Топ Рент А Кар https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Цар Освободител 17А&markers=Варна,ул. Цар Освободител 17А

Топ Рент А Кар

Ако желаете зимата да чакате на паркинга в 03:30 в снега за да приемете кола - е, това е вашата фирма !
Ако желаете да сте нощна смяна на Бъдни вечер или Коледа - е , това е вашата фирма .
Събота , неделя , 3-ти март , Великден постоянно се работи и не си мислете че за това се взимат бонуси , дори обратното - имат вътрешен правилник и когато не им изнася получаваш глоби .
Ако се наложи да отидеш до Гърция - не получаваш една стотинка командировъчни пари , както искаш така се храни през тези 10часа .
Ако обичате да работите по 220 часа месечно , при нормални 160 за 1200 лв е , това е фирмата !
Ще работите по паркинги , по бусове , по плацове и т.н. , но не и в офис .
Никой себеуважаващ човек не би трябвало дори и да си помисля да работи там !!!

Единственото нещо което е приятно в тази фирма са колегите. Преди заплатите бяха добри но след корона вируса нещата се промениха рязко.Прецака много хора с деца и семейства включително и мен с неплатен отпуск.. Съкрати много и много пусна в неплатени отпуски. Други минаха на ниски заплати (4 часов работен ден) На празници не очаквайте двойно заплащане (освен на Коледа) . Като цяло проблема идва от собственика. Повечето мениджъри слушат и изпълняват без да дават лично мнение за нищо. На интервюто може да изглеждат като бързо развиваща се компания но при наличието на такъв собственик няма да се оправят нещата. Не му пука за служителите въобще.

Отдадох на тази фирма почти 5 години. Смятам, че това беше една полезна инвестиция (придобити знания и умения) за мен. Благодарен съм за предоставената ми възможност. Мога да кажа, че всичко зависи от човека! Този, който иска и доказва че може - получава. Познавам тези колеги, които изреваха с отзиви тук. Когато искаш само да се облагодетелстваш без да даваш принос от себе си - така се получава.
С най-хубави пожелания на компанията в този труден период!

Здравейте на всички кандидати за работа в най измислената фирма за отдаване под наем на автомобили.
Това е всичко друго но не и фирма те се наричат "компания" но за мен са умряла със селски манталитет фирмa. Това идва основно от собственика Маринов, човек с евреи ски ценности. По стиснат едва ли ще откриете, преди години в фирмата работеха доста добри колеги мениджъра Момчил беше доста добър професионалист, както и Живко, но уви не се издържа с този меко казано с ментални проблеми човек, който постоянно използва думи като "рокади",преоритет му е да всява страх в служителите си все едно работите в националния трезор. Сложил е за менаджврчета под него разни пт неговата рода особено във Варна. Хора пълен леш. Във Варна Виктор говориш все едно с карикатура робот без мисловна дейност особена който подражава на родата си разбира се. Бургас измисления мениджър е на хапчета от село това се обсъжда колектива постоянно София, се мисли за Джеймс Бонд, качествени хора, които да работят там мнооооого малко взимат се хора на килограм, не им се обяснява достатъчно от където идват и издънки. Нивото на самата компания като цяло доста падна, колите им са купени пренаети на всевъзможни схеми, километри се връщат на поразия, бусове им под наем са с тотални щети взети от Германия сменят airbe-ci, и после ги дават под наем, услугата е на ниво. Чуждите компании смея да твърдя, че са на друго ниво понеже хората се стремят да имат европейски мениджмънт. В Топчето мениджмънта е 0 т.е. Махленски с привкус на село. Трябва много да си закусал да се съгласиш да работиш за тези дребни души. Текучеството е брутално огромно. Имат човек който пише само положителни коментари за фирмата, да и вдига рейтинга, който реално е 0 даже отрицателен доволните клиенти сса много по малко от недоволните. Единствения начин по който оцеляват е, че правят дъмпинг на пазара огромен и всички други компании ги мразят заради тази практика понеже се дуржът горе долу еднакви цени по офисите на летищата но Топчето не ги интересува под биват силно цените и отдават количките с гръмнашите airbe-ci и си мислят, че номер 1. Пълен смях Фарс, и всичко останало в едно събрано .
Успех

1500 лв пишат колкото да ти направи впечатление! Реално се счуваш от работа и никой не цени труда ти! Крайно разочарован от Георги Пенчев - Варна офис
Това не е шеф бе хора!

Здравейте! До скоро и аз бях служител на фирмата и реших, че след такова ужасно отношение съм длъжна да оставя коментар тук. Екипът, с който трябваше да работя, бяха пълни интригантки. Те затова идваха на работа. Изключително обидно е да излизат от стаята и да те обсъждат или да си направят общ чат, в който да те обсъждат. Не ми обясняваха специфични неща от работата, а после ми крещяха и отиваха да кажат всичко на мениджърката, за да се подмажат. Има и още един човек към " прекрасният колектив" - т. нар. одиторка. Тя е една баба, която си мисли, че никой не работи във фирмата и тя трябва да му намери работа. За целта възлагаше на всички абсолютно безсмислени справки. Повярвайте ми, имам достатъчно опит в моята област и знам, че справките бяха безсмислени, но за сметка на това ти отнемат доста време. Още си спомням фразата "Отдели си 2-3 дни за тези справки", а кой ще ми върши текущата работа за тези 2- 3 дни, не става ясно. Там я имат за нещо като божество, т. е. никой нищо не може да й каже. Мениджърите са пълни непукисти. Опитваш се да им обясниш какъв ти е проблема и получаваш отговор" И при мен е така", а когато кажеш, че искаш да напуснеш, са на принципа "ти ще си тръгнеш- друг ще дойде". Тотална незаинтересованост. Това, че ти се удържат пари за служебен транспорт, дори не искам да го коментирам. Шефът в общи линии става, като изключим това, че кара персонала си да пише положителни ревюта в разни сайтове, за да му се вдига рейтинга. Не бих се учудила, положителните мнения тук също да са от персонала, който е накаран да пише някакви неща. И това,че иска, когато си пазарите за домакинството да отделяте неща, които могат да минат за служебен разход и да взимате фактура за фирмата. И това, че събирате ненужната хартия в един кашон за зимата, защото родителите му имали печка на дърва и въглища. Моят съвет към всички, които се колебаят дали да започнат работа- Ако искате вашият труд да не е оценен, а напротив, да Ви крещят, ако обичате всекидневен психически тормоз, то това е Вашето място.

Много зависи в кой град работиш , в София взимат 1700-2000++ лева , В Бургас има много работа , във Варна също , екипа е млад наистина е свеж , само в Варна има едно надуто и прехвалено момченце Георги Пенчев , който е често превъзбуден , коректен работодател заплащането е силно казано добро но става ... в пик сезон буквално си разкъсан от работа + нощни смени на летище които се заплащат смешно ....

Здравейте! До скоро бях служител на тази фирма и реших, че след такова отношение съм длъжна да оставя коментар тук. Това е най-приятната работа, която съм имала до този момент! Освен, че мениджърът е разбран, компетентен и отзивчиви, всички колеги са прекрасни хора, с които винаги сме си помагали и сме се разбирали. Човек, който има желание да остане и да се развива във фирмата, винаги може да го направи, само да поиска. Разбира се има и моменти на натовареност, но в такива винаги има кой да е до теб и да ти удари едно рамо. Не искам да прозвуча прехласващо се, разбира се има и моменти, в който не всичко е толкова розово, но е важно точно в такъв момент да поемеш отговорност и да докажеш себе си. Изключително съм благодарна, че попаднах в тази фирма и се запозанах с тези хора, но понякога животът е непредвидим и се налага да поемеш в друга посока.

Лятото се скъсваш от работа по 14 часа за 1300 лв а зимата не можеш да вземеш повече от 750 лв.Когато няма работа въпреки,че по график се водиш на такава те карат да си ходиш и разбира се по този начин не трупаш часове работа а и съответно този ден не ти се плаща ! Възможност за развитие нулево ! Колегите са пълен минус-задръстени до безбожие и нямат никакво желание да те обучават.Това,че уж имало траспорт от тях е малко смешно -взимаш кола,но си плащаш там на месец за това,че ползваш служебна а и доста често няма служебна,защото колите са много малко.

Здравейте, моето впечатления от компанията са позитивни, има различни отдели и свободни позиции в зависимост от това какво ви е интересно. Има възможности за промяна на позиция и израстване. Работата не е малко, трябва да се работи здраво, но заплащането е адекватно и обвързано от части и с представянето Ви.
Екипа е млад, изключително енергичен и много помага за бързото приспособяване.
Има доста движение ако работите очи в очи с клиенти на терен и доста разговори и кореспондеция отново с тях ако работите от офиса.
Работата не е лека, но минава бързо и не натоварва.
Работната среда е приятна, офисите са спретнати, колите са чисто нови, а клиентите са мултинационални.