Интерснак България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интерснак България ЕООД

Фирмата не е коректна експлоатация на персонал и ниски заплати, всичко е вярно от написаните коментари !!!!!

Фирмата е некоректна както с хората така и с клиентите,Повечето служители са лицемери и некадърници не ходете там !!!!!

Последното изразено мнение за компанията е адекватно и към днешна дата. Фирмата е един въздух под налягане,през цялото време се говори,че е немска,но немското в нея е единствено шефовете в Германия,които нямат мешания в българското управление. Голяма част от работещите нямат идея и потенциал, за да свършат задълженията си, но никой не прави нищо по въпроса,защото така е по-лесно. "Заплатите" са меко казано смешни за това,което се предлага в момента на пазара,но естествено ще ви залъжат с това как е добре да имате стаж в една такава "международна" компания и може някой ден да получите и бонус,което от разказите и на старите "кучета" си е мираж. Постоянно се свива всеки разход, а проблемите заедно с таргетите са във възход.Текучеството е голямо, днес си ти, утре е някой друг...лицемерие, безкрайно лицемерие. Не си губете времето,така или иначе няма да получите нищо за това.

Като цяло е една много несериозна и некоректна фирма. Моят опит за около 2 години показа, че не може да се очаква адекватно и справетливо отношение, перспектива и заплащшане съобразно усилията и труда. Работи се при изключително високо натоварване, нереално високи таргети(целеви продажби), правилата за заплащане (базирани основно на бонусна схема) са непрозрачни и не отговарят на целите. При изпълнение на таргетите и работа на макс заплащането почти не се различава с това при неизпълнение. Работи се 5 дни в седмицата по около 10-12 часа. Много често (твърде често) и особено в края на месеца, когато се гонят таргети системата на фирмата отказва да работи, пораид което служителите седят с часове и чакат, чакат...да започнат работа и съответно за ограничено време трябва да се изпълнят заявки за цял работен ден. И след скапване от работа в края на месеца изненадата с размера на заплатата е отрицателна, а често "допускат и случайни грешки" и ощетяват финансово служителите или просто "без да искат" те пропускат при превода на пари.
С две думи очакванията за фирмата в началото са големи, обещанията още по-големи, а накрая....просто се подиграват с труда на хората.
НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ!!!!

Здравейте искам да изкажа моето лично мнение за тази некоректна фирма. Ако мислите да почвате в тази фирма работа първо добре си помислете. Щом сте в този форум значи мислите. Не се подвеждайте,че ще работите в немска компания. Шефовете не са германци, а по-лош вариант на тях. Особено на месно ниво. Е те нарежданията идват от горе, но дребните риби изпълняват. Правилата са ясни, но хората които работят ги променят както на тях им харесва. Мен ме освободиха е един слънчев ден. Отидох до офиса след като минах района си и какво ми се сервира - Молба за напускане вече готова и напечатана, само да я подпиша. И представете си по взаимно съгласие. Господин НИКОЙ пиша го с главни букви защото той буквално е НИЩО. Ми я връчва и ми заповядва да я подпиша.
-От утре не си на работа - ми казва. Остави си таблета, служебната карта и ключовете и си свободна.
Аз му казвам, че няма да подпиша. А той ми отговаря.
- Ако не подпишеш, аз утре ще подпиша. Със заплашителен тон.
Казвам му че това не е коректно, по закон не е прав. Той пак със заплахи и почна да ми изтъква разни измислици за моята работа, което не е така. Не застана като мъж да ми каже, че правят преструктуриране и аз съм излишна. А ме упреква за работата и личния ми живот извън работата. Специално за Бургас всичко там е шуробаджанащина. Всеки е човек на някой. Не съм очаквала от зрели мъже и Жена - /защото е само една/. Всеки доносничи за другия. Аз съм принципен човек и не мога да търпя такива работи.
Изискват много за малко пари. Искат да се прави обороти от по 50, 60 и до 80 хил. лева на човек в зависимост от района ти. То е непосилно като няма работа. Но това тях не ги интересува. Монополистите искат и искат. Лъжат хората. Не са коректни освен с подчинените си, но и с клиентите. В крайна сметка страда крайния потребител. Всички ние. Моя съвет е помислете добре преди да почнете работа. И не яжте този евтин румънски чипс. Мислите, че за българския пазар вкарват нещо хубаво. Всичко е рекламен трик. Чипи земеделски чипс също е румънско производство. В България нищо не се произвежда. Те са просто жалки монополисти. Това е от мен. Ако някой има въпроси към мен. Пишете на [email protected]

Здравейте, може ли да ми дадете малко повече инфо за работа като Търговски представител в тази фирма. Условия , заплати, колектива как е ?

Смятам, че това е една изключително несериозна фирма с исканията и заплатите дето предлага.
Самочувствие и фалш без покритие.
Добре е че си вярват управлявящите.

И аз искам да питам как стоят нещата след кризата. Какви са заплатите, работната среда, колегите, мениджмънта?

Iskam da popitam kakvi sa usloviata na rabota v kompaniata,zaplashtane,personal???

ами много ми е интерсно как е вьв финансовия отдел - през 2005 всички напуснаха вкупом. Работеше се по 14 часа на ден и все имаше още много работа. А ужасната им програма Навижьн влошаваше 10-кратно нещата. Маркетинга сжщо е много зле.