нужда от помощ - ако питам отговорника се започва с натякване, нервничене, дори в някои случаи и викане, без да има реална причина за това. Иначе останалата част от колектива беше свежа, колегите бяха изключително готини и различни хора, с всеки имаш какво да си кажеш и никой никога не отказва да помага/съдейства в дадена ситуация.
Работата (лятото) е изключително натоварваща, отиваш за 8:30 и се пребираш към 9 - 10 вечерта, цял ден се бърза за някъде и изникват някакви извънредни неща и за капак има и нощни смени, които могат да приключат и чак в 10 - 11 сутринта. В офисите има камери със звук, които се следят изкъсо. За заплащането бих казал че изобщо не си струва, лятото се стигат 1000 - 1300 максимум, но за тези пари личния ви живот ще бъде сведен до минимум и ще сте перманентно изморени и дори "пребити" от работа, а зимата даже не се знае дали ще хванете 700лв,тъй като заплатата ви зависи много от обема работа. Като заключение ще кажа, че не препоръчвам, освен ако ви трябва спешно работа. По никакъв начин не си струва да се държат с вас като с изтривалка и същевременно да ви разкъсват от работа до такава степен, че даже да нямате време за 8 часов сън. Моят съвет е - търсете си работа в свястна фирма, в Топ селянията е на пиадестал. Успех

От личен опит мога да кажа, че колектива е сплотен и условията във фирмата са добри. Естествено винаги може да има, какво да се желае, но като цяло не мога да кажа нищо лошо. Хората на които им се работи, изкарват, но тези които се чудят, как да се скатават и не им се работи респективно си получават заслуженото. Смятам, че тук труда на всеки се забелязва и хората, на които им се работи и са читави не биват пропуснати и се поощряват адекватно от ръководството. А останалите са.. тези които очевидно оставят коментари тук и се чудят, кого да оплюят и обвинят за това, че те самите не си вършат работата. Ако Ви се работи на място, на което през повечето време няма да правите нищо и ще чакате да минете метър, по-добре търсете работа другаде. Ако Ви се работи при коректен работодател, мотивирани сте за работа, считате че имате, какво да покажете и искате да то да бъде забелязано, това е Вашето място. Благодаря за възможността да бъда част от екипа Ви!