Интерснак България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интерснак България ЕООД

все по-зле.......

работната среда е под всякаква критика, мърсотията е до уши, работата е адски тешка без право на почивка през работната смяна. заплатата е също под всякаква критика щата е 230лв чисто 185лв. а работата е на три смени има случки да караме нощни смени по десет дена и веднага след това да минаваме втора смяна тоез излизаме от нощна смяна в 6 часа сутринта и в 2 часа на обяд трябва да сме там за втора смяна.Когато няма суровина за работа или продаваемост на стоката и складовете се напълнят ни принуждават да си пускаме неплатени отпуски за неопределено време. Сигурноста в процес на работа също не е на ниво имахме инцидент с колежка врялото олио се исипа върху нея и получи 40 поцента изгаряне а и поеха само медицинските нужди без никакво обещетение.Мисля ,че това засега стига бих могла да продължа още много но не ми се става банална, дано намерят това мнение и се позамислят малко за всичко това.